Роскомнагляд заблокував месенджер Telegram

Провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на прес-службу Роскомнагляду.
У рішенні регулятора уточнюється, що в Роскомнагляд надійшло рішення Таганського районного суду про обмеження доступу на території РФ до інтернет-ресурсів месенджера "Телеграм".
Роскомнагляд додав Telegram у вивантаження для блокування месенджера, як випливає з даних універсального сервісу перевірки обмеження доступу до сайтів і сторінок інтернет-сайтів. Доступ обмежується до інтернет-версії, веб-клієнта і додатка Telegram.
У свою чергу, Павло Чиков, керівник міжнародної групи "Агора", чиї юристи представляють інтереси месенджера, повідомив у понеділок у своєму Telegram-каналі, що "сайт telegram.org більше недоступний".
Оператори зв'язку та інтернет-провайдери мають повністю обмежити доступ до Telegram у РФ протягом доби з моменту внесення Telegram у базу заборонених ресурсів. Наразі Telegram працює з сильними перебоями.
За його словами, Роскомнагляд у понеділок направить запити в онлайн-магазини App Store і Google Play з вимогою видалити додаток Telegram.
Блокування Telegram пов'язано з відмовою месенджера передати ФСБ ключі шифрування від листування користувачів. У Telegram заявляли, що зробити це технічно неможливо.
А на Роиссе государство хочет следить за каждым чихом своих граждан, кто куда что писал, на какой сайт ходил, и т.д.
Как говорится, "почуствуйте разницу!"
ОК и ВК в Украине заблокированы за конкретные действия против Украины - причем без приставки "якобы"
Телеграмм в РФ заблокирован не за какие-то действия против РФ, не за преступления, а просто за то, что отказался предоставлять возможность российским шпионам читать сообщения пользователей.