9959 відвідувачів онлайн
10 561 34

Україна застосовує 12 захисних заходів щодо товарів із Росії, - Кубів

Україна застосовує 12 захисних заходів щодо товарів із Росії, - Кубів

Віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів заявляє, що Україна застосовує низку захисних торговельних заходів щодо Російської Федерації.

"На сьогодні, що стосується імпорту товарів походженням з Російської Федерації, діє 12 захисних торговельних заходів", - цитує міністра Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Кубів уточнив, що 10 заходів антидемпінгові, один – компенсаційний та ще один - спеціальний.

Нагадаємо, 21 березня уряд зупинив дію програми економічного співробітництва з Росією на 2011-2020 роки.

Топ коментарі
+7
Очень полезная информация. Вроде и хлебальник открыл, а на деле результата ноль.
показати весь коментар
28.03.2018 01:29 Відповісти
+5
Газ, уголь, осталось 10.
показати весь коментар
28.03.2018 01:38 Відповісти
+4
Круто. Но нужно довести хотя бы до 15-ти
Украина применяет 12 защитных мер относительно товаров из России, - Кубив - Цензор.НЕТ 3454
показати весь коментар
28.03.2018 01:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Озвучте!
показати весь коментар
28.03.2018 01:17 Відповісти
Газ, уголь, осталось 10.
показати весь коментар
28.03.2018 01:38 Відповісти
За атом молчу.
показати весь коментар
28.03.2018 01:41 Відповісти
Стеб зарахован
показати весь коментар
28.03.2018 01:49 Відповісти
Коли бачу рос. Товари зараз, котрих півроку тому не було- у шоці)
показати весь коментар
28.03.2018 01:20 Відповісти
А кубів ще той? Його не поміняли?
Чи це як шахівниця- зайві п'ятнашки не викидають?)))
показати весь коментар
28.03.2018 01:22 Відповісти
Очень полезная информация. Вроде и хлебальник открыл, а на деле результата ноль.
показати весь коментар
28.03.2018 01:29 Відповісти
Круто. Но нужно довести хотя бы до 15-ти
Украина применяет 12 защитных мер относительно товаров из России, - Кубив - Цензор.НЕТ 3454
показати весь коментар
28.03.2018 01:34 Відповісти
Выходит, что покупательная способность украинцев увеличилась.
показати весь коментар
28.03.2018 01:40 Відповісти
не, бабки МВФ пошли на РОссию . Угадайте как его злвут. ЛО....
показати весь коментар
28.03.2018 06:59 Відповісти
Детскими фантазиями не интересуюсь.
показати весь коментар
28.03.2018 09:33 Відповісти
Ну, бл..... дь, ну будьте реалистами, ну с.... ки они, но на х...... я этот пиар.
показати весь коментар
28.03.2018 01:43 Відповісти
петр лексеич то в курсе а то с россиюшки сж газиком приторговывает с кумом володи в придачу...... да вот луценко заявил что медведчук готовил гос переворот видать что то петя с витей не поделили
показати весь коментар
28.03.2018 01:46 Відповісти
Вот шо бесит, да правду скажи и я пойму.
показати весь коментар
28.03.2018 01:47 Відповісти
Мери які?
По факту! Наведіть
показати весь коментар
28.03.2018 01:53 Відповісти
Они совсем держат народ за идиотов, Скажи правду и народ поймет. А то так громко, 12 защитных мер. Вы не намного умнее народа. Шо вас и губит.
показати весь коментар
28.03.2018 01:53 Відповісти
Ви ж на 10 антидемпінгових мабуть 100 своїх завели?))
показати весь коментар
28.03.2018 01:55 Відповісти
Сбербанк России, ВТБ-банк, ПромИнвест банк, Альфа-банк... Доколе?!
показати весь коментар
28.03.2018 06:25 Відповісти
а ще можна ввести 13 защітну меру - переіменувати ліпецкій завод в "рУсшен"
p.s. Торнадовців, які пішли проти торгівлі, шокориги третій рік судять.
показати весь коментар
28.03.2018 08:10 Відповісти
кубив - номенклатурный комсомольский поц... почему оно не было люстрировано... вот так и живет Украина, держа у власти придурков, комсомольцев и партийную номенклатуру... пора... пора подниматься и ставить везде точки...
показати весь коментар
28.03.2018 08:17 Відповісти
Их было ровно ДВЕНАДЦАТЬ ! Конфеты и крахмал не пришёль .
показати весь коментар
28.03.2018 09:40 Відповісти
Місяця 4 тому прочитав тут, що більшість побутової техніки у нас кацапського виробництва. Зайшов на Розетку, подивився, ну точно більше 90%. З цим колись будуть боротися?
показати весь коментар
28.03.2018 10:45 Відповісти
телевизоры гнусмаС для Украины делают в Калуге. С других стран гнусмаС продавать офицально в Украине не разрешает
показати весь коментар
28.03.2018 12:03 Відповісти
Ну так а чого наші мовчать. Я пам'ятаю, як у 2014 пішла хвиля і почали домовлятися з різними фірмами, щоб в Україні продавалия товари, що вироблені де завгодно, але не в кацапстані. В чому проблема з гнусмаСом?
показати весь коментар
28.03.2018 16:47 Відповісти
проблем нет, для гнусмаса. Честно указывают, где изготовлен
показати весь коментар
29.03.2018 14:28 Відповісти
Я мав на увазі, чому коли у 2014 домовлялися з фірмами, щоб в Україну йшли товари виробництва Польщі, наприклад, замість кацапстану, то чому не домовилися таким же чином з гнусмасом? Тим більше корейці самі мають неадекватного сусіда (Кіма Ина), та і Японії досі забути свою окупацію не можуть (для них Японія як для нас кацапстан), так що зрозуміли б.
показати весь коментар
29.03.2018 16:51 Відповісти
Ахахаааа))) Только предприятие порох*йла вовсю покупает моторы для троллейбусов у оборонного завода кацапстана))) Вы, ублюдки, будете казнены народом рано или поздно. Вся ваша паршивая банда.
показати весь коментар
28.03.2018 10:50 Відповісти
Коммунистический маргинал, сотрудничавший с КГБ, о защите страны вещает?
показати весь коментар
28.03.2018 10:52 Відповісти
Коммунистический маргинал, сотрудничавший с КГБ, о защите страны вещает?
показати весь коментар
28.03.2018 10:53 Відповісти
Замість повної заборони будь-яких відносин з окупантом, порохорижне лайно видумує якісь другорядні обмеження, які не чіпають бізнес бариги та його посіпак за ворогом
показати весь коментар
28.03.2018 12:01 Відповісти
Одним махом всё не разорвать. Но никакой подготовки к разрыву не ведётся. Партнёры "деолигархизатору" не разрешают, да он и сам особо не хочет, его только принуждать надо, как с блокадой крыма.
показати весь коментар
28.03.2018 12:14 Відповісти
Этого кубика-рубика давно пора за жабры подержать, пока не обо*рется раз десять подряд! Москальские лотереи УНЛ,МСЛ существуют благодаря его защите и поддержке, а в казну никакого дохода не приносят. Сколько людей (и каких людей!) погибло во время и после Майдана, а количество этих заведений российского разлива выросло во много раз! За что герои погибли? За коррупцию и расцвет теневого бизнеса с лотерейным в том числе? Да, еще заметил, держатель лотерейной точки рядом зачастую открывает ломбард. Классно получается,- больной игроманией несет последнее из дома, или ворованное, закладывает за треть цены в ломбард и тут же, не отходя далеко, деньги проигрывает. И так по кругу. Этот "бизнес" настолько прибылен и настолько крышуется сверху, что похоже существует табу на упоминание о нем в интернет изданиях и остальных СМИ. Даже у нас, на Цензоре в теме дня задержание Рубана, или Савченко будет висеть неделями, а темы о лотерейном бизнесе нет и не будет. Вот такие пироги...
показати весь коментар
28.03.2018 13:22 Відповісти
Пусть скот ответит, по чьему указанию завалил банк "Форум", сотни тысяч людей ограбил.
показати весь коментар
28.03.2018 16:31 Відповісти