10287 відвідувачів онлайн
6 672 29

На строкову службу в квітні-травні призовуть понад 15 тисяч осіб

На строкову службу в квітні-травні призовуть понад 15 тисяч осіб

Кабінет Міністрів України затвердив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року в кількості 15 тисяч 190 осіб, і виділив на ці цілі 54,9 млн грн.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, із загальної кількості призовників 8 тисяч 990 осіб будуть направлені до Збройних сил України, 4 тисячі - до Національної гвардії, 1,2 тисячі - до Державної прикордонної служби та ще одна тисяча - до Державної спеціальної служби транспорту.

На проведення весняного призову Кабмін виділив 54,94 млн грн, з яких 32,5 млн грн - на проведення призову до ЗСУ, 14,4 млн грн - до Національної гвардії, 4,3 млн грн - до Держприкордонслужби та 3,6 млн грн - до Держспецтрансслужби.

Обсяг видатків на одного призовника становить 3 тис. 617,13 грн, з них: 3,5 тис. грн - для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу; 93,13 грн - для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, зі збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби).

Топ коментарі
+5
не забудьте найти Друщатика,Гыгнутого,13331333
показати весь коментар
21.03.2018 12:33 Відповісти
+4
а сам то как сплоховал или молодец против овец...
показати весь коментар
21.03.2018 12:36 Відповісти
+4
Патриотизм придумали евреи и шоветском шоюзе чтобы не платить людям зарплату. А мое мнение что я не обязан отдавать свое здоровье за барыгу и его заводы. Да и не вижу смысла воевать за страну где человеческая жизнь ничего не стоит, и человек не имеет права на самозащиту и защиту своего дома и родных.
показати весь коментар
21.03.2018 13:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не забудьте найти Друщатика,Гыгнутого,13331333
показати весь коментар
21.03.2018 12:33 Відповісти
а сам то как сплоховал или молодец против овец...
показати весь коментар
21.03.2018 12:36 Відповісти
Строковий призов на час війни потрібно припинити - це повний ідіотизм! Гроші, бронетехніка та казарми потрібні для контрактників, які мають захищати Україну в АТО, а в призов будемо гратись після війни!
показати весь коментар
21.03.2018 12:47 Відповісти
Казарми стоять пусті - військові частини на сході. Строковий призов - це посилення резерву на випадок повномасштабних дій. Так що, ти або не подумав, або ворог.
показати весь коментар
21.03.2018 12:59 Відповісти
В казармах мають жити контрактники, які готуються до ротації в АТО. Строковиків в АТО не посилають, найух вони взагалі потрібні! Немає грошей забезпечити навіть діючу армію ******** зброєю та бронетехнікою, а тут ще потрібно бавитись в солдатики з дітьми! Жодного призову до кінця війни не має бути! Все військове майно має використовуватись тільки для контрактників, для їх якісної підготовки та підвищення кваліфікації! Досить вже будувати потешні війська, потрібні війська які вбивають ворога насмерть, швидко, ефективно та дешево!
показати весь коментар
21.03.2018 13:10 Відповісти
Расскажи еще про голых-босых-голодных-безоружных солдат. Сдается мне, ты дочь офицера?
показати весь коментар
21.03.2018 13:25 Відповісти
на 15 тыс 55 лямов? Раньше это была почётная обязанность и денег не платили
показати весь коментар
21.03.2018 13:26 Відповісти
мимо, ЗГВ 03033, знаешь что это, сынок
показати весь коментар
21.03.2018 14:18 Відповісти
он игорек, и все
показати весь коментар
21.03.2018 14:19 Відповісти
https://censor.net/user/410470 сплоховала как раз ты,овца немытая)))свалила в германию тянуть социалку
показати весь коментар
21.03.2018 12:55 Відповісти
это приказ ?
показати весь коментар
21.03.2018 12:37 Відповісти
ты когда в военкомат явишься?
показати весь коментар
21.03.2018 12:56 Відповісти
Весенний призыв: На срочную службу в апреле-мае призовут более 15 тысяч человек

--------------------------------------------
Нормально!
Кто в армии не служил-тот латентный гомосек..
показати весь коментар
21.03.2018 12:36 Відповісти
гомосек - это круто, можно убежише в ЕС получить по притеснению.
по теме не наберут, все уже в Польше.
показати весь коментар
21.03.2018 12:43 Відповісти
А те хто служив типо уже не латентные, а опробованые и подтвержденные???
показати весь коментар
21.03.2018 12:55 Відповісти
Да пошли вы нах. Нема дурных. Как всегда словят только хромого слепого и горбатого потому что здоровые и смекалистые убегут от вас.
https://censor.net/comments/locate/3056860/01921643-b0b8-73f1-ad1c-55f9f804068b
показати весь коментар
21.03.2018 12:38 Відповісти
каким-то не тем патриотизмом пробздело...
показати весь коментар
21.03.2018 12:48 Відповісти
Патриотизм придумали евреи и шоветском шоюзе чтобы не платить людям зарплату. А мое мнение что я не обязан отдавать свое здоровье за барыгу и его заводы. Да и не вижу смысла воевать за страну где человеческая жизнь ничего не стоит, и человек не имеет права на самозащиту и защиту своего дома и родных.
показати весь коментар
21.03.2018 13:10 Відповісти
ты имеешь полное право на такую точку зрения.

но какого хрена, спрашивается, ты тут пыжишься тогда из себя патриота разыгрывать ?
показати весь коментар
21.03.2018 13:30 Відповісти
Нормально, будем вас, уродов, уничтожать.
показати весь коментар
21.03.2018 13:01 Відповісти
И сколько из этих 15 000 женщин? У нас же равноправие?
показати весь коментар
21.03.2018 12:44 Відповісти
А представьте акцию протеста феменисток, что бы забрали не 15 000 мужчин, а по 7 500 женщин и мужчин. Представили? Вот и я тоже нет. Требования феменисток заканчиваются на вопросе обязательного призыва в армию.
показати весь коментар
21.03.2018 12:52 Відповісти
Дак женщины у нас только за равноправие чтобы мужик половину заработанного отдавал ей, а лучше все. По мнению женщин, мужик только тот который отдает всю зарплату бабе а себе оставляет только на проезд иначе он не мужик. А когда наравне таскать мешки так бабы сразу включают дурочку и правила етикета.
показати весь коментар
21.03.2018 13:05 Відповісти
Совкова гавноармія потребує свіжих рабів...
показати весь коментар
21.03.2018 13:43 Відповісти
Мобилизация мяса для охраны ВР и Администрации президента? Ну и конечно его будки. Нужно призывать.
показати весь коментар
21.03.2018 14:09 Відповісти
Мене звати Роман Володимирович Тесленко. 21 травня 2018 року мене незаконно затримали у черкаському військкоматі. В коридорі я зустрів його працівника з 30-см ножем, котрий поцікавився в мене чому я з пейсами та бородою філософствую, а не воюю на фронті. Безпідставно обізвав мене подонком і сепаратистом, хоча з таким же успіхом його можна назвати ворожим агентом впливу. Разом із співробітником заблокував мені вихід з коридору, взяли під руки та проти моєї волі повели за будівлю. На задньому дворі вони збиралися мене розстріляти. Там солдати зустріли компанію колег, поговоривши з якими вирішили зачинити мене в казармі та насильно утримувати. Мою вимогу назвати свої імена викрадачі проігнорували. Солдати не мають поняття про ввічливість, тикали до мене. Знаходячись у полоні, я збирався вийти, але злочинці перешкоджали моєму руху, стоячи в дверному проході. Заважали знімати правопорушення на відеокамеру, погрожували розбити телефон, пояснюючи це тим, що в них наказ мене нікуди не випускати. Якби це було законно і їх совість була чиста, то вони б не перешкоджали мені фіксувати порушення моїх прав. Я знаходився в зачиненому приміщенні на ворожій території, оточений з всіх сторін двома дюжинами недругів. Я б не вийшов з цього полону без бою. З кабінету солдат постарше попросив мене зайти та почекати пару хвилин. Скоро прийшов інший камуфляж і, запитуючи по дорозі чи я вважаю, що служба для лохів, відвів мене до кабінету головного начальника в'язниці. Полковник промивав мені мізки, стверджував, що Україна - це держава, її треба захищати, а хто не віддає борг державі, у того свято 8 березня, всі повинні служити в армії, як в Ізраїлі, уряд в Україні все робить правильно, а журналістів треба бити, щоб не патякали, вимагав казати, що мені зрозуміло, назвав це проведенням бесіди, хоча це не був діалог. Цей фашист в камуфляжі хвалився, що похоронив півтори тисячі чоловік. Якби його воля, він би всіх в окопи загнав і лети тушонка в Рай. Погрожував, щоб я слідкував за словами, тому що у декого нерви здають. Це не солдати, а бандити. Вони стверджують, що захищають мене. Хто б мене захистив від цих захисників? Поліцію не викликав, тому що це даремно. Ті, хто повинні захищати закон і права людей, самі ж їх і порушують, прикриваючись цими самими законами. Навіщо мені захищати цю державу, що я їй винний, коли встиг заборгувати? Тоді, коли щоразу, скупляючись у магазині, плачу 20% ПДВ, а також інші податки, військові збори, щоб утримувати армію депутатів, які обкрадають народ і військових, які обмежують мою свободу? Коли за цей допис мене можуть ув'язнити, як ворога народу? Цю державу я повинний захищати?
показати весь коментар
28.09.2018 04:50 Відповісти
В этом вопросе важен личный пример. У властьпридержащих и у горнила стоящих тоже имеются сыновья призывного возраста. И если их, безусловно и несомненно, по уважительным причинам не видать на срочной службе, то о призыве можно и так сказать: «Ще не всіх дурних воєнком забрав?» А пока дурными будут выглядеть военкомы, которые не смогут обеспечить выполнение доведенных планов призыва - опять будут шнырять по всяким клубам, прочим общественным местам и безосновательно приставать к гражданам призывного возраста.
показати весь коментар
28.09.2018 05:08 Відповісти