15367 відвідувачів онлайн
7 852 33

"На сьогодні біометрією скористалися 136 тис. осіб, із них 96 тис. - росіяни", - глава ДПСУ Цигикал

"На сьогодні біометрією скористалися 136 тис. осіб, із них 96 тис. - росіяни", - глава ДПСУ Цигикал

На сьогодні біометричний контроль на українському кордоні пройшли 136 тис. іноземців, зокрема 96 тис. росіян.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю 112.ua повідомив глава Державної прикордонної служби України Петро Цигикал.

"На сьогодні (станом на 23 березня 2018 роки) біометрією скористалися 136 тис. осіб, із них 96 тис. - росіяни. З Росії до нас люди їдуть в основному у комерційних справах і до родичів. У російській пресі багато було сказано про те, що ми хочемо обмежити права і свободи громадян РФ. Але до законослухняних громадян у нас немає жодних питань, просто проводиться фіксація їхніх даних. Перш за все це ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон, що у свою чергу зменшує ризики і підвищує нашу прикордонну безпеку" , - зазначив Цигикал.

Топ коментарі
+6
Сейчас ещё больше будут рассеяне посещать Украину из за закрытия диппредставительств Америки,будут по визы в Киев шуровать.
показати весь коментар
02.04.2018 18:03 Відповісти
+5
"На сегодня биометрией воспользовались 136 тыс. человек, из них 96 тыс. - россияне

"На сегодняшний день биометрический контроль на украинской границе прошли 136 тыс. иностранцев, в том числе 42 тыс. россиян.

???
показати весь коментар
02.04.2018 17:52 Відповісти
+5
Яценюк правильно сделал что начал строить Стену на границе с россией.
показати весь коментар
02.04.2018 17:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"На сегодня биометрией воспользовались 136 тыс. человек, из них 96 тыс. - россияне

"На сегодняшний день биометрический контроль на украинской границе прошли 136 тыс. иностранцев, в том числе 42 тыс. россиян.

???
показати весь коментар
02.04.2018 17:52 Відповісти
В оригинальной версии статьи все - таки 96 тисяч.(интервью 112.ua)
показати весь коментар
02.04.2018 18:09 Відповісти
Гдэ-то так, сэм - восэм!
показати весь коментар
02.04.2018 18:17 Відповісти
для початку дірки у кордоні залатайте ...біометри ...обані
показати весь коментар
02.04.2018 17:53 Відповісти
Яценюк правильно сделал что начал строить Стену на границе с россией.
показати весь коментар
02.04.2018 17:58 Відповісти
Конечно правильно. Жаль денег мало дали ему на стену.
показати весь коментар
02.04.2018 18:00 Відповісти
Не ему, а Госпогранслужбе.
показати весь коментар
02.04.2018 18:30 Відповісти
Так зрадоботы ватноголовые до сих пор кричат, что Сеня деньги своровал, хотя их было выделено немного, к тому же Госпогранслужбе, а не лично ему.
показати весь коментар
02.04.2018 18:32 Відповісти
Так чего было сене орать, шо он стену строит. Собственными ручонками.
показати весь коментар
02.04.2018 18:40 Відповісти
..."На сегодня биометрией воспользовались 136 тыс. человек, из них 96 тыс. - россияне", - глава ГПСУ Цигикал - Цензор.НЕТ 9098цю ?
показати весь коментар
02.04.2018 19:05 Відповісти

а кудьі те прут
показати весь коментар
02.04.2018 17:55 Відповісти
кацапи пруть до соєвих ділків за біометричними паспортами
показати весь коментар
02.04.2018 17:58 Відповісти
простіше було їх відксерити та надіслати поштою
показати весь коментар
02.04.2018 18:22 Відповісти
Как-то арифметика не сходится.
показати весь коментар
02.04.2018 17:58 Відповісти
Главное что деньги сходятся
показати весь коментар
02.04.2018 18:20 Відповісти
в остатке неучтенная вата
показати весь коментар
02.04.2018 18:21 Відповісти
Ну, пальчики- хрен с ним. Наиболее неприятно- это сетчатка глаза, как в Сингапуре. Вот неприятно, реально. У меня со зрением стало не очень, в последнее время. Я понимаю, что по идее- эта процедура(дважды) к этому отношения иметь не может... А там- хрен зна! Не уверен я!
показати весь коментар
02.04.2018 17:59 Відповісти
Сейчас ещё больше будут рассеяне посещать Украину из за закрытия диппредставительств Америки,будут по визы в Киев шуровать.
показати весь коментар
02.04.2018 18:03 Відповісти
Скільки з них потенційних диверсантів?
показати весь коментар
02.04.2018 18:05 Відповісти
https://censor.net/user/259336 Якраз достатньо,щоб вести якусь підривну діяльність.
показати весь коментар
02.04.2018 18:15 Відповісти
показати весь коментар
02.04.2018 18:26 Відповісти
Шесть дивизий россиян
показати весь коментар
02.04.2018 18:18 Відповісти
96-42=остальньіе бассдауньі
показати весь коментар
02.04.2018 18:19 Відповісти
А первый такой пункт для въезжающих россиян открыл главный бендеровец - О. Бендер. В честь этого и контору назвали - "Рога и копыта."
показати весь коментар
02.04.2018 18:20 Відповісти
"Нет никакого Рио-дэ-Жанерно,Шура.И Америки тоже нет."
О.Бендер.
показати весь коментар
02.04.2018 18:47 Відповісти
Теперь кацапы с украинским паспортом, покажут "лицо украинцев" в Европе и во все мире, молодцы.
показати весь коментар
02.04.2018 18:47 Відповісти
У них нет никаких биометрических паспортов. Это просто биометрический контроль на границе со снятием отпечатков пальцев, рогов и копыт и занесением их в базу. Теперь их идентифицируют даже, если поймают без всяких документов.
показати весь коментар
03.04.2018 08:18 Відповісти
Тепер вагнери їздять в Україну за біометрикою - це пєрємоґа!
показати весь коментар
03.04.2018 09:08 Відповісти