11871 відвідувач онлайн

Голодуючого Балуха після суду за апеляцією побив конвой, - адвокат

Про це вона розповіла в коментарі Крим.Реалії, передає Цензор.НЕТ.

За інформацією адвоката, адміністрація СІЗО також відмовила Балуху в наданні води на підставі того, що він оголосив голодування. Дінзе оцінює стан засудженого активіста як поганий, але не критичний. За словами адвоката, захист планує подавати скаргу через побиття Балуха.

Нагадаємо, за новою "справою" українського політв'язня Володимира Балуха звинувачують за ч.2 ст. 321 УкрФА - Дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства.

ФСБ РФ затримала активіста 8 грудня 2016 року. Балух вивісив на своєму будинку український прапор в 2014 році і не знімав його аж до арешту. Також "перейменував" свій будинок на "будинок 18 на вулиці Небесної Сотні". У нього тричі відбувався обшук. Під час останнього, 12 січня 2016 року, співробітники ФСБ "знайшли" 5 шашок тротилу і кілька набоїв. Тоді ж Володимир був заарештований і перебував у СІЗО за звинуваченням за ст. 222, ч.1 КК РФ (зберіганні боєприпасів і вибухових речовин). 

1 грудня 2017 року "суд" змінив українцеві запобіжний захід із утримання в СІЗО на домашній арешт терміном на два місяці.

16 січня 2018 року "Роздольненський районний суд" в окупованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення і штрафу в 10 000 рублів. "Прокурор" просив для Володимира Балуха 5 років і 1 місяць позбавлення волі з відбуванням у колонії-поселенні, а також штраф у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, "прокурор" просив змінити для українського активіста запобіжний захід із домашнього арешту на утримання під вартою.

14 березня 2018 року підконтрольний Кремлю "Верховний суд" окупованого Криму змінив вирок Балуху. "Суддя" прибрав із обвинувачення пункт про придбання боєприпасів, активіста засудили до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 4,6 тис. грн).

19 березня Балух оголосив голодування. Близькі та родичі не можуть отримати інформацію про стан здоров'я засудженого в окупованому РФ Криму українського активіста Володимира Балуха, який продовжує голодування в камері СІЗО.

Топ коментарі
+24
Побили беззахисну людину нащадки ГПУ-НКВД, котрими так пишаються кацапи.. "Дєло Єжова-Беріі " - процвітає накацапії.. Ще один крок до ГУЛАГу..
показати весь коментар
02.04.2018 19:51 Відповісти
+12
Жалко человека, непонятно за что он страдает.Похоже украинцам не интересна судьба патриота. им намного более важно статья о драке в сервисном центре Краснодара. там уже целых 152 комментария и под 8000 просмотров от "патриотов" .
показати весь коментар
02.04.2018 20:02 Відповісти
+6
таких людей надо вытаскивать всеми возможными и не возможными способами, но ни кто их не включает в списки, не делает депутатами! нашей власти они не нужны, зато кусок дерьма тащили с параши всем миром, знали что парашке говна не жалко, с радостью ещё подбросит!
показати весь коментар
02.04.2018 20:19 Відповісти

Завантаження...