9688 відвідувачів онлайн
3 253 11

Найманець РФ із "Першої Слов'янської бригади" здався поліції в Бахмуті

Найманець РФ із "Першої Слов'янської бригади" здався поліції в Бахмуті

У Бахмуті (Донецька область) поліції здався колишній учасник НЗФ "Перша Слов'янська бригада".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

У 2014 році мешканець Краматорська, покинувши родину, вступив у бандформування. Після проходження випробувального терміну його призначили в "Першу Слов’янську бригаду" на посаду навідника.

Вже через півроку новобранець розчарувався в ідеях "ДНР" та звільнився. Відразу після цього 32-річний чоловік відчув на собі негативне ставлення колишніх "колег": йому спалили всі українські документи, запрошували до поліції, де він надавав пояснення стосовно свого рішення.

Потайки найманець почав шукати шляхи повернення на підконтрольну Україні територію та дізнався, що в поліції існує сервіс "Повернися додому", а для тих, хто не скоював тяжких злочинів, законом передбачена можливість звільнитися від покарання.

Бойовики усіляко намагалися втримати члена псевдореспубліки на окупованій території: залякували його, що програма повернення не діє, і після приїзду на територію України його, "катуватимуть, відріжуть руки, ноги". Майже два з половиною роки чоловік вірив у ці "страшилки". Але днями дізнався про те, що лише за останній тиждень у поліцію здалися троє учасників НЗФ і тропами вийшов до поліцейських Бахмута.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" Кримінального кодексу України. Тільки після того, як відбудеться ретельна перевірка та матеріали справи будуть направлені до суду, чоловіка може бути звільнено від кримінальної відповідальності. 

Топ коментарі
+10
Я даже знаю, что он делал. Стоял с палкой на блок-посту! Как и все остальные. Поэтому "Его ждут дома".
показати весь коментар
02.04.2018 16:24 Відповісти
+10
Наемник РФ из "Перовой Славянской бригады" сдался полиции в Бахмуте - Цензор.НЕТ 2230
Блокпост днр,
показати весь коментар
02.04.2018 16:30 Відповісти
+4
был назначен в "Первую Славянскую бригаду" на должность наводчика.

Собирал деньги на водку
показати весь коментар
02.04.2018 16:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Блокпост днр,
показати весь коментар
02.04.2018 16:30 Відповісти
Нехай вертаються. Чим більше звідти вилізуть тим краще. Прийде час і треба буде зробити повну інвентаризацію по цим хероям які так хероїчно "не хотіли" воювати на боці рашки.
показати весь коментар
02.04.2018 16:31 Відповісти
https://starshinazapasa.livejournal.com/1033139.html Кому мацы?
Дочка осталась в гостях у знакомых. С ночевкой. Знакомые - израильтяне. Вчера отмечали пасху. Сегодня звоню, спрашиваю - как там, мол, дела-то. Да нормально, отвечают, дела. Младенца вот твоего с мацой доедаем. Хаг Песах самеах, говорят.

Люблю людей с чувством юмора.
Хаг Песах самеах, правоверные!
показати весь коментар
02.04.2018 16:47 Відповісти
што?? вас посетили люди украинской реформаторской национальности?
Таки с соевой мацой это к шнырям шыкаладного цеха которых на цензоре трется немало.
показати весь коментар
02.04.2018 16:57 Відповісти
Один из ключевых моментов статьи - "и тропами вышел ". Дыры на кордоне. Сколько еще таких "троп" и кто ими может воспользоваться.
показати весь коментар
02.04.2018 16:52 Відповісти
та нема там суцільної лінії фронта, це не друга світова. Там є опорні пункти а між ними патрулі та міни.
показати весь коментар
02.04.2018 17:02 Відповісти
А не может ли мужчина не освобождаться от угответственности а отсидеть - отсидкой искупив свое предательство и убийства украинских солдат когда был на должности наводчика!! Что ж мы за миролюбивое и всепрощенное гавно такое!!!! Почему хоть малую толику примера нельзя брать с Моссада? Кто будет уважать СБУ и Украину когда тут всякую мразь прощают и отпускают? Может такие судьи не нужны и их нужно в расход пускать как вредящий материал??!!!
показати весь коментар
02.04.2018 17:00 Відповісти
Вы кому сказки рассказывает про хорошего не в чем невиновного боевика рф ? Паспорт сожгли? Да они там все имеют псевдопаспорта в обмен на Украинский. Программу , по которой убийц амнистируют, придумал регионал антиукраинский мудак. Не должно быть программ таких, если хотите что бы вас уважали научитесь уважать себя и помнить погибших и калек после ранения солдат. Сдался он не сдался , должен нести наказание.
показати весь коментар
02.04.2018 17:02 Відповісти
...в ці казки вірить тільки сбу...