8837 відвідувачів онлайн
21 191 140

Пенсійна реформа відкрила нові можливості для виплат громадянам, - Гройсман

Пенсійна реформа відкрила нові можливості для виплат громадянам, - Гройсман

Започаткована урядом пенсійна реформа дозволила відкрити нові можливості системного підвищення виплат для громадян – зокрема для військових пенсіонерів та для категорій працівників із великим стажем і незначним рівнем зарплат на момент виходу на пенсію.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Усе, що зроблено, не означає, що в 2017-2018 р. ми провели перерахунок і крапка. Ні! Ми відкрили можливості для системного підвищення виплат для громадян, - сказав Володимир Гройсман. - Зараз ми вирішуємо питання підвищення пенсій тим, хто мав стаж, але виплати були копійчані. Це колгоспники, ті, хто працював у тіні за мінімальні кошти, тощо. Серйозне питання, і ми дамо відповідь".

Пенсійна реформа почала діяти восени 2017 року. Її ключові новації – збереження віку виходу на пенсію, скасування "зрівняйлівки", що є справедливим щодо людей з великим трудовим стажем, скасування оподаткування пенсій та скасування спеціальних пенсій, а також встановлення механізму автоматичного осучаснення пенсій, що знімає будь-які політичні маніпуляції в системі пенсійних виплат.

Уже в жовтні 2017 року підвищення пенсій отримали майже 10 млн пенсіонерів. При цьому вдалося не збільшувати дефіцит пенсійного фонду – за рахунок, зокрема, збільшення мінімальної заробітної плати та детінізації зарплат.

У квітні 2018 року уряд реалізував другий крок реформи – осучаснив виплати військовим пенсіонерам. Це стало можливим за рішенням уряду. Понад 500 тис. пенсіонерів отримали підвищені пенсії та компенсації. Середній розмір збільшення склав 1500 грн.

Проект закону про пенсійне забезпечення військових, які працюють і вийдуть на відпочинок у наступні періоди, також підготовлено урядом, і наразі документ перебуває на обговоренні.

Топ коментарі
+35
які хороші єврейчики, - підняли пенсію з 150$ до 50$ )))
показати весь коментар
15.04.2018 22:26 Відповісти
+28
Boris Borisenko@
ПОЧАЛОСЯ!
Заробітчани вже отримують запити з податкової
Тернопільські заробітчани вже отримують запити з податкової
Замість оподаткування капіталу олігархів, який виводять за кордон, оподатковують доходи заробітчан, які ПОВЕРТАЮТЬ капітал в Україну..

Пенсионная реформа открыла новые возможности для выплат гражданам, - Гройсман - Цензор.НЕТ 5848
показати весь коментар
15.04.2018 22:21 Відповісти
+24
Пенсионная реформа открыла новые возможности для выплат гражданам, - Гройсман - Цензор.НЕТ 7593
показати весь коментар
15.04.2018 22:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
...И закрыла возможность дожить до пенсии миллионам украинцам.
показати весь коментар
15.04.2018 22:55 Відповісти
Нові можливості не платити.
Новини в Україні обмежуються пустобрехством дні напроліт. Якись словесний пронос. Мабуть жінка пургеном нагодувала.
показати весь коментар
15.04.2018 23:07 Відповісти
ПОКАЖИТЕ ЭТО ГРОЙСМАНУ!!!! Цены на мясо в США. Походу нам дешевле с Америки свинину возить чем под Киевом ростить. Кому свининки по 26-35 грн/кг? ФОТО
http://bbcccnn.co/pokazhite-eto-grojsmanu-tseny-na-myaso-v-ssha-pohodu-nam-deshevle-s-amerik-svininu-vozit-chem-pod-kievom-rostit-komu-svininki-po-26-35-grn-kg-foto/
показати весь коментар
15.04.2018 23:27 Відповісти
Знаєш, купи порося вигодуй його місяців 10. тільки май на увазі ,що нормальне порося коштує 1500-2000 грн матимеш 120 кг живої ваги. При цьому на 1 кг живої ваги йде 10 кг комбікорму ціною 5-9 грн. Свинка буде коштувати тобі,як мінімум 10-14 тис грн. Зі 120 кг живої ваги будеш мати 75-80 кг м'яса . Собівартість 120 150 грн Якщо навіть відняти від собівартості підніжний корм бур'ян помиї і тд. то навряд чи та свинина коштуватиме тобі менше гривень 80. Це ще невраховуючи ціну праці, або те що порося може й захворіти. А ветпрепарати не дешевші медпрепаратів.
Потім стань на ринку і продавай по 35 гривень
і ще Ціна там більше всього за фунт а значить помножити треба на 2,5 Ну може така ціна ще якось можлива при згодовуванні гормонів і стимуляторів росту. Приблизно як при вирощуванні курчат-бройлерів
показати весь коментар
16.04.2018 00:16 Відповісти
В Германии и Польше тоже мясо дешевле, хотя зарплаты в 5-10 раз выше. Может проблема в том, что не следует облагать налогами продукты первой необходимости и всячески способствовать развитию отрасли и здоровой конкуренции...
показати весь коментар
16.04.2018 08:35 Відповісти
за Германию можешь мне не рассказывать Потому как там живет моя доця. Цена свинины, очень напоминающая наши окорочки, т.е на гормонах и стимуляторах роста 4.5 - 7. евро .В мясном магазинчике нормальная свинина 7-10 евро. Цена говядины от 7 до 70 и даже выше (мраморная говядина)
показати весь коментар
17.04.2018 14:48 Відповісти
такая цена доллар за кило возможна в нормальной стране с зарплатой в 3000-7000 баксов и стоимостью бензина 60 центов за литр.
показати весь коментар
16.04.2018 16:06 Відповісти
зачем ты это сделал??? все на цензоре думали шо 140 грн за кило эт норма
показати весь коментар
16.04.2018 16:00 Відповісти
Только,шо зашёл на сайт Венской оперы куме.
-И шо?
-Не поверишь!Все билеты проданы в Украину
показати весь коментар
15.04.2018 23:29 Відповісти
Бесценные советы человека без образования!! Как там в пестне-кто был никем тот станет фсем!
показати весь коментар
15.04.2018 23:32 Відповісти
Зря ты так.Он сегодня в школу ходил.Ему понравились картинки на стенах
показати весь коментар
15.04.2018 23:35 Відповісти
Не важно уметь самому, главное уметь учить других (с)
показати весь коментар
15.04.2018 23:52 Відповісти
Возможности открыты, но платить никто не собирается.
Потому люди валят отсюда, чтобы успеть заработать на старость.
показати весь коментар
15.04.2018 23:49 Відповісти
Беда Украины в том что после распада ссср,у нас самое больше осело пенсионеров и самое интересное бабушки такие живучие и все сталинской закалки,многим по 80 лет и Россию с халявой помнят,да и много работящего люду съехало с Украины ,плюс война и надо армию содержать,а если сейчас бороться серьёзно с коррупцией,то лучше Германии объявить войну и сразу сдаться,при немцах как то порядка больше даже больше чем при Сталине(страна была огромная и порядка мало )
показати весь коментар
16.04.2018 00:29 Відповісти
Сейчас мы решаем вопрос повышения пенсий тем, кто имел стаж, но выплаты были копеечными. Это колхозники, те, кто работал в тени за минимальные средства, и т.п. Серьезный вопрос, и мы дадим ответ", - сказал Гройсман. Объясните, что такое " работал в тени" ? Это колхозник долго сидел в тени или что- то еще и как такую тень теперь определить? Или человек работал а налоги не платил ?
показати весь коментар
16.04.2018 00:40 Відповісти
те, кто работал в тени за минимальные средства и кравчучками возили товар с заграницы(малый бизнес),им надо поставить памятники,а те кто у власти был и есть в те года работали по крупному, только Юля видео кассеты с " лёгкой эротикой" продавала на рынке
показати весь коментар
16.04.2018 01:19 Відповісти
Понятно, это те теперь герои, которые выгребали все до последнего гвоздя из наших магазинов в 90-тые и везли в Польшу ! В нашей школе много таких учителей, которые бросили педагогику и ударились в торговлю, а теперь ноют, что стаж им не дали заработать и пенсия маленькая. А оставшиеся учителя тянули все , даже по два классных руководства ( в те годы совершенно бесплатно), а теперь коэффициент получился неплохой ( коэффициент - это частное от деления вашей зарплаты на среднюю по стране). Бумеранг.
показати весь коментар
16.04.2018 07:42 Відповісти
Насчет колхозников возражений нет : там ни зарплаты ни выбора. Все остальные выбирали сами идти на тяжелые работы или сохранять здоровье особо не напрягаясь.
показати весь коментар
16.04.2018 07:45 Відповісти
от же питор...
показати весь коментар
16.04.2018 00:42 Відповісти
Бла бла бла бла бла бла
показати весь коментар
16.04.2018 01:19 Відповісти
Пенсійна реформа Гройсмана позбавила пенсій більшість українців. Страховий стаж було піднято до 35 років. Заробити його в умовах тотального безробіття для більшості громадян неможливо. Необхідно якомога швидше скасувати цю Пенсійну реформу.
показати весь коментар
16.04.2018 02:35 Відповісти
А безвіз відкрив шлях українцям працювати на Німеччину Польшу Чехію на всіх заводах і фабриках що приносять прибутки Німеччині Польші Чехії. В Україні відкрилось багато нових підприємств ? Щось нема такого. То звідки взятися високим пенсіям та соцвиплатам.
Про дороги окрема тема , як завжди зійшов сніг і повиростали ями. Трохи виїзжаєш за Кільцеву і рахуєш кісточки на ямах.
показати весь коментар
16.04.2018 03:10 Відповісти
Сралинско-Джугашвильскую пенсию в 12 рублей с вас хватит.
показати весь коментар
16.04.2018 05:42 Відповісти
Соседке моей 53 года,ни одного дня стажа,за какой хрен ей бабло платить?что она родилась в ГУЛАГе?
показати весь коментар
16.04.2018 05:44 Відповісти
Такое впечатление,что грося на гробках вчера слишком много насобирал выпивки. И сладкого. И потому его прыщило,колбасило, и петькина белка,ошибшись,покусала его нещадно.
показати весь коментар
16.04.2018 06:25 Відповісти
Пенсійна реформа відкрила нові можливості для виплат громадянам, - Гройсман - Цензор.НЕТ 8947
показати весь коментар
16.04.2018 07:12 Відповісти
нам звиздец .
показати весь коментар
16.04.2018 07:40 Відповісти
Якбы вы зналы, Панычи, як люды плачуть жывучи ! То вы б элэгий не творылы, и марно Бога б не хвалылы на наши сльозы дывлючысь ... Сказал Великий Кобзарь . А эта широкоформатная харя щось прэ и прэ . И колы його вже вдавыть ???
показати весь коментар
16.04.2018 07:55 Відповісти
Хорошо, что вся афера с пенсиями открылась сейчас... для того чтобы в Германии получать пенсию достаточно проработать 5 лет, а в Украине 35. Про тех 15 лет стажа в Украине, которых я имею, надо забыть и поработать ещё всего 4 года в Германии. А кто будет кормить украинских пенсионеров сегодня если большинство уедет...
показати весь коментар
16.04.2018 09:03 Відповісти
В Германии всё по другому пенсии там хорошие,потому что немцы всю жизнь работают и откладывают, а вы говорите за социальную помощь при получении которой нужен стаж 5 лет.
показати весь коментар
16.04.2018 09:21 Відповісти
Моя бывшая теща перебралась жить в Россию, получила через некоторое время гражданство
Тут она получала пенсию в 1600 гривен, в России - около 10 000 гривен (в переводе на наши)

ЗЫ Хренушки Крым вернется в это життя по-новОму.

Порохоботы, фас!
показати весь коментар
16.04.2018 09:53 Відповісти
О повышении на 1000 грн. говорит человек, который заработал за 2017 год 17 102 320 грн.

А инфляция (учитывая рост тарифов на ЖКХ) составила 22%. Посмотрите на цены и сравните с прошлогодними - вот вам и ответ.
показати весь коментар
16.04.2018 10:08 Відповісти
На самом деле вся суть пенсионной реформы свелась к двум вопросам - Кому, когда и сколько дать? И где на это взять деньги?.Как только на второй вопрос не будет ответа - всё рухнет.
показати весь коментар
16.04.2018 11:36 Відповісти
Сторінка 2 з 2