Посольство США в Ізраїлі переїде до Єрусалима наступного місяця, - Трамп

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це написав президент США Дональд Трамп на своїй сторінці в соцмережі.
"У нас більше ніде немає таких друзів. З нетерпінням чекаю переїзду нашого посольства до Єрусалима наступного місяця", - написав Трамп у привітанні Ізраїлю із 70-ю річницею незалежності.
Нагадаємо, 6 грудня минулого року Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. Рада безпеки ООН не підтримала рішення Трампа.
Віце-президент США Майкл Пенс анонсував, що США планують перемістити своє посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима до кінця 2019 року.
Топ коментарі
+7 Yuri E. Zhukovsky
показати весь коментар
19.04.2018 08:44 Відповісти Посилання +3 Константин Гризодубо
показати весь коментар
19.04.2018 08:29 Відповісти Посилання +3 молодой рабочий
показати весь коментар
19.04.2018 08:51 Відповісти Посилання