9161 відвідувач онлайн

Слідком Росії попросив Лондон надати матеріали у "справі Скрипаля"

Слідком Росії попросив Лондон надати матеріали у "справі Скрипаля"

Слідчий комітет Росії звернувся до компетентних органів Великої Британії з проханням надати правову допомогу у кримінальній справі про отруєння в британському Солсбері дочки екс-шпигуна Сергія Скрипаля, громадянки Росії Юлії Скрипаль.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті російського відомства.

Як заявила офіційна представниця комітету Світлана Петренко, російська сторона попросила британських колег надати копії матеріалів кримінальної розслідування. Зокрема, результати огляду місця події, результати медогляду Юлії Скрипаль і проведених експертиз.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за фактом замаху на вбивство Юлії Скрипаль ще 16 березня.

26 березня щонайменше 16 країн ухвалили рішення вислати російських дипломатів через отруєння у Великій Британії колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Зазначимо також, що12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

Топ коментарі
+11
Господа бриты, посетите ближайший секс шоп, купите вертелку с вибратором и ответьте почтой этому следкому
показати весь коментар
29.03.2018 12:29 Відповісти
+11
Класс, преступник просит материалы и доказательства по его преступлению, что бы потом по рашка ТВ их подвергать сомнению и строить альтернативные реальности -НЛО, Правый сектор отравил чебуреками с киевского вокзала и т.д..
показати весь коментар
29.03.2018 12:30 Відповісти
+11
Рассейские нацисты не знают, шо пистеть и запросили материалы.
показати весь коментар
29.03.2018 12:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И моментально получили ответ
🖕🖕🖕
показати весь коментар
29.03.2018 12:25 Відповісти
Конечно же..
Чтобы сделать свою ложь более правдоподобной.
показати весь коментар
29.03.2018 12:26 Відповісти
Кацапи вЯлікия проявили міласьць нєїмавьєррьную,добриє і благародниє очінь.
показати весь коментар
29.03.2018 22:00 Відповісти
Господа бриты, посетите ближайший секс шоп, купите вертелку с вибратором и ответьте почтой этому следкому
показати весь коментар
29.03.2018 12:29 Відповісти
Так, я там ниже про пальця написав... ваша пропозиція краще, ефективніше, як мінімум
показати весь коментар
29.03.2018 12:32 Відповісти
Та пропозiцii в мене нема,вона у сусiда. В мене кулемет
показати весь коментар
29.03.2018 12:36 Відповісти
Класс, преступник просит материалы и доказательства по его преступлению, что бы потом по рашка ТВ их подвергать сомнению и строить альтернативные реальности -НЛО, Правый сектор отравил чебуреками с киевского вокзала и т.д..
показати весь коментар
29.03.2018 12:30 Відповісти
вата жжет: сам убил, сам и расследую.
показати весь коментар
29.03.2018 12:31 Відповісти
Тепер вони можуть "запросить" пальця у дупу.... так мені здається, всі ці манси для внутрішньої вати, мовляв - дивіться, як ми їх шикуємо... ось зараз ми їм... ватнік задволено йде пити замінники спирту у різних варіаціях. То й на здоров'я.
показати весь коментар
29.03.2018 12:31 Відповісти
Буй на воротник кацапам теперь.
показати весь коментар
29.03.2018 12:33 Відповісти
СКР любопытствует....
И в окошко, и в щель, и в скважину.... (беззубая старуха...)

-Да ты что говоришь, Шарапов? Ты соображаешь или нет? Иной преступник за любую бумажку на моём на моём столе или на твоём - безразлично, полжизни отдаст."!!!
показати весь коментар
29.03.2018 12:33 Відповісти
Рассейские нацисты не знают, шо пистеть и запросили материалы.
показати весь коментар
29.03.2018 12:34 Відповісти
Убийца требует материалы доказательств своего преступления !
показати весь коментар
29.03.2018 12:34 Відповісти
Следком России запросил у Лондона материалы по "делу Скрипаля"
----------------------
В ответ Лондон выслал ещё 30 рюзьких дипломатов-разведчиков....
показати весь коментар
29.03.2018 12:35 Відповісти
А убийство в Киеве гражданина россии Воротникова они тоже расследуют? Выдали уже нам заказчика?
показати весь коментар
29.03.2018 12:36 Відповісти
Когда вызовут в суд, тогда и ознакомитесь с материалами, если забыли - что такое тайна следствия.
показати весь коментар
29.03.2018 12:36 Відповісти
Кацапьі кручинятся.
показати весь коментар
29.03.2018 12:36 Відповісти
Скорбящие кацапы еще не несут противогазы к посольству Великобритании? А что так?
показати весь коментар
29.03.2018 12:42 Відповісти
Пусть этот залетком ищет адвоката хорошего )(уйлу Педофиловичу
показати весь коментар
29.03.2018 12:55 Відповісти
А если получат отказ, то тогда что?
Воронеж напрягся))
показати весь коментар
29.03.2018 12:57 Відповісти
Пусть безумная идея -
Вы не рубайте сгоряча.
Вызывайте нас скорее
Через гада главврача!
С уваженьем... Дата. Подпись.
Отвечайте нам, а то,
Если вы не отзовётесь,
Мы напишем... в "Спортлото"!
показати весь коментар
29.03.2018 13:27 Відповісти
по-моему, агент А, не спросив агента Б, начал создавать сюрреализм...
"британских коллег", "ниши западные партнеры". Ну не идиоты?
показати весь коментар
29.03.2018 13:03 Відповісти
Один вопрос: "Зачем они вам!?" Один хрен вы будете скулить то, что вам ваш сцарь прикажет..
показати весь коментар
29.03.2018 13:24 Відповісти
Когда Британия запрашивала у рф данные по Новичку, раша молчала, а теперь уже следком рф "запросил информацию". А ху-ху не хо-хо?
показати весь коментар
29.03.2018 13:24 Відповісти
Как там у классика:
От мертвого осла уши. Получишь у ​Пушкина. До свидания, дефективный.
показати весь коментар
29.03.2018 13:25 Відповісти
Чтоб знать какого сорта лапшу вешать.
показати весь коментар
29.03.2018 13:26 Відповісти
следком Жечи Посполитой, по сей день просит у рашиста обломки правительственного польского борта...которого рашист под Смоленском уничтожил...