10262 відвідувача онлайн

Три тонни незаконно добутого бурштину вилучено на Житомирщині, - СБУ. ВІДЕО+ФОТО

У Житомирській області співробітники Служби безпеки України вилучили в організаторів і учасників незаконного бурштинового бізнесу більш як три тонни необробленого каменю.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на  прес-центр СБУ.

Під час низки обшуків в обласному центрі та в населених пунктах Олевського району правоохоронці виявили розфасований по фракціях бурштин, "чорну бухгалтерію" ділків і засоби для незаконного скуповування і видобутку "сонячного" каменя.

Три тонни незаконно добутого бурштину вилучено на Житомирщині, - СБУ 01

Три тонни незаконно добутого бурштину вилучено на Житомирщині, - СБУ 02

Триває досудове слідство у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 4 ст. 240 Кримінального кодексу України.

Топ коментарі
+9
Зачем легализовывать добычу янтаря, платить ЗП копателям и прочие расходы, если можно просто наблюдать. Ага, накопали три тонны - идите сюда. А, вот еще пять тонн собралось - welcome. Профит 100% затраты на добычу - 0
показати весь коментар
21.03.2018 16:56 Відповісти
+6
Скоро этот янтарь мыши скушают
показати весь коментар
21.03.2018 16:57 Відповісти
+6
розенблат помогал грузить?
показати весь коментар
21.03.2018 16:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
щебень на дорогу.
показати весь коментар
21.03.2018 16:49 Відповісти
розенблат помогал грузить?
показати весь коментар
21.03.2018 16:59 Відповісти
Колись з рівненської мусорячки "пропала" купа бурштину.Ну і що?Знайшли,посадили злодюгу у погонах?Теж "ДЄЛА ЧЬЄСЬЦЄ"?
показати весь коментар
21.03.2018 22:29 Відповісти
А сколько за 4 года деребана минуя карманы СБУ и МВД попало в закрома страны?
показати весь коментар
21.03.2018 16:51 Відповісти
Зачем легализовывать добычу янтаря, платить ЗП копателям и прочие расходы, если можно просто наблюдать. Ага, накопали три тонны - идите сюда. А, вот еще пять тонн собралось - welcome. Профит 100% затраты на добычу - 0
показати весь коментар
21.03.2018 16:56 Відповісти
Мабуть копачі працювали під прикриттям СБУ. Але, напевне, піднялася "орендна" плата, яку вони не захотіли заплатити.
показати весь коментар
22.03.2018 08:53 Відповісти
Щебенку вижу, а где янтарь?
показати весь коментар
21.03.2018 16:57 Відповісти
Сдавали в ментовку на хранение янтарь.
Но не прогнозируемые алхимические реакции в этом перекрестке миров превратили его в щебень.
ТАК в отчете и запишут.
показати весь коментар
21.03.2018 17:13 Відповісти
Три тонны янтаря - выбросили в пропасть
показати весь коментар
21.03.2018 17:25 Відповісти
Скоро этот янтарь мыши скушают
показати весь коментар
21.03.2018 16:57 Відповісти
Три тонны незаконно добытого янтаря на Житомирщине, - незаконно изъяты СБУ.
Можно подумать что деньги за него попадут в бюджет а не в карманы подонков Парашенка,Гнойцмана и Авака!
показати весь коментар
21.03.2018 17:02 Відповісти
Уничтожить по Акту! Как уничтожают конфискованные партии айфонов, брендовых шмоток, сигарет и пр. и пр.
Сначала громкие рапорта - а потом "уничтожено по акту"
показати весь коментар
21.03.2018 17:12 Відповісти
Три тонни незаконно добутого бурштину вилучено на Житомирщині, - СБУ - Цензор.НЕТ 696