9935 відвідувачів онлайн
17 411 124

Кабмін ухвалив рішення про поетапне вимкнення аналогового телевізійного мовлення

З метою забезпечення інформаційної безпеки країни та з урахуванням рішення Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення про затвердження Плану поетапного вимкнення аналогового телерадіомовлення від 15.03.2018 року уряд на черговому засіданні ухвалив рішення про поетапне вимкнення аналогового телевізійного мовлення з 01.07.2018 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідною постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до розділу I Плану використання радіочастотного ресурсу України" продовжено термін використання радіотехнології "Аналогове телебачення" шляхом внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 р. № 815, з метою недопущення порушення прав громадян на вільний доступ до інформації.

Ухвалення цього рішення забезпечить безперервність телерадіомовлення на всій території України і конституційне право громадян на безперешкодне отримання інформації. 

Топ коментарі
+15
Це помилкове рішення - у народу немає грошей на нові цифрові телевізори! У країни теж немає грошей на бешкоштовні цифрові приставки для аналогових телевізорів! Це все була велика афера, але зараз йде війна, цю аферу потрібно було зупинити! Але мафія хоче грошей і тому буде грабувати Україну далі!
показати весь коментар
29.03.2018 11:47 Відповісти
+14
Серьёзно? 10 лет назад у моих родственников стоял белорусский "Витязь" и практически самодельная антенна, которая более-менее принимала Интер, шипящий 1+1, ICTV и с жуткими помехами СТБ и ТРК Украина.
Никто никаких тюнеров не раздавал, населённый пункт с 30к жителей.

Прошу пруфов на бесплатную раздачу тюнеров пенсионерам.
показати весь коментар
29.03.2018 11:56 Відповісти
+11
Явный лоббизм торговых "партнеров " и усиление давления на СМИ
показати весь коментар
29.03.2018 11:47 Відповісти

Завантаження...