13752 відвідувача онлайн
15 678 128

Від 2 квітня українці зможуть підписати декларацію з лікарем, - Супрун

Від 2 квітня українці зможуть підписати декларацію з лікарем, - Супрун

Від 2 квітня громадяни України зможуть підписати зі своїм лікарем декларацію.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі "5 каналу" заявила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

"Уже дуже багато українців знайшли своїх лікарів, і багато хто з нас має своїх лікарів. Від 2 квітня буде можливість підписати з ними декларацію, щоб визнати цього лікаря як свого, і з 1 липня лікар отримуватиме оплату за кожного з тих пацієнтів, які підписали з ними декларацію", - сказала вона.

Супрун також зазначила, що на сайті можна подивитися всі покрокові інструкції щодо того, як обрати свого лікаря.

Топ коментарі
+10
А Супрун проходила психиатрическую экспертизу в США???
показати весь коментар
28.03.2018 09:57 Відповісти
+7
Не вам посіпакам та наймитам Кремля оцінюватии реформи які проводить україньська влада-їх оцінять ті хто буде жити через 20 років в ці країні.
показати весь коментар
28.03.2018 10:08 Відповісти
+7
ай, молодець..заробив канхветку..
Від 2 квітня українці зможуть підписати декларацію з лікарем, - Супрун - Цензор.НЕТ 2927
показати весь коментар
28.03.2018 10:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Все - біжи до каси за 11,80. Заробив. Ще треба було прокапсити свій гівнопост. Щоб куратор краще бачив його.
показати весь коментар
28.03.2018 11:17 Відповісти
А ведь, послушал совет.... Смылся, таки.... Від 2 квітня українці зможуть підписати декларацію з лікарем, - Супрун - Цензор.НЕТ 1019
показати весь коментар
28.03.2018 11:22 Відповісти
С тобой всё ясно.... Вопросов больше нет. Від 2 квітня українці зможуть підписати декларацію з лікарем, - Супрун - Цензор.НЕТ 612
показати весь коментар
28.03.2018 11:18 Відповісти
У вас вопроси а у нас питання..
показати весь коментар
28.03.2018 11:22 Відповісти
Питания?
показати весь коментар
28.03.2018 11:25 Відповісти
Реформа успешна и кому то не нравится то это их дело.
показати весь коментар
28.03.2018 11:30 Відповісти
В чому успіх реформи ви можете пояснити?
показати весь коментар
29.03.2018 03:33 Відповісти
Скількі гівна із-за порєбріка переймаються нашою Супрун! Йдіть краще торгівельні центри з гівна ліпіть.
показати весь коментар
28.03.2018 11:31 Відповісти
Ваша Супрун знищує залишки медицини та здійснює геноцид українського народу.
показати весь коментар
29.03.2018 03:34 Відповісти
Народ Украины имеет право дать оценку реформам а не псы из-за поребрика.
показати весь коментар
28.03.2018 11:37 Відповісти
А врачей подготовили к этому? Семейный врач - кто это?
показати весь коментар
28.03.2018 11:37 Відповісти
Поживем-побачим що і як. Чого передчасно ікру метати.
показати весь коментар
28.03.2018 11:42 Відповісти
Истерика питерской троллефермы означает что медицинская реформа делается правильно.
показати весь коментар
28.03.2018 11:46 Відповісти
А те, що в результаті реформи українці втрачають доступ до медичних послуг вас не турбує?
показати весь коментар
29.03.2018 03:35 Відповісти
Это ложь, открытая и явная.
показати весь коментар
29.03.2018 03:45 Відповісти
А доктор Менгеле папашка Супрун или дедушка?
показати весь коментар
28.03.2018 12:26 Відповісти
Лучше уж сразу в ЗАГС
показати весь коментар
28.03.2018 13:41 Відповісти
Від 2 квітня українці зможуть підписати декларацію з лікарем, - Супрун - Цензор.НЕТ 4860
показати весь коментар
28.03.2018 14:12 Відповісти
Медицинская потрошиная реформа будет такой же успешной как и все реформы этого циничного барыги. Население Украины за последнее время резко сократилось, а это геноцид за который придётся этой власти отвечать. Но и за геноцид обязательно ответят потрохососы - про них никто не забудет. Я хочу, чтоб эти мрази с этим ложились спать.
показати весь коментар
28.03.2018 15:05 Відповісти
Сегодня по телику показали прессконференцию с Супрун, ее прмощник_ реформатор сто раз сказал : правила игры, новые правила игры, честные правила игры, меняем правила игры. И так в каждом предложении. Они что с нами играться будут, какие правила игры? Игра в жизнь? Эти деятели считают все игрой, вот это Дааааа, ужас
показати весь коментар
28.03.2018 15:15 Відповісти
Спокойно, господа, все там будем. о душе подумайте накануне пасхи.
показати весь коментар
28.03.2018 15:34 Відповісти
"... підписати зі своїм лікарем декларацію... "
Без участі цього лікаря, як у правилах?
показати весь коментар
28.03.2018 16:35 Відповісти
Главная и единственная цель медреформы - увеличение продолжительности жизни населения. В Грузии продолжительность жизни после реформы увеличилась, значит реформа была сделана в правильном направлении. Если реформа заточена только на увеличение зарплаты врачам, реорганизацию и сокращение, что бы влезть в дырявый бюджет, то пациент может оказаться и на самых последних местах.
показати весь коментар
28.03.2018 19:01 Відповісти
Хто сказав, що після медреформи в Грузії зросла тривалість життя? Медицина в Грузії стала платною. Більшість населення не має доступу до медичних послуг. Щоб зробити операцію люди продають квартири і машини. Населення Грузії, як і України, вимирає та тікає за кордон.
показати весь коментар
29.03.2018 03:30 Відповісти
Гуглите, а потом спрашивайте.)
показати весь коментар
29.03.2018 07:15 Відповісти
все сразу не бывает !
выстроим новую сиситему !
главное что тсарую начали разваливать.она точно не устраивала!
у молодых сейчас все перспективы есть ! учитесь растите профессионально и лечите !
будущее за вами !
показати весь коментар
28.03.2018 20:08 Відповісти
Яку систему? Ви хоча б читали закони так званої медреформи? Ніякої нової системи там немає. Створили новий орган, який буде ділити гроші виділені на медицину. Ось і вся реформа. А підписання декларацій з лікарями, такого маразму немає в жодній країні світу.
показати весь коментар
29.03.2018 03:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2