8970 відвідувачів онлайн
39 402 266

"Я цього не відкидаю", - Кличко про участь у виборах президента

"Я цього не відкидаю", - Кличко про участь у виборах президента

Міський голова столиці України Віталій Кличко може взяти участь у виборах президента країни, які заплановані на 2019 рік.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "ТСН", про це він заявив в інтерв'ю німецькій газеті Tagesspiegel.

"Я цього не відкидаю, однак перед цим я повинен досягти успіху в Києві і довести до кінця те, що я обіцяв людям", - сказав Кличко.

За словами очільника столиці України, колишнього чемпіона з боксу, у спорт він повертатися не збирається.

"У боксі мені більше нема чого доводити, я вже все зрозумів. Моє головне завдання набагато складніше виконати, ніж бути чемпіоном світу в суперважкій вазі: проти корупції, проти викликів, боротьби з агресією Росії і досягнення змін для моєї країни і мого міста.

Будучи боксером, я бився три або чотири рази на рік. Зараз я борюся 365 раз в рік - щодень схожий на бій. І він враховує ті ж фактори, що і в боксі: воля, сила характеру, ви повинні поставити мету, а потім досягти її. Навіть в боксі не все залежить тільки від вас, але від вашої команди, тих, хто стоїть поруч із вами і має ті ж цінності. Я твердо переконаний, що ми можемо це зробити. Тому що ми віримо в себе, в наше місто і в нашу країну. Для цього ми і боремося. І я знаю краще за всіх: без бою перемоги немає", - наголосив Кличко.

Зазначимо, колишній боксер став мером Києва 2015 року, до цього - 2014-го - він планував боротися за посаду очільника країни, але відмовився від участі у президентській кампанії на користь нинішнього глави держави Петра Порошенка. 

Топ коментарі
+50
ну ше з відбитими мозгами нам не хватає )
показати весь коментар
25.03.2018 14:07 Відповісти
+33
"Я этого не исключаю", - Кличко об участии в выборах президента - Цензор.НЕТ 9953
показати весь коментар
25.03.2018 14:07 Відповісти
+28
Фирташ в 2014-м поставил Порошенко президентом, теперь хочет Кличко. Из Савченко будут лепить тюремную героиню. Как же эта власть боится Тимошенко!
показати весь коментар
25.03.2018 14:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Меркель идейная за Халифат, пригласила в страну 20 млн арабов, 2 млн уже приехали - получили жилье и пособия по 800 евро каждому.
показати весь коментар
25.03.2018 17:02 Відповісти
думаю педалик всё равно лучший вариант, чем порошенко
показати весь коментар
25.03.2018 16:19 Відповісти
Сеня, лучше не думай ...
показати весь коментар
25.03.2018 16:24 Відповісти
Педалик готов осваивать юмористические подмостки и больших сцен, киевская сцена маловата стала.
"Я цього не відкидаю", - Кличко про участь у виборах президента - Цензор.НЕТ 752
показати весь коментар
25.03.2018 16:22 Відповісти
Цицерон , блин
https://www.youtube.com/watch?v=F0fFUgKrawE
https://www.youtube.com/watch?v=YSsKw8gRVlY
А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть, вернее смотреть могут не только лишь все. Мало кто может это делать
показати весь коментар
25.03.2018 16:24 Відповісти
бедная страна если такие клоуны рвутся ею управлять((((((((((
показати весь коментар
25.03.2018 16:32 Відповісти
"бідний - бо дурний , чи дурний - бо бідний ?" (народна приказка)
показати весь коментар
25.03.2018 16:44 Відповісти
Треба спочаку з'їздити до відня на консультацію? )))
показати весь коментар
25.03.2018 16:49 Відповісти
слухайте), а це не смішно - педалька президент - це вже дно!
показати весь коментар
25.03.2018 16:50 Відповісти
Ни для кого нет сомнения , что этот дебил с отбитой головой , пойдёт на выборы , чтобы оттянуть голоса у Тимошенко !
показати весь коментар
25.03.2018 16:54 Відповісти
Ні,скоріше він топчеться на одному електоральному полі з Порошенко...І хоче ще щось в нього вициганити,тому і шантажує...Хоча і Ваш варіант можливий...Але для цього Кличкові треба поміняти риторику,критикувати владу,втертись в довіру Тимошенко а потім різко від неї піти,відірвавши частину овець від її стада...Але Тимошенко терта баба і не Кличкові затівати з нею якісь інтриги...
показати весь коментар
25.03.2018 19:24 Відповісти
Хуже варианты президентов е?
показати весь коментар
25.03.2018 16:54 Відповісти
пусть участвует, порезвится на последок
показати весь коментар
25.03.2018 16:57 Відповісти
Він не такий дурний, як вважає більшість і просто так кидати на вітер слова не стане. Хто міг собі уявити що мером Києва можна стати набравши, за офіційними (напевно завищеними) даними всього 18,4% голосів від всіх киян, які мають право голосу, проти 81.6%, які його не підтримали!!! Зараз обирають не виборці, а наперед розроблені схеми. Нагадаю, як він став мером після другого туру. В 2015 році майже 82 % виборців Києва НЕ ПІДТРИМАЛИ Кличка.
Часто звинувачують киян, що вони обрали Кличка. Це не так. Давайте згадаємо, як все було. Трохи цифр. Офіційних. 2-й тур. Дуже довго Кличку не можуть підібрати суперника, який би програв в 2-ому турі. Тут міг бути і Садовий і Бондаренко і Береза. Нарешті, ставка зроблена на Березу. І що? Технологи Кличка перемагають набравши менше 18,5% від ЗАГАЛЬНОЇ кількості виборців м.Києва. (Вікіпедія. 2 тур. Кличко набирає 392614 голосів. 1-ий тур. Усього (явка 41,79%), Кількість голосів(усього) - 887 550.). Тобто 887 550 - 41.79%, а всього виборців 887550 *100/41.79=2 123 714. Отже, 392614 голосів за Кличка складають менше 18,5% від ЗАГАЛЬНОЇ кількості виборців - 2 123 714.
Людині честі і гідності було б соромно обіймати цю посаду маючи таку мізерну підтримку. Але він не пішов на перевибори. Тоді він наніс переможний наніс УДАР 82% киян. Чому б тепер не перемогти 99,9% українців?
показати весь коментар
25.03.2018 17:00 Відповісти
А хто Космоса 2 рази вибирав? Не тупі Кияни? А це ж так звана еліта...
показати весь коментар
25.03.2018 18:11 Відповісти
Выбирали те же пенсионеры, которые потом "за гречку" и за боксера голосовали - цифры сходные, около 20% киевлян выбирали Черновецкого, 80% за него не голосовало.
показати весь коментар
25.03.2018 19:36 Відповісти
Не терзайте душу. Першого разу Льоня Космос всіх розвів, як лохів. Вдруге виїхав за рахунок найбідніших і найдурніших. Що ж, кияни отримують уроки. Сам я цим ніколи не хизуюсь, бо ми всі різні і ніяк за місцем проживання чи народження еліта не визначається. І серед тих, хто на кожному кроці кричить "я корінний" знаходитись часто просто соромно. А ще в Києві оселяється дуже багато різного роду покидьків. Вони їдуть підкоряти Київ, а в мене душа болить. Льоня, Віталій не стали киянами, вони - підкорювачі. Але я вірю в сакральність тисячолітнього Києва. Київ вистоїть, а Льоні і Вітальки згинуть, як роса на сонці...
показати весь коментар
25.03.2018 21:33 Відповісти
Добавьте к этому, что его полномочия, как Мэра - ничтожны - его главные полномочия получены от порошенко, после назначения главой КМДА.
показати весь коментар
25.03.2018 19:38 Відповісти
а своего кума-рыгоанала шлюхрича в премьеры. все верно, педалька, дерзай. лохторат тебя поддержит.
показати весь коментар
25.03.2018 17:01 Відповісти
Давай Виталя... Почему бы и нет... В Украине всё возможно...
показати весь коментар
25.03.2018 17:07 Відповісти
Виталий, ты киевлян уже достал, так хочешь ещё всю Украину?
показати весь коментар
25.03.2018 17:20 Відповісти
Даешь в Президенты Савченко Кличко Ляшко и т п Мы покажем всем *кузькину мать*
показати весь коментар
25.03.2018 17:25 Відповісти
Заколдованный круг..Был президент - камерный петух, теперь - вор,лгун и мародёр. Давайте ещё попробуем дебила выбрать.. То что в Киеве происходит на местном уровне уже говорит о том что два метра ************ уже поняло как нужно править.. Мы достойного когда нибудь выберем или нам обязательно нужно довести ситуацию до конкретного несчастья наших детей и что бы мы это увидели? Какой нахер клячко? Мы что в конце концов - страна -клоун??
показати весь коментар
25.03.2018 17:29 Відповісти
Не запрещено законом выставлять кандидатуру в президенты бывшему боксеру-тяжеловесу...
показати весь коментар
25.03.2018 17:34 Відповісти
А идиотам-ненормальным разве разрешено выставлять кандидатуру в президенты?
показати весь коментар
25.03.2018 19:33 Відповісти
А кто это определил?... А голосовать идиотам разрешено...
показати весь коментар
25.03.2018 20:13 Відповісти
Крепкий хозяйственник. Начертить белую линию за несколько миллионов из бюджета на тротуаре, построенном еще при СССР и назвать это строительством велодорожки на Троещину вместо метро - это гениально!
А метро на Виноградарь? Начнем строительство в 2017! Ага, щас!
Шулявка. Столбики наше все.
Теперь Борисполь... За что не возьмется, все доводит до конца, прям как наш достойный Президент!
показати весь коментар
25.03.2018 17:52 Відповісти
Если будут предлагать деньги Педалики,Шлюшки,Пэди-берите побольше и на.*******...Имеем право-взувают 4 года!
показати весь коментар
25.03.2018 17:53 Відповісти
Тебя ещё пустоголового в президентах не хватало только. Гнать вас всех барыг поганой метлой.
показати весь коментар
25.03.2018 17:56 Відповісти
Народ он мудрый, он Пэтю выбрал президентом, а боксера - мэром Киева...
показати весь коментар
25.03.2018 18:07 Відповісти
18% киевлян выбрали Витальку мером (явка 28%, из проголосовавших, 65% за боксера).
показати весь коментар
25.03.2018 19:32 Відповісти
А остальным по х... ?
показати весь коментар
25.03.2018 20:14 Відповісти
всех дебилов в президенство
выхода нет!

шо лохам суют - те вони і обирають
революції перевороти...

вас вже давно перевернули!
показати весь коментар
25.03.2018 17:58 Відповісти
Піде. Петя скаже і піде, щоб потоптатися по "електоральному полі " "клятої Юльки".
показати весь коментар
25.03.2018 17:58 Відповісти
Час вже українцям - нащадкам козацтва - позбутися авторитарного рудимента - інституту президентства. Україна має бути парламентською республікою!
показати весь коментар
25.03.2018 18:17 Відповісти
А как-же Игорь,Олег,Ярослав,Сагайдачный,Хмельницкий,Дорошенко,Мазепа?
показати весь коментар
25.03.2018 20:26 Відповісти
Киевляне удивляются,что одесситы выбрали мэром Труханова.
показати весь коментар
25.03.2018 18:26 Відповісти
Виталик одним своим заявлением нокаутировал половину украинцев.Настоящий боец.
показати весь коментар
25.03.2018 19:11 Відповісти
Президент по Конституции отвечает за силовой блок прежде всего, ну и законодательные инициативы. Кличко подойдет, толковый силовик тоже, Порошенко подойдет, нормально зарекомендовал себя. Правительство это технократ, надо помнить.
показати весь коментар
25.03.2018 19:20 Відповісти
Очень удобный персонаж для 2-го тура. Кто бы не вышел - победит Витальку.
показати весь коментар
25.03.2018 19:30 Відповісти
А он что в Киеве порядок с застройщиками навел?
показати весь коментар
25.03.2018 19:58 Відповісти
То правда, він з ними, незаконними забудовниками, в порядку, від Києва до Неаполя і назад. "Схеми": Кличко літає на приватному літаку з главою "Укрбуду" Микитасем.

П'ятниця, 15 вересня 2017, 00:25

Мер Києва Віталій Кличко ввечері 17 серпня прилетів з Неаполя до Києва на приватному літаку разом з відомими столичними забудовниками.
Про це повідомляють журналісти програми "Схеми", передає "https://www.radiosvoboda.org/a/news/28735913.html Радіо Свобода ".
Журналісти зафіксували, як після посадки літака Cessna Citation XLS з віп-терміналу аеропорту "Бориспіль" вийшли Віталій Кличко і нардеп і керівник державної корпорації "Укрбуд" Максим Микитась з дружиною.
Також на борту літака була Марія Казанцева, яка фігурує в ЗМІ як член наглядової ради будівельної компанії City Capital Group.
Крім того, в списку пасажирів виявився екс-депутат ВР від Партії регіонів, колишній керівник патронатної служби Київської міськадміністрації і бізнес-партнер забудовника Вагіфа Алієва в деяких проектах Вадим Столар.

У коментарі "Схемам" Кличко повідомив, що за оренду чартеру платив Микитась. За словами Кличка, він випадково зустрів Микитася на вулиці в Неаполі і погодився придбати квиток на чартер, тому що мав переліт зі "стиковкою", а Микитась летів прямим рейсом.

"Пана Микитася зустрів у Неаполі на вулиці, він сказав, що летить до Києва, ті, кого він запросив, хто там з ним летів, я не маю до цього ніякого стосунку, тому що мені запропонували - я погодився", - зазначив мер.
При цьому Микитась заявив, що не платив за весь чартер, а тільки придбав квиток…
показати весь коментар
25.03.2018 22:36 Відповісти
Судя по комментам никто не хочет Витальку в президенты. А шож такое ? Во время и после майдана в нем души не чаяли - какой он честный, классный. В президенты его. и т.д. и не смущало , его прошлое и отбитые мозги.
показати весь коментар
25.03.2018 20:03 Відповісти
Я не знаю ни одного человека в Киеве кто за него голосовал. А то что яценюки взахлеб воспевали "чемпиона мира" в качестве мэра ... так они всегда публично хвалят своих даже если те в полном говнище. Мы знаем кто такой педалик еще с "авдышевских стрелок" и как его не "цивилизуй рингом", он все равно навсегда останется уголовным протеже Бакая и Рыбки. Чувырлом которое всегда "вытирало ноги" о своих благодетелей включая Сан Саныча... По менталитету он такой себе гибрид шапкокрада и черновецкого. И мы помним что впервые кокс в Киеве можно было купить в любое время суток только на Бесарабке в его "Арене"...
показати весь коментар
25.03.2018 22:59 Відповісти
Виталик,бОшку для начала подлечи!
показати весь коментар
25.03.2018 20:08 Відповісти
Губернатор Калифорнии, позавидовал бы Кличко - чтобы стать политиком в Укриане - достаточно Много денег на телеэфиры (а в данном случае просто найти спонсора в лице Фирташа)
Надеть костюмчик с галстуком
Нести кучю обещаний, причём как до избрания, так и после успешного избрания. Главно - что-нибудь обещать, да побольше. И говорить что вот-то, а местами уже.
показати весь коментар
25.03.2018 20:13 Відповісти
Коля Валуев ваабще умрет от зависти
показати весь коментар
25.03.2018 21:19 Відповісти
... Педалик и Валуев однояйцевые близнецы по разуму...
показати весь коментар
25.03.2018 21:43 Відповісти
Когда наконец Киев выберет не дыбила головой? И хватит нам уже президентов-дыбилов.
показати весь коментар
25.03.2018 20:58 Відповісти
Чтобы сменить хитрого Вальцмана на тупого Этинзона надо быть или "человеком Фирташа" либо совсем сойти с ума... в "палате №6" все такие... Почему яценюки так рвутся к управлению? Это патология, комплекс неполноценности или генетическая ущербность?
показати весь коментар
25.03.2018 21:41 Відповісти
вы сужаете проблему: это касается не только Украины
показати весь коментар
25.03.2018 21:51 Відповісти
Это еще не проблема и вряд ли ей станет. Такая себе "хава нагила" передвыборная.
показати весь коментар
25.03.2018 22:07 Відповісти
Еще кошмар на 5 лет...
показати весь коментар
25.03.2018 22:44 Відповісти
ХОЧЕШЬ БЫТЬ ПЕРВЫМ - ДАВАЙ В АТО НА ПЕРЕДОК !!!
показати весь коментар
26.03.2018 00:32 Відповісти
не надо так сильно переживать... необхідно завжди бути в гуморі... доброму гуморі... не стане Кличко президентом, тому що після барижного пердизента парашенко буде дуже важко повертати імідж президента... країною через декілька місяців повинна правити військова хунта, яка прилюдно проведе судові процеси над парашенком, гнойсманом, гонтаревою та ішною нелюддю справедливий судовий процесс з правильним вироком... а потім нехай приходить Кличко...
показати весь коментар
26.03.2018 09:00 Відповісти
"Окрасил себя в те цвета в которые окрасил себя"!!!
Зазначимо, колишній боксер став мером Києва 2015 року, до цього - 2014-го - він планував боротися за посаду очільника країни, але відмовився від участі у президентській кампанії на користь нинішнього глави держави Петра Порошенка.Джерело: https://censor.net/n3057648
................
Фірташ заявив, що просував Кличка як кандидата в президенти і підтримував його партію
https://dt.ua/POLITICS/firtash-zayaviv-scho-prosuvav-klichka-yak-kandidata-v-prezidenti-i-pidtrimuvav-yogo-partiyu-171563_.html

................
Олігарх в суді розповів, що робив усе, щоб Тимошенко і її команда не прийшли до влади.
Крупний бізнесмен Дмитро Фірташ на судовому процесі щодо його екстрадиції в США у Відні заявив, що його команда в своєму проекті https://dt.ua/POLITICS/firtash-zayaviv-scho-prosuvav-klichka-yak-kandidata-v-prezidenti-i-pidtrimuvav-yogo-partiyu-171563_.html підтримки Віталія Кличка "отримала, що хотіла": Кличко став мером Києва , а Петро Порошенко - президентом.
https://dt.ua/POLITICS/firtash-mi-otrimali-poroshenka-prezidentom-klichka-merom-yak-i-hotili-171566_.html
"Я цього не відкидаю", - Кличко про участь у виборах президента - Цензор.НЕТ 4497
показати весь коментар
26.03.2018 09:08 Відповісти
Ну, якщо нАрод України обрав собі хряка-1 та хряка-2, то чому б і ні?
показати весь коментар
26.03.2018 09:34 Відповісти
Сторінка 3 з 3