7068 відвідувачів онлайн
6 630 30

"Укрзалізниця" забезпечує доставку сировини на російський завод у Придністров'ї, - Тимчук

Народний депутат України, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук розповів про "дружбу" українських держпідприємств із невизнаною Придністровською Молдавською Республікою.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Так, у серпні минулого року глава асоціації "Укрметалургпром" О.Каленков заявив, що втрати українського гірничо-металургійного комплексу (ГМК) від корупційного розподілу вагонів "Укрзалізниці" в 2017 році становитимуть 1,2 мільярда доларів.

"Схоже, проблема зі сфери корупції явно переходить у питання національної безпеки нашої держави, - пише народний депутат. - Зокрема, за даними групи "ІС", за рахунок "перерозподілу" вагонів на шкоду українським виробникам, Центр транспортної логістики "Укрзалізниці" забезпечує роботу підприємств у російському анклаві - "Придністровській Молдавській Республіці". А це, як загальновідомо, - цілком і повністю тіньовий бізнес, організований росіянами".

"За нашими даними, у 2017 році Центр транспортної логістики "УЗ" на чолі із С.Подгородецьким забезпечив доставку понад 250 000 тонн металобрухту з України (це в той час, коли його критично не вистачає українським металургам) на Молдавський металургійний завод (м. Рибниця, Придністров'я). Для цього знадобилося понад 5 000 вагонів. Тих самих, яких катастрофічно не вистачає українським експортерам. Той же "Укрметалургпром" заявляє про забезпеченість вагонами лише на 25%, боротьба триває за кожен десяток вагонів, тоді як Центр транспортної логістик і "УЗ" щомісяця відправляє їх у невизнане, контрольоване росіянами Придністров'я сотнями", - продовжує координатор групи "ІС".

Сам цей завод у ПМР, до слова, з 2013 року контролюється "Металоінвестом" - одним з найбільших металургійних холдингів Росії, і є одним з головних "донорів" ПМР.

"Загалом, поки патріотична українська громадськість вимагає розірвати будь-які економічні зв'язки України з РФ, бізнес наших держпідприємств з росіянами процвітає зовсім на іншому напрямку. І при цьому боляче б'є по інтересах українських же виробників", - резюмував Дмитро Тимчук.

Раніше група "Інформаційний спротив" публікувала заяву народного депутата України Ірини Фриз про те, що Росія розглядає Придністров'я як плацдарм для нападу на сусідні країни.

Топ коментарі
+20
у нас сам порошенко з Придністров'я, чому дивуватись? Ще зараз з'ясується що це завод порошенка
показати весь коментар
21.03.2018 14:44 Відповісти
+18
*** немає слів....
показати весь коментар
21.03.2018 14:42 Відповісти
+13
Если порошенко получал гешефт с торговли с ДНР,то Приднестровье это уже самой собой разумеется
показати весь коментар
21.03.2018 14:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
*** немає слів....
показати весь коментар
21.03.2018 14:42 Відповісти
у нас сам порошенко з Придністров'я, чому дивуватись? Ще зараз з'ясується що це завод порошенка
показати весь коментар
21.03.2018 14:44 Відповісти
Если порошенко получал гешефт с торговли с ДНР,то Приднестровье это уже самой собой разумеется
показати весь коментар
21.03.2018 14:53 Відповісти
З яких це пір Болград, Одеської області, де у 1965 році народився Порошенко, став Придністров'ям? Його батько народився в селі Саф'яни поблизу Ізмаїла, а рід Порошенків документально фіксується в Саф'янах Ізмаїльського повіту Бесарабської губернії вже в переписі 1835 року.
показати весь коментар
21.03.2018 17:47 Відповісти
а что тогда можно сказать о поставки сырья на титан и содовый заводы на крысме?
Как быть с поставками электрики и газа туда же , маланской лолитой кокориной?
Эй соевые, объясните это. Или опять тамжынашилюди - адиннарот с русней?
показати весь коментар
21.03.2018 15:25 Відповісти
зато мерзкий польский рокер Балчун не играет на гитаре
показати весь коментар
21.03.2018 14:43 Відповісти
Так его уже пол-года нету.
показати весь коментар
21.03.2018 15:51 Відповісти
А що влада забороняла возити вантажі в Придністров'я? Тимчук як депутат ВРУ та член комітету з нацбезпеки та оборони хіба ставив питання про торгову блокаду Придністров'я???
показати весь коментар
21.03.2018 14:43 Відповісти
А с какой радости объявлять блокаду Приднестровья? Рыбница, кстати - это часть исторического украинского Подолья, куда и твоя тернопольщина входит.
показати весь коментар
21.03.2018 17:02 Відповісти
Барыга поддерживает окупацию приднестровья, ввел Зону Свободной Торговли с окупированным крымом и еще хочет чтобы мир вводил санкции против Рашки и против Северного Потока 2 ?
показати весь коментар
21.03.2018 14:46 Відповісти
Леша! причем тут барыги? ты бы хотел, что бы за тебя мыли унитаз, посуду, убирали снег, подъезд... За Укрзализныцю распределяли вагоны, за автодор "барыга" ремонтировал трассы, за минтранс встречал самолеты в Борисполе. Ты попробовал бы колхозом поруководить, а уж воюющей страной даже не предлагаю. Не забудь, что Кабмин назначает ВР, а не "барыга".
показати весь коментар
21.03.2018 15:00 Відповісти
1. Именно Порошенко опустил жизненный уровень граждан ниже плинтуса, специально, опустив гривну в 3,5 раза. Именно Порошенко назначил Гонтареву в нацбанк и именно его указания по опусканию гривны она выполняла.
2. Именно Порошенко подписал минскую капитуляцию пуйлу, сдав часть Донбасса пуйлу.
3. Именно Порошенко через своё подконтрольное большинство назначил своего карманного винницкого вора - иуду Гройсмана премьером.
4. Именно Порошенко всем руководит и за всё отвечает. И ответит.
показати весь коментар
21.03.2018 15:05 Відповісти
не иуду а юду осю гнойного.
показати весь коментар
21.03.2018 15:43 Відповісти
5. Назначил Луценка Генеальным прокурором Украины.
показати весь коментар
21.03.2018 15:48 Відповісти
Не має ніякої "зони свободной торговлі с окупірованним кримом"! Молдова ніколи не визнавала Придністров'я окупованим! Санкціїї проти рашки діють і надалі будуть посилюватись! Європарламент прийняв зміни в газові директиви ЄС, які унеможливлюють будівництво "Северного потока-2"!
Зрада виє, а Україна, на зло всім ворогам, рухається вперед!!!
показати весь коментар
21.03.2018 18:12 Відповісти
торговые партнеры.
чего тут удивляться.
страну тупо ведут в Мордор.
или в кого то есть сомнения???
петюшки не в счет.
показати весь коментар
21.03.2018 14:55 Відповісти
Кто не в курсе, Порошенко недавно открыл ещё несколько своих кондитерских магазинов в Приднестровье... Деньги для иуды не пахнут.
показати весь коментар
21.03.2018 14:58 Відповісти
"Укрзализныця" обеспечивает доставку сырья на российский завод в Приднестровье, - Тымчук - Цензор.НЕТ 3296
показати весь коментар
21.03.2018 15:22 Відповісти
ПМС - давно пора блокировать...
показати весь коментар
21.03.2018 15:23 Відповісти
Йде війна. А наші виродки пропускають в Україну автомобілі з номерами "придніСрав'я".
показати весь коментар
21.03.2018 15:30 Відповісти
там вообще нет границы, был момент, меняли акб на гибриде, на сайте была инфа с тремя! флагами и тремя операторами, короче чувак, живя в ПМР говорил высылайте мне по НП в приграничный город он там забирал-менял и высылал обратно)))
показати весь коментар
21.03.2018 15:34 Відповісти
А навіщо, щоб разом з молдаванами стало частиною Румунії?
Думати головою треба, а не серцем, так само як і голосувати, до речі.
показати весь коментар
21.03.2018 15:39 Відповісти
КИЇВ. 21 березня. УНН. Жителі Криму висловили своє невдоволення через те, що народний депутат України Сергій Рибалка веде свій бізнес на півострові, попри власні ж обіцянки зупинити торгівлю снеками. Про це йдеться у документальному фільмі "https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=njMeQhWOszc Криваві горішки " авторства журналіста Дениса Казанського, передає УНН.
Так, у стрічні зазначається, що війна на Донбасі триває вже майже чотири роки, і для окремих осіб вона стала джерелом примноження статків.
"Були підрахунки, що близько 150 депутатів мають той чи інший стосунок до таких речей (торгівля із ОРДЛО та окупованими територіями - ред.). При чому цікаво, що вони перебувають в усіх фракціях", - розповідає генерал-майор, екс-заступник голови СБУ Віктор Ягун.
Такі нардепи при будь-якій нагоді нагадують про те, що вони - справжні українські патріоти, які припинили будь-які стосунки із країною агресором та її посіпаками в ОРДЛО, йдеться у фільмі.
Аналогічно робить і депутат від РПЛ Сергій Рибалка.
"Щодо бізнесу, до якого я мав відношення, то як тільки у нас пройшла революція, - ми закрили всі філіали в Криму, як нам болісно це не було. І в Росії - ми там не торгуємо", - наводять його заяву автори фільму.
Насправді ж все інакше. У стрічці, зокрема, журналісти проказали товар сімейної снекової корпорації Рибалки - S.Group, що продається у супермаркетах анексованого Криму, а також у магазинах та територіях ОРДЛО.
"До прикладу, у супермаркеті "Фуршет" у столиці Криму широко представлений асортимент продукції S.Group - горішки "Козацька розвага" різних видів. Також, до переліку продукції, що виробляє компанія, входять чіпси "Мачо" та "KartoFan", - зазначають автори розслідування.
"Я не задоволений, що українські товари до сих пір в Криму. У мене в руках горішки, які належать брехливій людині. Він спочатку розповідав, що краще нехай його гроші згорять, ніж товар потрапить на прилавок і він його тут буде продавати", - наводяться у фільмі слова жителя Сімферополя.
Також, продукція компанії S.Group широко представлена у супермаркеті "Перший республіканський " (ОРДЛО).
"Оскільки напряму через лінію розмежування з ОРДЛО на сьогодні не торгують, продукція компаній Рибалки S.Group та Снек-Експорт потрапляє до Л/ДНР через зареєстровані у Росії та Білорусі фірми-прокладки. Тобто, українські снеки, вироблені у місті Синельникове, прямують через Росію та Білорусь просто в ОРДЛО та до окупованого Криму", - констатують автори фільму.
Нагадаємо, що вперше факти торгівлі снеками Рибалки в ОРДЛО та Криму буди зафіксовані журналістами ще у 2016 році. З цього часу СБУ так і не запровадила санкцій стосовно бізнесу нардепа, хоча і заявила про намір це зробити.
Ветерани АТО неодноразово вимагали позбавити Рибалку депутатського мандату "за бізнес з окупантами та фінансування у такий спосіб терористів". Проте відповідні http://www.unn.com.ua/uk/news/1705636-u-sichni-viyskovi-piketuvatimut-vr-cherez-torgivlyu-z-ordlo вимоги бійців поки ігноруються народними обранцями.
Тим часом, менеджерів компаній Рибалок судять у Сумах. У рамках кримінального провадження СБУ, їм інкримінують "фінансування тероризму". Двоє осіб - знаходяться під арештом.
Зауважимо, що Рибалка неодноразово намагався спростувати свою причетність до ведення бізнесу в РФ, однак, як виявилося, майже усі бренди його родинної корпорації S.Group мають http://www.unn.com.ua/uk/news/1679081-brendy-korporatsii-sgroup-rybalok-maiut-spilni-z-rosiiskymy-torhovymy-markamy-ofshory спільні офшори із російськими торговими марками.
показати весь коментар
21.03.2018 15:36 Відповісти
Ну нормально. Закона ни какого не нарушено. Пусть возят дальше.
показати весь коментар
21.03.2018 15:37 Відповісти
можемо давайте зупинимо всі підприємства? - не будуть поставляти нікому і нічого.
показати весь коментар
21.03.2018 16:08 Відповісти
ну во-первых, на Приднестровье санкции не накладывались, во-вторых, все грузы туда оформляются молдавскими погранцами с нашей стороны и сопроводительной документацией Молдовы. А в-третьих, и это самое главно - есть ли воля у самой Молдовы заблокировать этот полукриминальный пророссийский анклав? Украина может это сделать в ту же секунду, будь на то воля у нашей соседки, но сдается мне, что в стране, где пророссийские партии стабильно получают 50% голосов на выборах не смотря на оккупацию своей страны - там такой воли нет
показати весь коментар
21.03.2018 16:40 Відповісти
Неужели проснулись, я уже второй год подряд пытаюсь достучатся до людей, у которых глаза засланы пропагандой наших СМИ, пишут о чем угодно, раскрывают очередную зраду, только о взаимоцветущем бизнесе между Украиной и страной агресором не слова.
показати весь коментар
21.03.2018 23:46 Відповісти
Вот куда оказывается вагоны деваются, для украинских предприятий, вагонов нет, для России - пожалуйста, сколько нужно, столько и предоставим.
показати весь коментар
21.03.2018 23:50 Відповісти
Цю тему однозначно треба в ТОП !!!
показати весь коментар
22.03.2018 02:42 Відповісти
Пріднєсровьє своїм існуванням має завдячувати саме українській владі, без погодження якої там вже через пару місяців почався мор вати.
показати весь коментар
22.03.2018 09:20 Відповісти