8591 відвідувач онлайн
5 723 22

Нацполіція змінить підхід до оцінки кандидатів на службу, - Князєв

Основний "відсів" кандидатів відбувається під час здачі нормативів. Тому тим кандидатам, які не вклалися в норматив на долі секунд, необхідно давати можливість скласти іспит повторно через кілька місяців.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Відділ комунікації Нацполіції, про це сьогодні повідомив глава НПУ Сергій Князєв. 

Нацполіція змінить підхід до оцінки кандидатів на службу, - Князєв 01

За його словами, за кордоном така практика існує вже давно. Якщо кандидат мотивований і має бажання служити в поліції, але на фінальному іспиті не вкладається в норматив на кілька секунд, йому дають можливість "підтягнути" свої навички. Після кількох місяців додаткової підготовки він знову складає іспит. У разі успішної здачі кандидат вступає на службу до лав поліції.

"Я вважаю, нам необхідно змінити підхід і давати шанс кандидату "підтягнути" за кілька місяців рівень своєї підготовки до належного рівня", - зазначив глава Нацполіції.

Нацполіція змінить підхід до оцінки кандидатів на службу, - Князєв 02

Він додав, що зараз в Академії навчаються 185 курсантів із 12 регіонів України. Серед них - слухачі з Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Київської, Івано-Франківської, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької та Херсонської областей. 

Топ коментарі
+9
Реформа поліції провалена..І цього не хочуть визнати курівники МВС. Одобробли неуки патрульні, хабариники слідчи та інши служби. Мінять потрібно керівництво МВС на чрлі з Сабаковим. Чого тільки вартий київський нач. УПП наркот Зозуля((( В Одесі Рибак та його зами брехуни((( Пока не поміняють керівництво толку не буде
показати весь коментар
10.04.2018 15:49 Відповісти
+8
сначала голубанов всяких выприте нафиг!
показати весь коментар
10.04.2018 15:43 Відповісти
+7
После трех случаев контакта с новыми полицейскими прихожу к выводу, что выгнали .большую часть грамотных и вменяемых и понабирали просто тупых ,безграмотных непроходимых быков.Именно такие сейчас и нужны этой власти.
показати весь коментар
10.04.2018 16:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це потрібно зробити ще позавчора...80 % дебілів в патрульної поліції
показати весь коментар
10.04.2018 15:42 Відповісти
сначала голубанов всяких выприте нафиг!
показати весь коментар
10.04.2018 15:43 Відповісти
не, их не могут, у них высший лизательный рефлекс, к ним на стажировку отправляют...
показати весь коментар
10.04.2018 15:44 Відповісти
скорее всего их за яйца держут для грязной работы. чуть рыпнутся- посадят как сепаров. надя-стайл
показати весь коментар
10.04.2018 15:46 Відповісти
а как насчет интелекта ума и способностей думать?????? ну не может человек физически иметь нормативы а ведь часто работает в жизни поговорка сила еть-ума не надо или ум или жилы.. а чтобы и то и иное увы оччччееееннннь редко.... напрмиер в оперативники да там физическая подготовка это приоритет а вт следственная раборта атм умственные нам вот Европа или СШа а ведь молчат собаки что там в полици также четко все поделено... патруль это одно проверять парковку это второе, регулировать дорожные пробки третье, автомотопатруль 4 вид детектив это отдельная песня, эксперты и специалисты это каста...у нас хотят все сразу и в одном флаконе..увы не получится... в итоге ни собака и ни кошка а некая потвора...
показати весь коментар
10.04.2018 17:39 Відповісти
их как будто с одного дурдома набирают.
показати весь коментар
10.04.2018 15:46 Відповісти
Реформа поліції провалена..І цього не хочуть визнати курівники МВС. Одобробли неуки патрульні, хабариники слідчи та інши служби. Мінять потрібно керівництво МВС на чрлі з Сабаковим. Чого тільки вартий київський нач. УПП наркот Зозуля((( В Одесі Рибак та його зами брехуни((( Пока не поміняють керівництво толку не буде
показати весь коментар
10.04.2018 15:49 Відповісти
Никто уже хочет идти в полицию,так что будут привлекать депилов ещё больше,реформа ус ралась.
показати весь коментар
10.04.2018 15:53 Відповісти
мусора есть мусора твари продажные крышуют воров и гопстопников
показати весь коментар
25.04.2018 15:01 Відповісти
Что, теперь без справки о том что "КАНДИДАТ" психически нездоров принимать перестанут? Ну а теперь серьезно. Реально ведь просто название и форму поменяли. В начале некоторые нормальные идеалисты таки попробовали на службу пойти, потом просто ах...ели и тупо свалили. Есть знакомый юрист, физически здоровый, а главное адекватный человек. Прошел войну с кацапией (2015-2016 гг.). Подал документы в полицию. Прошел все необходимые маневры при поступленнии на службе. Отказался. Причина...цитирую "Мені пояснили чим доведеться займатися. Я людей ображати не вмію і не буду...
показати весь коментар
10.04.2018 15:58 Відповісти
Киву.....
показати весь коментар
10.04.2018 16:05 Відповісти
Надпотужна корекція потужних реформ!
показати весь коментар
10.04.2018 16:00 Відповісти
Так НЕДОБОР же!!!!
показати весь коментар
10.04.2018 16:04 Відповісти
- Меня уже освидетельствовал один доктор в полицейском
управлении, - ответил Швейк,- нет ли у меня триппера. (с)
показати весь коментар
10.04.2018 16:06 Відповісти
После трех случаев контакта с новыми полицейскими прихожу к выводу, что выгнали .большую часть грамотных и вменяемых и понабирали просто тупых ,безграмотных непроходимых быков.Именно такие сейчас и нужны этой власти.
показати весь коментар
10.04.2018 16:15 Відповісти
Просто посмотрите на интервью, пресс конференции руководства Полиции ТИПА Новой......"Вершина" интеллекта....и это уже без Наркобарона Кивы!
показати весь коментар
10.04.2018 16:22 Відповісти
А бєркутастів позвільняють?
показати весь коментар
10.04.2018 16:46 Відповісти
Эти проверенные, их берегут.
показати весь коментар
10.04.2018 19:29 Відповісти
А перевіряють IQ? Треба, щоб був не вище 50!
показати весь коментар
10.04.2018 16:54 Відповісти
Главная реформа в том, что старые ППС-ники людей на массовых мероприятиях не разгоняли. Зато сейчас патрульные в первых рядах.
показати весь коментар
10.04.2018 18:01 Відповісти
Вот с этого мордатого и начните. ЗА сколько миллисекунд он отожмется?
показати весь коментар
10.04.2018 19:29 Відповісти
Кацапсіні князєву поставлена задача, щоб навіть можливість проходження в мусарню напів-порядних повністю виключити