6924 відвідувача онлайн
13 448 48

Трамп продовжить дотримуватися жорсткої позиції щодо Росії, - Білий дім

Трамп продовжить дотримуватися жорсткої позиції щодо Росії, - Білий дім

Президент США Дональд Трамп має намір продовжити займати жорстку позицію щодо Росії, але водночас він прагне і добрих відносин із Москвою.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявила журналістам офіційний представник Білого дому Сара Сандерс, чиї слова наводить Білий дім.

"Президент чітко заявляє, що він має намір дотримуватися жорсткої позиції щодо Росії. Але водночас йому хотілося б добрих стосунків з ними (Росія. - Ред.). Це буде визначатися тим, як вирішить Росія, чи хоче вона бути кращим учасником цього процесу, чи ні", - йдеться в заяві Сандерс, поширеній Білим домом.

За її словами, "досі цього не спостерігалося, тому президент продовжить займати жорстку позицію" щодо Москви.

"З цієї причини ми продовжимо оцінювати (додатковий. - Ред.) пакет санкцій", - зазначила Сандерс.

Журналісти попросили Сандерс прокоментувати повідомлення в ЗМІ про те, що Трамп розлютився після оголошення західних країн стосовно кількості російських дипломатів, які висилаються після інциденту з отруєнням у британському Солсбері.

Вона ухилилася від відповіді на це запитання, зазначивши лише, що "президент сам віддав це розпорядження (стосовно вислання російських дипломатів зі США. - Ред.)".

Раніше газета The Washington Post написала, що Трамп розлютився через малу кількість російських дипломатів, висланих країнами ЄС. У березні помічники Трампа розповіли йому, що європейські союзники США вишлють таку саму кількість російських дипломатів, що й самі США.

Як пише газета, президент, імовірно, вважав, що більшість окремих країн Європи вишле стільки само дипломатів, скільки і США, - і наступного дня, коли стало відомо, що Німеччина і Франція висилають по чотири російські дипломати, а США - 60, розлютився.

Співробітники Трампа намагалися запевнити президента, що загальна кількість дипломатів, які висилаються країнами ЄС, приблизно дорівнює кількості дипломатів, які залишають США.

"Мене не хвилює загальна кількість!" - наводить слова Трампа джерело видання.

Топ коментарі
+20
Ага. Жёсткую... Предупредил об атаке, отменил (не наложил) санкции в понедельник, мечтает о хороших отношениях с паРашей. В натуре - жёсткая позиция!
показати весь коментар
17.04.2018 07:55 Відповісти
+16
Невже? А збитий боінг то не теракт, а спрямовані у натовп вантажівки?
Не маю навіть крихти сумніву, що за цим стоїть росія.
показати весь коментар
17.04.2018 08:02 Відповісти
+14
Скрипалі виживли, то якщо подумати, росіських дипломатів вислали за смерть кота і двох морських свинок.
Чудно...
показати весь коментар
17.04.2018 07:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ага. Жёсткую... Предупредил об атаке, отменил (не наложил) санкции в понедельник, мечтает о хороших отношениях с паРашей. В натуре - жёсткая позиция!
показати весь коментар
17.04.2018 07:55 Відповісти
Та ладно... После заявы Маугли-Гарбуза, о волках, это даже не раздражает. Так... прочитал заголовок, вошел, прочитал комменты... Забыл.
показати весь коментар
17.04.2018 08:25 Відповісти
Ну вот. Опять похоже Трамп - чмо. Да?
показати весь коментар
17.04.2018 09:10 Відповісти
Думайте головой сначала. США и не могли не предупредить об атаке. Потому что США как главный юрист-полицейский мира должен соблюдать законы. А по закону только Роисся там находится в Сирии легально. Союзником и гарантом безопасности Сирии сначала был СССР потом Роисся. США лишь проводит операцию по уничтожению ИГИЛ. Они не ведут войну с режимом Асада. И не могут первыми ударить по Роисси, как бы вы тут этого не желали. Даже при том что не признают его легитимность. Потому что если США ударит по легальному союзнику и гаранту государства, завтра каждая страна с ядерным оружием и без него втыкнёт Вашингтону в ООН о нарушении международных прав. И в таком случае США от Роисси захватившей Крым и Донбасс ничем не будет отличаться. А бомбят Асада только в случаях нарушения правил войны, то есть химические атаки и т.п. Это фактически преступления против человечности. Вот если бы США были союзником Сирии, а Асад захватив власть попросил помощи у Роисси, Роисся хрен бы туда вошла в 2015-ом без мандата гаранта. Поэтому США может смело гнобить Роиссю за нарушение границ Украины, ибо сами правила не нарушают.
показати весь коментар
17.04.2018 09:39 Відповісти
А в якому міжнародно-правовому документі можна почитати про статус "США - главный юрист-полицейский мира"?
показати весь коментар
17.04.2018 14:37 Відповісти
"Трамп продолжит занимать жесткую позицию")))))) Ага.ага...стоя раком к пуйло задом!!!
показати весь коментар
17.04.2018 13:46 Відповісти
Скрипалі виживли, то якщо подумати, росіських дипломатів вислали за смерть кота і двох морських свинок.
Чудно...
показати весь коментар
17.04.2018 07:57 Відповісти
дипломатів вислали за теракт в Європі
показати весь коментар
17.04.2018 08:00 Відповісти
Невже? А збитий боінг то не теракт, а спрямовані у натовп вантажівки?
Не маю навіть крихти сумніву, що за цим стоїть росія.
показати весь коментар
17.04.2018 08:02 Відповісти
це був теракт над окупованим Донбасом
показати весь коментар
17.04.2018 08:06 Відповісти
але постраждали європейські громадяни.
тобто вчинений проти європейців
показати весь коментар
17.04.2018 08:09 Відповісти
але не на території Євросоюзу
показати весь коментар
17.04.2018 08:10 Відповісти
это уже частности...
показати весь коментар
17.04.2018 08:25 Відповісти
А окупований Донбас не Європа?
показати весь коментар
17.04.2018 08:12 Відповісти
А это тоже Европа, и погибли там европейцы.
показати весь коментар
17.04.2018 11:35 Відповісти
Российские власти готовятся к тому, что США могут пойти по самому жесткому сценарию введения новых санкций
Рассматриваются действия на случай ограничительных мер против госдолга и отключения России от системы SWIFT. Еще одной возможной мерой, вызывающей очень серьезные опасения, являются блокирующие санкции против крупнейших российских банков - Сбербанка и ВТБ.
показати весь коментар
17.04.2018 07:58 Відповісти
куйло разрешил фрицам и жабоедам выслать по четыре"дипломата",согласовав предварительного с подельниками кого именн,,,,, и на следующий день, когда стало известно, что Германия и Франция высылают по четыре российских дипломата,подельники куйла в мире имитировали высылку рашистских дипломатов,согласовав с куйлом высылку сантехника,електрика,дворника,и пощника завхоза посольства
показати весь коментар
17.04.2018 08:00 Відповісти
ага жостко спит на постели *****...и рыбку съесть
показати весь коментар
17.04.2018 08:00 Відповісти
Трамп власний та пихатий, не потерпить зверхності та ігнорування.
На москалів очікують неприємності, ще й європейцям перепаде.
показати весь коментар
17.04.2018 08:03 Відповісти
Трамп продолжит занимать жесткую позицию по отношению к России, - Белый дом - Цензор.НЕТ 415
показати весь коментар
17.04.2018 08:05 Відповісти
Как только )(уйло почувствовал нерешительность и слабину Запада, он с утроенной силой продолжит быковать.
показати весь коментар
17.04.2018 08:06 Відповісти
Что, тоже будет бомбить Воронеж, проявив жесткость в отношении роSSии, и не тронет мокшу (город), чтобы поддержать хорошие отношения?
показати весь коментар
17.04.2018 08:07 Відповісти
Пока живёт Пуйло,война не прекратится...
показати весь коментар
17.04.2018 08:28 Відповісти
Пока существует расия
показати весь коментар
17.04.2018 08:39 Відповісти
да и после его смерти она не закончится,войны закончатся после распада рашки
показати весь коментар
17.04.2018 08:46 Відповісти
"Трамп намерен продолжить занимать жесткую позицию по отношению к России, но в то же время он хотел бы и хороших отношений с МосквойИсточник:https://censor.net/n3061661"
Трамп хоче стати/став) гибридніше *****?!
показати весь коментар
17.04.2018 08:28 Відповісти
Трамп продовжить займати жорстку позицію щодо Росії, - Білий дім - Цензор.НЕТ 1228
показати весь коментар
17.04.2018 08:39 Відповісти
на весь мир только позорится этот трамп,объявили новые санкций и сразу передумал вводить еще и отмазки пошли типа я ничего не говорил,и ракетная атака по пустым зданиям неделю дал асаду подчистить склады,и этот тип который за слова не отвечает будет сидеть до 2021 года
показати весь коментар
17.04.2018 08:45 Відповісти
чем жестче будут зажимать трампушку в тиски, тем жестче будет позиция
показати весь коментар
17.04.2018 08:46 Відповісти
Це тільки ще раз показує на скільки відсотків корумпована пуйлом Європа.
показати весь коментар
17.04.2018 08:50 Відповісти
Ну да, а то как же!

Особисто Трамп відклав запровадження нових санкцій проти Росії - https://www.radiosvoboda.org/a/news/29171767.html The Washington Post
показати весь коментар
17.04.2018 08:51 Відповісти
надеется что ху й ло образумится
показати весь коментар
17.04.2018 08:53 Відповісти
"Главная новость одна - Трамп остановил введение 17-го "сирийского" пакета санкций против России", - Олег Пономар

http://patrioty.org.ua/politic/hlavnaia-novost-odna--tramp-ostanovyl-vvedenye-17-ho-syryiskoho-paketa-sanktsyi-protyv-rossyy--oleh-ponomar-226013.html
показати весь коментар
17.04.2018 08:55 Відповісти
как там британцы будут вводить санкций против раша олигархов или тоже отложили яйца в сторону
показати весь коментар
17.04.2018 08:58 Відповісти
Колесо Истории Замедлило Вращение?
показати весь коментар
17.04.2018 09:14 Відповісти
замедлило это ладно лишь бы не заглохло
показати весь коментар
17.04.2018 09:26 Відповісти
ЕС - это "глубокообеспокоенные соплежуи"!!
показати весь коментар
17.04.2018 09:52 Відповісти
Где новые санкции?)
показати весь коментар
17.04.2018 09:56 Відповісти
Не сцыте, всему своё время. Трамп Президент США, а не борец с паРашей.
показати весь коментар
17.04.2018 10:10 Відповісти
Трамп президент ***** - очевидно где есть видео с "Золотым дождем"
показати весь коментар
17.04.2018 13:47 Відповісти
В общем все закономерно и уже где то традиционно. Конгресс и сенат продолжат жесткую политику с парашей, Трамп будет вилять как собачий хвост по дороге, а сара врать не краснея
показати весь коментар
17.04.2018 10:13 Відповісти
щас как обычно покрутят Трампушке яйки - и будут санкции
показати весь коментар
17.04.2018 10:24 Відповісти
Трамп на крючке у путяры -наверняка есть видео секс похождений и прочая материалы. Поведение его можно объяснить так -пупкин я тебя уважаю (ты только не показывай компромат) а остальное буду делать с минимальным ущербом для тебя насколько позволяют мне ограничения истеблишмента США .Вообщем неуравновешенный козёл этот Трамп .
показати весь коментар
17.04.2018 13:10 Відповісти
Трамп продовжить дотримуватися жорсткої позиції щодо Росії, - Білий дім - Цензор.НЕТ 4644