11770 відвідувачів онлайн

Європа наполягає, щоб "Газпром" заплатив Україні і виконав вимоги "Нафтогазу"

Європа наполягає, щоб

Стокгольмський арбітраж зіграв важливу роль у відносинах "Газпрому" і "Нафтогазу України", заявив заступник голови Єврокомісії з Енергетичного союзу Марош Шефчович на слуханнях у середу в Брюсселі в комітеті Європейського парламенту з питань промисловості, досліджень та енергетики.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Європейська комісія тільки вітає рішення Стокгольмського трибуналу за контрактом про постачання і транзит газу між "Нафтогазом" і "Газпромом". Єврокомісія очікує, що обидві сторони поважатимуть це рішення і що різні положення цього рішення дозволять запустити торговельні відносини між "Нафтогазом" і "Газпромом", - сказав заступник голови Єврокомісії.

"Але ми не можемо не відчувати занепокоєння у зв'язку з останнім розвитком ситуації між "Газпромом" і "Нафтогазом" після рішення арбітражу 29 лютого. Відомо, що "Газпром" подав ініціативу щодо розірвання газового контракту як з постачання, так і транзиту. Якщо це відбудеться, ми вважаємо, що треба буде діяти згідно з передбаченою процедурою, враховуючи права та обов'язки обох сторін і беручи до уваги наслідки для третіх сторін, зокрема, для держав-членів", - продовжив М.Шефчович.

"Ми вважаємо, що в інтересах, як "Газпрому", так і "Нафтогазу", а також Росії і Європейського союзу, поважати рішення Стокгольмського суду. Слід уникати ескалації і треба також стежити за тим, щоб "Газпром" поважав це рішення, включно з виплатою 2,6 млрд доларів "Нафтогазу" і щоб "Газпром продовжував енергопостачання", - підкреслив заступник голови ЄК.

М.Шефчович висловив сподівання, що будь-які заходи, які вживаються різними владами, не торкнуться транзитного газу.

"Це було б цілком контрпродуктивно і завадило би будь-якому вирішенню нинішньої ситуації. І обидві сторони обіцяли мені, що цього не буде", - пояснив він.

"Комісія, звісно, готова сьогодні зіграти свою роль у переговорах", - запевнив М.Шефчович.

Він нагадав, що Україна активувала 1 березня механізм раннього попередження кризових ситуацій в енергетиці згідно з Угодою про асоціацію з ЄС після того, як замовлений газ не було поставлено.

"Це вперше, коли цей механізм було активовано і комісія негайно відреагувала. У мене були двосторонні розмови з українським прем'єр-міністром Гройсманом, з генеральним директором "Нафтогазу" Коболєвим і з російським міністром енергетики Новаком", - повідомив М.Шефчович.

Він зазначив, що також мали місце технічні консультації, і Єврокомісія теж активувала всі відповідні механізми.

Топ коментарі
+16
Ніколи так не "сношалі" грязьпром і кацапню , як при царювані императора *****..
показати весь коментар
21.03.2018 20:25
+7
"куплю костюм с отливом и в Буковель.. гулять на бабки "Газпрома"
показати весь коментар
21.03.2018 20:23
+7
Коцабы !!!
Когда вернёте нам свои бабки за ваш газ, питушня казламордая, а ???
показати весь коментар
21.03.2018 21:37
Коментувати
Сортувати:
"куплю костюм с отливом и в Буковель.. гулять на бабки "Газпрома"
показати весь коментар
21.03.2018 20:23 Відповісти
венчальные штиблеты не забудь
показати весь коментар
21.03.2018 20:24 Відповісти
Ніколи так не "сношалі" грязьпром і кацапню , як при царювані императора *****..
показати весь коментар
21.03.2018 20:25 Відповісти
Ага, ждітє. Грязьпром придумує якусь нову пакость.
показати весь коментар
21.03.2018 20:29 Відповісти
Капітельманша знову домовиться
показати весь коментар
22.03.2018 09:05 Відповісти
А шо, фашисты, денёх всё нет и нет?
ЕК ждет выполнения "Газпромом" решения Стокгольмского арбитража, - Шефчович - Цензор.НЕТ 2235
показати весь коментар
21.03.2018 20:31 Відповісти
Нет и не будет!
показати весь коментар
22.03.2018 06:49 Відповісти
А вот интересно, помнятли в россосии, что иск по взятке гавнюковичу ( ака иск за 3 лярда, которые россосия дала ему перед бегством ) рассматривается в Лондонском суде?

Осознают ли в россосии, что применение россосией БОВ на территории Великобритании, может как-то подкорректировать взгляды суда на данный иск?
показати весь коментар
21.03.2018 20:32 Відповісти
Если "многоходов очка" больше чем на два хода - то для лишнехромосомных эта задача нерешаемая.
показати весь коментар
21.03.2018 20:37 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=uBForg2T5to&lc=z22bcjpp4l2os3gxq04t1aokgwt0m10iqvkjc35lcpwyrk0h00410

Прохання дати розголосу щодо поліції в Києві..

до скандальної потвори Микуляк Ольги Володимирівни, яка приїхала до Києва з Закарпаття в свої 23 рокі вже навчилася фальсифіквати справи проти громадян по ст. 130 купап. Всі справи скасовані судом. Це безглузда тупа пихва продовжує працювати в поліції і ганьбить громадян. Звічайно керівництво цього не бачить і продовжує покривати оборотнів. Це не дивно.
https://court.gov.ua/fair/

http://reyestr.court.gov.ua/Review/67294446
Силка на сайт судова влада.
Прохання поширити
показати весь коментар
21.03.2018 20:34 Відповісти
Ну, можливо i не потрiбно так в цьому випадку дуже поспiшати з выплатою - з 1 березня кожний день протермiнування тягне штрафнi 0,5 млн. дол. Вже до кiнця мiсяця будем мати танкову роту новiтних "Оплотiв" , и так далi.... Кацапня на Донбасi буде дуже вдячна и задоволена дiйсно братньою допомогою великоi Мокшандii .
показати весь коментар
21.03.2018 20:47 Відповісти
Прохання поширіти, це нова поліція
https://www.youtube.com/watch?v=uBForg2T5to&lc=z22bcjpp4l2os3gxq04t1aokgwt0m10iqvkjc35lcpwyrk0h00410

Вслухайтесь що вони говорять, це жах
показати весь коментар
21.03.2018 20:50 Відповісти
Коцабы !!!
Когда вернёте нам свои бабки за ваш газ, питушня казламордая, а ???
показати весь коментар
21.03.2018 21:37 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2018 22:57 Відповісти
придется видно из этой нищебродной монголоидной русни бабки выбивать силой.
показати весь коментар
21.03.2018 22:28 Відповісти
ЄК чекає виконання "Газпромом" рішення Стокгольмського арбітражу, - Шефчович - Цензор.НЕТ 8454
показати весь коментар
22.03.2018 00:41 Відповісти
А якщо не дочекаєтесь, то висловите глибоке занепокоєння? Чи вже стурбованість?
показати весь коментар
22.03.2018 00:40 Відповісти
Кацапи просто тягнуть час, щоб не платити за газовою справою, а зробити взаєморозрахунок після рішення за справою 3млрд. хряка-1, яку хряк-2 пообіцяв програти своєму хазяїну