Кабмін ухвалив рішення про поетапне вимкнення аналогового телевізійного мовлення

З метою забезпечення інформаційної безпеки країни та з урахуванням рішення Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення про затвердження Плану поетапного вимкнення аналогового телерадіомовлення від 15.03.2018 року уряд на черговому засіданні ухвалив рішення про поетапне вимкнення аналогового телевізійного мовлення з 01.07.2018 року.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Урядовий портал.
Відповідною постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до розділу I Плану використання радіочастотного ресурсу України" продовжено термін використання радіотехнології "Аналогове телебачення" шляхом внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 р. № 815, з метою недопущення порушення прав громадян на вільний доступ до інформації.
Ухвалення цього рішення забезпечить безперервність телерадіомовлення на всій території України і конституційне право громадян на безперешкодне отримання інформації.
Никто никаких тюнеров не раздавал, населённый пункт с 30к жителей.
Прошу пруфов на бесплатную раздачу тюнеров пенсионерам.