8216 відвідувачів онлайн
11 169 87

Посольство США в Ізраїлі переїде до Єрусалима наступного місяця, - Трамп

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це написав президент США Дональд Трамп на своїй сторінці в соцмережі.

"У нас більше ніде немає таких друзів. З нетерпінням чекаю переїзду нашого посольства до Єрусалима наступного місяця", - написав Трамп у привітанні Ізраїлю із 70-ю річницею незалежності.

Нагадаємо, 6 грудня минулого року Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. Рада безпеки ООН не підтримала рішення Трампа.

Віце-президент США Майкл Пенс анонсував, що США планують перемістити своє посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима до кінця 2019 року.

Топ коментарі
+7
Яке нах "палєстінскоє государство"? У арабів було кілька тисяч років, щоб побудувати на тих землях щось пристойне, але пустеля так і залишилась пустелею. Євреї повернулись - і за 50 років зробили з на голих скелях осередок цивілізації (в умовах безперервної війни з ледачими і заздрісними чурками). Так що хай ідуть терористи в дупу, вони свої шанси просрали. Трампа можна і треба критикувати за купу помилок, але саме ЦЕ рішення - абсолютно вірне!
показати весь коментар
19.04.2018 08:44 Відповісти
+3
Правильно сделает.
показати весь коментар
19.04.2018 08:29 Відповісти
+3
Вонючая Рашка - страна отбросов и мрази.
показати весь коментар
19.04.2018 08:51 Відповісти

Завантаження...