У дитсадку на Тернопільщині 23 дитини захворіли на сальмонельоз

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ.
У повідомленні йдеться, що за станом на ранок 6 квітня було зареєстровано 27 випадків захворювань, з них 23 - серед дітей, активно виявлено 11 хворих. Зазначається, що всі хворі діти інфіковані в період 22-23 березня 2018 року.
Фахівці ДУ "Тернопільський ОЛЦ" встановили фактор передачі - сирі курячі яйця, інфіковані сальмонелою. Отруєння дітей сталося через порушення технології приготування страв, неналежне утримання харчоблоку в закладі.
"Інформація для реагування направлялася до Держпродспоживслужби. Зворотної інформації щодо вжиття заходів не отримано. З метою локалізації та ліквідації осередку сальмонельозу здійснюється комплекс протиепідемічних заходів", - підсумували в центрі.