11464 відвідувача онлайн
3 793 15

Лише 10% споруд цивільного захисту повністю готові до експлуатації, - Зубко

Лише 10% споруд цивільного захисту повністю готові до експлуатації, - Зубко

В Україні лише 10% споруд цивільного захисту готові до використання за призначенням.

Про це на засіданні оперативного штабу ДСНС заявив віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства ЖКГ.

"Сьогодні тільки 10% існуючих споруд цивільного захисту повністю готові до експлуатації за призначенням, 60% "частково готові" і 30% взагалі не готові", - повідомив Зубко.

Віце-прем'єр підкреслив, що гарантування безпеки людей є пріоритетом, особливо в умовах російської агресії.

"Ми приймаємо План дій - як на рівні центральної влади, так і на рівні влади на місцях, які мають змінити ситуацію. Населення повинно мати доступ до всіх громадських споруд і повністю бути захищене від загроз техногенного характеру. Тому, завдання для органів місцевого самоврядування та ОДА провести повну інвентаризацію, створити карту мережі всіх захисних цивільних споруд і оприлюднити на офіційних сторінках відповідальних органів", - заявив посадовець.

Топ коментарі
+2
...у нас автобусы горят -- с пенсионерам и пионерами... -- они больше всех путешествуют.
В конце прошлого года 2 сгорело. ...пенсионеры почти все погибли, детки, частично...
И тут же: Закон о предоставлении полосы проезда для спец. траспорта. (в Украине это щас не понять) -- ужесточили.
Короче, хто будет у нас: левые прижимаются влево до упора, правые вправо. Обочина свободна!
Если трёхрядка -- средние ряды сжимаются между собой.
Фотографировать жертв аварий запрещено!
...мигать в жопу тоже запрещено...
Штрафа лютые!
Щасливої дороги...
...я предупредил... *)
показати весь коментар
30.03.2018 19:44
+2
А хто їх взагалі готував? Треба терміново виділити 10 мільярдів - щоб привести в негодність іще 10% підвалів.
показати весь коментар
30.03.2018 20:11
+2
Некогда царькам заниматься страной и защитой, нужно побольше бабок загрести и отдыхать и лечиться и учиться в Европе за них.
показати весь коментар
30.03.2018 21:16
Коментувати
Сортувати:
Лишь 10% сооружений гражданской защиты полностью готовы к эксплуатации, - Зубко - Цензор.НЕТ 8511
показати весь коментар
30.03.2018 19:40 Відповісти
И в белых простынях.
показати весь коментар
30.03.2018 19:56 Відповісти
Я вважав шо ще менше.
показати весь коментар
30.03.2018 19:41 Відповісти
Если трёхрядка -- средние ряды сжимаются между собой.
Фотографировать жертв аварий запрещено!
...мигать в жопу тоже запрещено...
Штрафа лютые!
Щасливої дороги...
...я предупредил... *)
показати весь коментар
30.03.2018 19:44 Відповісти
Ну ничего ,не расстраивайся ,на мальдивы и сейшелы не долетит ,так шо офшорные патриоты в полной безопасности ...
показати весь коментар
30.03.2018 19:45 Відповісти
Долетит кругом. И миллиарды не помогут "слугам народа".
показати весь коментар
30.03.2018 19:58 Відповісти
10% это хорошо! В случай чего, вся шушера гидрантная с своими прихвостнями успеет спрятаться. А народ в погреба и подвалы.
показати весь коментар
30.03.2018 19:55 Відповісти
Так і Європейський вал у нас не готовий. Отак понадіялися б європейці на українців то, давно вже були б завойовані.
показати весь коментар
30.03.2018 19:59 Відповісти
А хто їх взагалі готував? Треба терміново виділити 10 мільярдів - щоб привести в негодність іще 10% підвалів.
показати весь коментар
30.03.2018 20:11 Відповісти
Ні, це перемога за сорок років ми такі відновимо бомбосховища!
показати весь коментар
30.03.2018 21:45 Відповісти
Некогда царькам заниматься страной и защитой, нужно побольше бабок загрести и отдыхать и лечиться и учиться в Европе за них.
показати весь коментар
30.03.2018 21:16 Відповісти
Наскільки я пам"ятаю бомбосховища будувались ще на початку 60-х років. З тих пір ними ніхто не займався.
показати весь коментар
30.03.2018 23:05 Відповісти
Если их всего в Украине 10 штук, 9 из которых под Кабмином, ВР, АП и еще у пары олигархов частных, то всего имеем 10 процентов сооружений. От какой, ****, цифры, 10 процентов?! От 10? 20? От 100 штук? Бюрократы и крючкотворы.
показати весь коментар
30.03.2018 23:49 Відповісти
А в чем проблема? Возьмите записи с УССР по бомбоубежищам.Посмотрите те что приватезированние - таких 80 %...примите закон что на случай войни они должни бить готови к приему населения...Все ети бомбоубежища в отличном состоянии ...Пример - Круглоуниверситетская 13.....(Киев)...Полтора метра бетонний потолок в центре Киева возле Бессарабки....