10768 відвідувачів онлайн

Ворог тричі стріляв за минулу добу, застосувавши 120-мм міномети, - штаб

Ворог тричі стріляв за минулу добу, застосувавши 120-мм міномети, - штаб

Минулої доби бойовики російсько-окупаційних військ продовжували порушувати умови повного припинення вогню, здійснивши три обстріли: один населеного пункту і два укріплень наших захисників.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО, опублікованому в Facebook.

Зокрема на Донецькому напрямку із заборонених мінськими домовленостями 120-мм мінометів окупанти обстріляли Авдіївку. Загалом по населеному пункту противник випустив шість мін. Внаслідок ворожого вогню частково зруйновано присадибний будинок і господарчу будівлю. Постраждалих серед цивільного населення немає.

Також близько опівночі противник з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї вів вогонь по наших позиціях поблизу Мар’їнки, а міномети калібру 82 мм застосував неподалік Кам’янки. Унаслідок обстрілів жоден український воїн не постраждав.

На Луганському напрямку упродовж доби зберігалася тиша.

Нагадаємо, що перемир'я сповна дотримувалося 21 березня. 22 березня терористи відкрили вогонь по позиціях ЗСУ зі стрілецької зброї

Ворог тричі стріляв за минулу добу, застосувавши 120-мм міномети, - штаб 01

Топ коментарі
+8
Выборы ВВХ обмыли боярой, в глазках развиднелось , пострелять 3,14дары решили. Шоб у них двойное заряжание произошло и разнесло к **@ням и миномет и расчет.
показати весь коментар
24.03.2018 08:23 Відповісти
+6
Шо-то тут не совсем так. Бо я собственными ушами слышал серию крупного калибра. Вечерком вчера... И еще один пользователь отписался, из Сартаны, что слышал тоже самое! И в тоже самое время! Не ниже 120 мм прилетало, бегло, в течение секунд 20-30. И свидетели у меня есть- мои коты, которые паникуют, когда такая частота звука.
показати весь коментар
24.03.2018 08:21 Відповісти
+5
даже если и брешут про количество бабахов (а что привирают - к бабке не ходи)
главное - чтобы наши герои были живы и невредимы!
от моего кота - Вашим - "мяу"!!! (хотя пожравши барин опять спит)
показати весь коментар
24.03.2018 08:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так а кто у нас враг? Какие такие мифические окупанты?
показати весь коментар
24.03.2018 08:13 Відповісти
Ти з Місяця впав?
показати весь коментар
24.03.2018 08:24 Відповісти
а шо не так.. хто ворог? де написано?
показати весь коментар
24.03.2018 08:51 Відповісти
Ось як потрапить снаряд в твій будинок, тоді взнаєш де написано.
показати весь коментар
24.03.2018 09:26 Відповісти
"режим тиші.. на провокації не відповідали..мінськ.." беее!! меее! (генштаб)
показати весь коментар
24.03.2018 12:07 Відповісти
Наркобарон Кремля не травил мир гоффном Кремля,он Мать Тереза
показати весь коментар
24.03.2018 08:15 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2018 08:38 Відповісти
Подтверждаю. Вчера весчь вечер орки под Мариком ффестивалили. 120 - не уверен, а вот в 82 или гранатомет - совершенно точно. А сегодня прям с утра, около 6.30, несколько приходов было. Вот это уже скорее всего были 120.
показати весь коментар
24.03.2018 11:56 Відповісти
Затишье перед бурей, возможно Путин готовит блицкриг на Киев.
показати весь коментар
24.03.2018 08:19 Відповісти
На лондОн.
показати весь коментар
24.03.2018 08:25 Відповісти
пред походом на ЛондОн
ЗАхер штопает...
показати весь коментар
24.03.2018 08:40 Відповісти
Выборы ВВХ обмыли боярой, в глазках развиднелось , пострелять 3,14дары решили. Шоб у них двойное заряжание произошло и разнесло к **@ням и миномет и расчет.
показати весь коментар
24.03.2018 08:23 Відповісти
Какое детально-профессиональное пожелание! Аж душа радуется.
показати весь коментар
24.03.2018 08:29 Відповісти
Андрей, ты там "пилу адольфика" не забывай смазывать!
показати весь коментар
24.03.2018 08:59 Відповісти
и так еще как минимум 6 лет

п.с - "***** так долго не протянет" - это я уже слышал в 2014 году и в 15-ом...
показати весь коментар
24.03.2018 08:44 Відповісти
он на крємльовской таблєткє сідіт..була така колись.. шоп жив довго але здох мгновєнно
показати весь коментар
24.03.2018 08:53 Відповісти
Пора ему медсестру как Леньке подсунуть. Хай ему барбитуратной группы подкинет, самое оно будет.
показати весь коментар
24.03.2018 09:09 Відповісти
лучше как сралина травануть, чтобы ***** поплавал баттерфляем в луже собственной мочи...эх, мечты...
показати весь коментар
24.03.2018 09:11 Відповісти
Обстреляли говорите ... Какая, бл..., неожиданность!
показати весь коментар
24.03.2018 09:30 Відповісти
Надеюсь, ЗСУ не поддались на провокации и не ответили
показати весь коментар
24.03.2018 10:32 Відповісти
вчера орки обстреляли жилой массив. есть раненные мирные. в течении двух часов навели марафет и даже битое стекло подмели веником.
показати весь коментар
24.03.2018 15:10 Відповісти