10054 відвідувача онлайн

Декілька нардепів заявили про готовність взяти Бубенчика на поруки

Декілька нардепів заявили про готовність взяти Бубенчика на поруки

Народні депутати готові взяти на поруки Івана Бубенчика, який заявляє, що вбив двох правоохоронців 20 лютого 2014 року.

Про це заявив депутат Володимир Парасюк, відповідаючи на запитання, чи готові депутати взяти Бубенчика на поруки, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українську правду".

"Тут питання взагалі в ситуації, що склалася. Ми говоритимемо про те, щоб його взагалі відпустили під особисте зобов'язання. Звичайно, ряд депутатів вже обговорює питання, щоб взяти його на поруки. Зокрема я, Семен Семенченко (народний депутат від партії "Самопоміч")", - зазначив він.

Таку саму готовність продемонстрували нардепи Олег Петренко і Сергій Соболєв.

Парасюк додав, що депутати консультуються з адвокатами у справі Бубенчика, якому інкримінують вбивства на Майдані. "Я був на суді. Відбув для консультацій з адвокатом", - сказав Парасюк. Він пояснив, що зараз у справі Бубенчика визначають адвоката, який його представлятиме.

Топ коментарі
+35
Завжди поважав Парасюка.. І за Майдан, і за блокаду ордло, і за його міцний черевик.. Що б там про нього не говорили свідки перемог "інкогніто"..
показати весь коментар
03.04.2018 20:34 Відповісти
+33
Парасюк крайне нелюбим в среде порохоботов, потому что был одним из блокадников шоколадного гешефта с ОРДЛО. Сейчас и его начнут грязью поливать.
показати весь коментар
03.04.2018 20:36 Відповісти
+28
Какое мерзкое лицемерие назвать беркутню правоохранителями!

"...убил двух правоохранителей 20 февраля 2014 года." Источник: https://censor.net/n3059413
показати весь коментар
03.04.2018 20:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вертухаем на зоне он был. А теперь "хероя" из себя строит.
показати весь коментар
03.04.2018 21:15 Відповісти
брехло ты.. Ты ж само писало,что ты - бывший метухай и получаешь пенсию,как ментозавр..
показати весь коментар
03.04.2018 21:25 Відповісти
Друзі, внутрішній окупант вважає, що він вже остаточно закріпився при владі й може тепер взятися не тільки за добровольців, а й помститися майданівцям.
показати весь коментар
03.04.2018 21:07 Відповісти
мечта пороха: добровольцы должны сидеть в тюрьме.
показати весь коментар
03.04.2018 21:08 Відповісти
За логікою, після суду над Бубенчиком Луценку треба вручати підозру нинішнім лідерам країни та самому собі за «державний переворот»...
показати весь коментар
03.04.2018 22:06 Відповісти
да правильное все.
В не правовом государстве при яныке он разрешал убивать ментов.
В правовом государстве за содеянное надо отвечать.

Бубенчику достаточно показать что он фантазер и все придумал чтобы бабла зработать и пойдет гулять.

Ну а если он на столько упорот, что подтврдит и докажет что убивал и как убивал, то должен сидеть, конечно.
показати весь коментар
03.04.2018 21:12 Відповісти
Після зміни нинішньої "влади" - "поруки" будуть потрібні багато кому...................
показати весь коментар
03.04.2018 21:15 Відповісти
Якщо Бубенчік дійсно завалив тих беркутів, то я не проти. Тоді - звільнити. Але останнім часом мені не подобаються Парасюк з Семеном. Нагадують корисних ідіотів тіпо гаді та міхо.
показати весь коментар
03.04.2018 21:23 Відповісти
Маруся ти не права Парасюк та Семен-те що надо..А то що по ватоящику порохоботи кажуть-так не дивись якщо думать не хочеш
показати весь коментар
03.04.2018 22:53 Відповісти
Семен працює на *****. За його бабло. Можливо в тьомную. Але це все не на користь Украіні. Я б теж хотіла когось кращого замість пороха. Але ж вони нікого не пропонують! Тільки трощити та руйнувати. А жити де?
показати весь коментар
04.04.2018 00:11 Відповісти
Просто народ должен на болту вертеть эту ублюдочную пархатую власть .Скотская власть хочет захлебнуться кровью и для этого все делает!
показати весь коментар
03.04.2018 21:24 Відповісти
вот это ждет ,в принципе,всех,кто был на майдане,кто воевал в добробатах,кто сейчас в окопах. А "революция Достоинства" оказалась банальным переворотом. За который будут судьбами и жизнями платить все,кто привел ублюдков к власти.
показати весь коментар
03.04.2018 21:28 Відповісти
Патриоты по тюрьмам или под следствием, Саакашвили депортировали, Сакварелидзе выкинули из прокуратуры вместе с Касько , про бриллиантовых уже ничего не слышно. Труханов непоколебимо работает в мэрах, Порошенко давеча ещё прихватизировал одно крупное месторождение газа в полтавской области. Четыре года они нам впаривают, что газ нашей украинской добычи нам ненужен, это сплошная коррупция, с которой только они сами могут справиться и больше никто!
Все , кто искренне хотели помочь Украине и работали близко к правительству или АП ушли или молча , или с разоблачениями, после чего из объявили 'агентами путена '
путен нападает переодически, причём подозрительно, что только у пэти проблемы с рейтингом , путен начинает нападать сильнее. Даже уже есть прогнозы, что перед выборами в президенты синдром нападения усилится и Петя таки введёт военное положение и тогда он будет править вечно.
Всевозможные схемы овоща работают, плюс Роттердам плюс и его немецкий 'побратим' - все идёт мимо нас прямым ходом в карманы коррупционеров.
Теперь вопрос. Был ли Майдан для того, чтобы одна банда сменила другую? Нет. Так почему , и кто дал право судить патриотов за то, что они имели смелость противостоять банде.
Почему крысину дали четыре года условно, дали ещё и охрану и если бы не общественный резонанс, то продолжал бы крысин своё 'дело' и дальше. Ведь как уже стало понятно, титушки и пэте нужны.
Парасюк молодец. Но одного Парасюк на всех не хватит, конечно.
показати весь коментар
03.04.2018 21:30 Відповісти
Шановні читачі, може хтось знає приклади в
якій ще країні світу вбивцю поліціянтів брали на поруки парламентарі цієї
країни? Тільки прошу по суті питання і без революційного пафосу. Дякую за
відповідь.
показати весь коментар
03.04.2018 21:42 Відповісти
В тих умовах я б сама тих поліціянтів вбила. Вони йшли проти народу. Хоча їм пропонували не йти проти людей. Бубєнчіка - звільнити! Адназначна !
показати весь коментар
03.04.2018 22:00 Відповісти
Ви щось чули про вовків в овечих шкурах, мабуть ні, бо, якщо чули, то не задавали таких недоречних питань і не робили таких недоречних порівнянь.
показати весь коментар
03.04.2018 22:28 Відповісти
sir gay, де крім росії поліцаї масову здійснили бійню людей?
показати весь коментар
03.04.2018 22:49 Відповісти
Опять круговая порука гопников.
показати весь коментар
03.04.2018 22:34 Відповісти
Сторінка 2 з 2