У Закарпатській області заборонили носити балаклави на масових заходах

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба голови Закарпатської ОДА.
Так, Москаль підписав розпорядження "Про заборону носіння балаклав під час проведення масових заходів на території Закарпатської області".
Документ рекомендує Головному управлінню Нацполіції України в Закарпатській області вжити додаткових заходів щодо захисту громадян під час проведення масових заходів і забезпечити недопущення участі в них осіб у балаклавах, шоломах або з використанням інших засобів маскування особи. Крім того, з профілактичною метою поліції доручено ідентифікувати людей з подальшою перевіркою на причетність до скоєння злочинів.
"Це ненормальна ситуація, коли одні українці збираються на масові заходи й ховають свої обличчя від інших українців, прикриваючись при цьому патріотичними гаслами. Для справжніх патріотів немає жодного сенсу ховати обличчя, це роблять хіба що злодії або хулігани. Нормальні люди, тим паче патріоти, збираються на акції та проголошують свої гасла з відкритими обличчями", - сказав Москаль.
А то менты без номеров в балаклавах, а митингующие должны лицом торговать.
Снос палаточного доказал - с Майдана у ментов ничего не поменялось. Также - избивших журналистов и митингующих определить не возможно.
Заочное осуждение уже тоже предусмотрено - а оно тоже было в "законах 16 января".