6132 відвідувача онлайн
5 776 20

Нардепи почали обговорення реформи Верховної Ради

Нардепи почали обговорення реформи Верховної Ради

Народні депутати взялися за реформу Верховної Ради.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net, новим законопроектом пропонується розподіляти посади в комітетах по черзі, починаючи з фракції, у якій найбільше депутатів.

За проект змін до деяких законів з приводу розподілу посад у комітетах Ради за принципом д'Ондта №7550 у першому читанні проголосував 241 депутат.

Пропонується розподіляти посади в комітетах по черзі, починаючи з фракції, у якій найбільше депутатів. Якщо закон ухвалять у цілому, його почнуть застосовувати для наступного скликання парламенту.

Крім того, Верховна Рада вирішила скоротити кількість комітетів із 27 до 20. За проект змін до законів про комітети Ради та про центральні органи влади №6256 у першому читанні проголосували 229 депутатів.

Пропонується в Раді наступного скликання створити не більш ніж 20 комітетів. Сфера роботи комітетів має збігатися зі сферою діяльності міністерств.

Зараз у парламенті 27 комітетів та Спецкомісія з питань приватизації.

Нагадаємо, раніше Президент Петро Порошенко заявив, що на цей момент робота парламенту його влаштовує, і він не обговорює можливість дострокових виборів Ради.

Топ коментарі
+7
Не ,без Савченко реформы не получится ....
показати весь коментар
05.04.2018 11:54 Відповісти
+6
Колись обіцяли 300 депутатів замість 450.
показати весь коментар
05.04.2018 11:56 Відповісти
+6
Самая лучшая реформа для этого стада имбецилов это самоубиться.
показати весь коментар
05.04.2018 11:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не ,без Савченко реформы не получится ....
показати весь коментар
05.04.2018 11:54 Відповісти
Колись обіцяли 300 депутатів замість 450.
показати весь коментар
05.04.2018 11:56 Відповісти
ну учитывая результаты так сказать "!реформ" от пейсато мальдивских идиотов скоро Рада станет чем то вроде домкома села Жопкино Офуевского района Жлобнянской области.. маладца.... у них "очумелые ручонки" как до чего то догтрагиваются все сразу дуже сильно воняет... и как это им удается не знаю....
показати весь коментар
05.04.2018 12:11 Відповісти
напоминает анекдот- дядьку- а нафига вам столько еды???!! вы же не сушаете столько, живот лопнет.. ха--.... не съем.... так хоть понадкушую.... вот так и Порошенко себя ведет во всех!!!!!!!! вопросах нашего жития...
показати весь коментар
05.04.2018 12:14 Відповісти
Самая лучшая реформа для этого стада имбецилов это самоубиться.
показати весь коментар
05.04.2018 11:58 Відповісти
Нардепы приступили к реформе Верховной Рады - Цензор.НЕТ 1215
показати весь коментар
05.04.2018 11:59 Відповісти
Неужели принесли канистры с бензином и будут поджигать?😊
показати весь коментар
05.04.2018 12:00 Відповісти
может Зраду сократите???
показати весь коментар
05.04.2018 12:01 Відповісти
А вы друзья, как ни садитесь...
показати весь коментар
05.04.2018 12:14 Відповісти
Сократить не только количество комитетов, но и количество министерств, и количество депутатов (до стандартов ЕС), и отпустите на волю десятки тысяч чиновников, от которых пользы, за 26 лет независимости,НЕ БЫЛО!
показати весь коментар
05.04.2018 12:16 Відповісти
А что это за стандарты..?
В Польше 460 депутатов в Сейме...в Германии 630 в Бундестаге...Франция 348 в Сенате и 577 в Национальной ассамблее...
показати весь коментар
05.04.2018 12:42 Відповісти
в штатах напиши сколько сенаторов и схему рокировки!
показати весь коментар
05.04.2018 19:28 Відповісти
от прикосновения к Украине и ее народу"грязных реформаторов " при власти, страна становится "грязной"
показати весь коментар
05.04.2018 12:17 Відповісти
Нардепы приступили к реформе Верховной Рады... ІнтЄтЄсно, до вечора реХВормірують?
показати весь коментар
05.04.2018 12:37 Відповісти
реформе Верховной Рады

Введут высшую меру Депутатам, за законы ухудшающие жизнь украинцев?
показати весь коментар
05.04.2018 12:39 Відповісти
Туалеты платными сделайте, в буфете не наливать...🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
05.04.2018 12:44 Відповісти
А может все таки люстра ?
показати весь коментар
05.04.2018 13:28 Відповісти
Неужели!? С чего начнут? Не иначе как с повышения зарплаты.
показати весь коментар
05.04.2018 14:14 Відповісти
Воспользовались би опитом Чили 70 г.
показати весь коментар
05.04.2018 18:08 Відповісти