8086 відвідувачів онлайн
6 229 25

Стандарти крові і трансплантації тканин і клітин мають бути європейськими, - Супрун

Стандарти крові і трансплантації тканин і клітин мають бути європейськими, - Супрун

Виконання зобов'язань відповідно до Угоди про асоціацію у сфері громадського здоров'я не завжди можливе лише зусиллями МОЗ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на суспільно-політичному форумі "Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду", організованому Реанімаційним пакетом реформ і Центром демократії і верховенства права, розповіла в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

"Виконання зобов'язань за Угодою про асоціацію у сфері громадського здоров'я часто залежить від комітету і парламенту, а не тільки від МОЗ. Наприклад, ми зверталися до Іванни Климпуш-Цинцадзе, і вона також подавала на включення антитютюнового законопроекту №2820 в дорожню карту пріоритетів для парламенту, але цього зробити не вдалося", - говорить Супрун.

Супрун зазначила, що для МОЗ євроінтеграційним пріоритетом є доведення до європейських стандартів крові і трансплантації тканин і клітин.

"Доведення до європейських стандартів системи поводження з кров'ю дуже важливе, адже кожен із нас має бути впевнений у безпеці після переливання крові. Так само хочемо долучитися до європейських баз і систем трансплантацій кісткового мозку, клітин і тканин. Працюємо над рішенням, документом, спільно з міжнародними партнерами. До кінця цього місяця вже матимемо результат", - говорить Супрун.

Щодо закону, який стосуватиметься громадського здоров'я, то в. о. міністра вважає, що його написання забере кілька років.

Топ коментарі
+4
Вооо! Наконец то прозвучало главное! А то и вправду кто ж купит, если стандартам не того...
показати весь коментар
17.04.2018 18:43 Відповісти
+3
а що думає Москаль?
показати весь коментар
17.04.2018 18:36 Відповісти
+2
Ульяна Супрун - человек уникальный, потому что человек слова и дела.
Надеюсь местные шафки никак не помешают ей довести задуманное до конца.
показати весь коментар
17.04.2018 18:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а що думає Москаль?
показати весь коментар
17.04.2018 18:36 Відповісти
А мер Генічеська?
показати весь коментар
17.04.2018 18:41 Відповісти
С 2014-го - да.
показати весь коментар
17.04.2018 18:40 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2018 18:44 Відповісти
В турма доводыт будит, биуникалка....
показати весь коментар
17.04.2018 18:46 Відповісти
В тюрьме ты находишься. В тюрьме своей ограниченной тупости и чванства
показати весь коментар
17.04.2018 18:50 Відповісти
Передачку принесешь? Я те на чай не пожалею. В евро принимаешь или только поцелуйками в попу санитарки?
показати весь коментар
17.04.2018 18:53 Відповісти
я був на прийомі в четвер. У пані мінстра. Так доповім вам, що вона не прийшла. В нас у Львові, якщо чиновник не може прийти на прийом то переносять на іншмй день та обдзвонюють людей - повідомляють. А тут замість міністра декілька клерків. НЕдружніх. Не розуміють нічого, про що йдеться. Я намагався пояснити, але рівень цих людей, їх пихатість(нічим не обгрунтована) не дозволили з ними порозумітись. Візит мій , до речі , саме по темі клітин та трансплантології.
Після прийому подзвони в міністерство в приймальню. ДІвчина каже напишіть листа. Прийдіть потім , короче посилає . Я лишив телефон - обіцяли передзвонити на тиждні. Думаю, що не задзвонять . Прийдеться блокувати міністерство. Щоб "Ульяна Супрун - человек уникальный, потому что человек слова и дела." , послухала бідолашних європейських медичних працівників трансплантологічної сфери.
показати весь коментар
17.04.2018 20:24 Відповісти
А что она задумала?...
показати весь коментар
17.04.2018 18:57 Відповісти
В Европе - всё хорошо...
Везде - говно!...
показати весь коментар
17.04.2018 18:48 Відповісти
в башке у тебя точно говно))))
показати весь коментар
17.04.2018 21:32 Відповісти
знаменитый певун РАБссии Йося Кабздон лечился в Италии Гемморой задолбал ДУПУтата ДурьДумы РАБссии.
показати весь коментар
17.04.2018 19:06 Відповісти
А "доктор смерть" все рулить......................
показати весь коментар
17.04.2018 19:21 Відповісти
Стандартизируем и дальше разрешим отнимать органы без разрешения родственников. К чему и стремились. Теперь и на улицу здоровому человеку опасно будет выходить. А вдруг ваш "стандарт" совпал с каким-либо западным больным богачем? О-па! И случайная автокатастрофа. Или хулиганы прибили.
показати весь коментар
17.04.2018 19:29 Відповісти
У Європі, можливо, і порядок у вказаних питаннях. Але, в нас буде так, як в нас завжди. І всі жахи саме чорної трансплантології, торгівлі кров'ю - це саме наше все і буде.
показати весь коментар
17.04.2018 20:19 Відповісти
тут проживають суцільні біологічні відходи. не партесь за це.
показати весь коментар
17.04.2018 20:25 Відповісти
Скоріше - біоматеріал
показати весь коментар
17.04.2018 20:38 Відповісти
матеріал це те, з чого можна щось зробити. А тут відходи. Бо тютюн, алкоголь, дешева їжа, відсутність фізкультури.
показати весь коментар
17.04.2018 20:41 Відповісти
Ну, кров то їм потрібна
показати весь коментар
17.04.2018 21:01 Відповісти
Є купа людей, що знають про користь донорства. ВОни здають кров. А алкаші тільки сцуть під паркани.
показати весь коментар
17.04.2018 21:43 Відповісти
На даний час Міністр МОЗ є найкраща з всі Міністрів України.Дякую пані Супрун за вашу наполегливість в медреформі і в допомозі Українському Народові
показати весь коментар
18.04.2018 00:43 Відповісти
ты с какой планеты?
показати весь коментар
18.04.2018 01:52 Відповісти