10641 відвідувач онлайн
3 190 12

Президент підписав Закон щодо стабілізації діяльності «Чорноморнафтогазу»

Президент підписав Закон щодо стабілізації діяльності «Чорноморнафтогазу»

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стабілізації діяльності Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз» у зв’язку з тимчасовою окупацією території України».

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу президента.

Документ передбачає продовження строку дії спеціальних дозволів на користування надрами, наданих товариству на ділянки, розташовані на тимчасово окупованій території України, а також заборону до 1 січня 2019 року на порушення справ про банкрутство товариства та припинення проваджень у справах, порушених до 1 січня 2017 року.

Запровадження Закону сприятиме нормалізації діяльності ДАТ "Чорноморнафтогаз", а також забезпеченню захисту майнових інтересів України у міжнародних судових інстанціях.

Топ коментарі
+3
Не хватает только закона о развитии крымваша и эффективного использования буровых платформ. Что они курят - просто загадка. Или допились до белой гарячки ?
показати весь коментар
30.03.2018 17:23 Відповісти
+2
эксперт - ну вот шо ты пишешь - расскажи ка тут подробней, шо ты понял? а мы все послушаем ))) - начинай,все ждут -
показати весь коментар
30.03.2018 17:27 Відповісти
+2
Давай прежде ты "шоколодный глаз".
показати весь коментар
30.03.2018 17:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не хватает только закона о развитии крымваша и эффективного использования буровых платформ. Что они курят - просто загадка. Или допились до белой гарячки ?
показати весь коментар
30.03.2018 17:23 Відповісти
эксперт - ну вот шо ты пишешь - расскажи ка тут подробней, шо ты понял? а мы все послушаем ))) - начинай,все ждут -
показати весь коментар
30.03.2018 17:27 Відповісти
Давай прежде ты "шоколодный глаз".
показати весь коментар
30.03.2018 17:34 Відповісти
Статью не пробовал читать?
показати весь коментар
30.03.2018 17:53 Відповісти
Зачем? Ваши написали, то и вам читать.
показати весь коментар
30.03.2018 17:57 Відповісти
Наши это - славяне? Только мокшане "опровергают", но не аргументируют "опровержение"?
показати весь коментар
30.03.2018 18:02 Відповісти
Они курят долляры и еврики.
показати весь коментар
30.03.2018 17:35 Відповісти
Какую стабилизацию этот барыга подписать может? Наверно стабилизировать свои бабки в офшорах.
показати весь коментар
30.03.2018 17:33 Відповісти
"стабилизация" - вливание из бюджета десяток-другой миллионов долларов с последующим дерибаном и выводом бабла в офшоры
показати весь коментар
30.03.2018 17:46 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=MBqneOktkZs этот 3,14дец товарищи СОТВОРИЛ ****-РАЩЕН-КО над Украинским населением! Сегодня Василенко: https://www.youtube.com/watch?v=MBqneOktkZs констатировал https://www.youtube.com/watch?v=MBqneOktkZs - смертность в Украине выросла в 22 раза - такого геноцида, как над Украинцами не было, над евреями во времена Гитлера , на радость кому это ЖИВОТНОЕ уничтожает и выселяет сотнями тысячь Украинцев???
показати весь коментар
30.03.2018 18:37 Відповісти
Так там усе дуже стабільна - кацапи без будь-яких перешкод крадуть український газ з української території вкраденими українськими вишками. За стабільнасть носять стабільна чумадани на Банкову, через онаненка.
показати весь коментар
31.03.2018 11:32 Відповісти