6192 відвідувача онлайн
21 133 110

Хакери зламали сайт ДП "Антонов", - Укроборонпром

Хакери зламали сайт ДП

Сайт Державного підприємства "Антонов" укотре атакували хакери.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу державного концерну "Укроборонпром" у Facebook.

"Корпоративний сайт ДП "Антонов" закрито у зв'язку з черговою хакерською атакою. Будь-які повідомлення, які поширюються з сайту www.antonov.com, починаючи з 19 квітня, є помилковими. Дякуємо за розуміння", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому концерном у четвер увечері з посиланням на прес-службу підприємства.

В ДК "Укроборонпром" звернулися до представників ЗМІ з проханням "бути обережними і не йти на поводу у зловмисників, які цілеспрямовано намагаються дискредитувати провідне українське підприємство в галузі авіабудування"

Топ коментарі
+9
Мерцание сознания? Сам хоть понял шо писал? и шо у тебя утекло?
показати весь коментар
19.04.2018 23:07 Відповісти
+7
***** мстицця. Адназначно!
показати весь коментар
19.04.2018 22:50 Відповісти
+7
Пусть киберполиция подъедет на киберуазике и разберется.
показати весь коментар
19.04.2018 23:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А вся зрень шо на ось понавешивали тоже обнавляется..в ручную прибивать надо, убирая из автозагрузки апдейтэкхешники в карантин
показати весь коментар
20.04.2018 01:10 Відповісти
Якщо, тільки для нета, та і не тільки, попробуй puppy_xenial_7.5. З флеші літає, браузери всі, навіть самі новіші, софта, навіть базового набіру досить для основного, що 90% юзерів в вікнах пользують.
Репозиторії UBUNTU 16.04, хоча основного софта досить. Можиш легко зробити свою збірку. До речі, в вінді щоб зробити наприклад, завантажувальну флешу чи щось інше, ціла куча товстих інструкцій та спец програм, тут досить термінала , проте встроєні інсталятори, теж, можна використовувати. У мене , наприклад встановлений на змінну флеш в планшеті, який тут же використовую як вафля-роутер, все працює, інтернет... як браузер налаштуєш, зате шебуршиться тільки те що запустив, ніяких лівих потоків.
показати весь коментар
20.04.2018 07:06 Відповісти
убунту и прочими редхатами я игрался раньше. все здорово кроме того что отсутствует поддержка нестандартной периферии. Да и набор "сделай сам" не особо прельщает именно своей "непортабельностью" на другие компы. Одно дело дома для себя и другое работать на заказчика у которого в 99 % случаев windows разных версий. Да еще и разных сборок начиная от "зверя" и заканчивая совсем уж экзотическими вариантами (видел 10 с натянутым интерфейсом от XP)
показати весь коментар
20.04.2018 07:20 Відповісти
ОК, спсб.
показати весь коментар
20.04.2018 01:15 Відповісти
https://censor.net/user/424870 В ТОЧКУ!!! Я по форумам шукав інфу для FreeBSD, так замітив таку тенденцію - на сру, форум нагадує обговорення гаді сявченко на цензорі. Зайшов на англомовний, все просто - запитання - коротка , вичерпна відповідь і, 1 - 2 доповнюючих комента. Все! Ще, якось наскочів на офігенну тему - переклад man на вяликорюзский, якось виникло питання, а нафіга!!!
показати весь коментар
20.04.2018 06:51 Відповісти
это наш менталитет. на форумах что программеров что админов все действуют по одной схеме
1. ты кто вообще что пришел сюда и беспокоишь по пустякам
2. фу ламер ха ха ха
3. поиск смотри лошара
4. ртфм
5. ну ладно, так и быть, вот как надо...

9. ты чайникне понимаешь простейшего
10. пошел отсюда ламер не мешай специалистам предаваться унынию...