8561 відвідувач онлайн
6 017 35

Гройсман пообіцяв розібратися з виїздом з України двох рибалок "Норду"

Гройсман пообіцяв розібратися з виїздом з України двох рибалок "Норду"

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє детально вивчити ситуацію з виїздом за межі України двох членів команди арештованого керченського судна "Норд", яке було затримано українськими прикордонниками в акваторії Азовського моря.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив під час години запитань до уряду, відповідаючи на питання депутата від БПП Рефата Чубарова, про те, хто відповість за виїзд рибалок за межі України і чому не оголошені персоною нон-грата дипломати, які сприяли незаконному переправленню цих моряків в окупований Крим.

На це Гройсман відповів: "Я не знаю про проблему, про яку ви зараз сказали. Щодо виїзду за кордон нашої держави двох цих осіб".

Що стосується дипломатів, то за словами Гройсмана, рішення щодо їх висилання ухвалює Міністерство закордонних справ.

"А ось що стосується заборони в'їзду та інших санкцій, тут ухвалює (рішення, - ред.) Служба безпеки України. Мені зараз складно прокоментувати, тому що СБУ не входить у компетенцію уряду. Мені складно сказати, чому так сталося. Я приймаю вашу інформацію, як запит, і ми детально вивчимо і проінформуємо вас, що вчора відбулося, в тому числі, про погодинні дії силових структур", - додав прем'єр.

 Нагадаємо, Прикордонна служба України 25 березня затримала в акваторії Азовського моря риболовецьке судно під прапором Росії. Під час перевірки з'ясувалося, що судно відвідувало Крим, порушуючи українське законодавство.

4 квітня капітана заарештованого судна Володимира Горбенка доставили в Херсон для обрання йому запобіжного заходу. Йому інкримінують ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України ("порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї").

Вранці 19 квітня двоє громадян України, членів команди сейнера "Норд", обманним шляхом виїхали з України в Білорусь, надавши на паспортному контролі документи громадян РФ, видані в генконсульстві РФ у Харкові.

З липня 2014 року уряд України офіційно припинив функціонування всіх портів окупованого Росією Криму, гавані півострова закриті для міжнародного судноплавства.

За період з 1 серпня 2017 року по 31 січня 2018 року в закриті порти окупованого Криму зайшло 591 судно-порушник. 

Топ коментарі
+11
дважды задерживали в приграничных зонах при попытке свалить и снова отпускали , какая неожиданность что те свалили. И теперь оно разберётся ))
показати весь коментар
20.04.2018 11:58 Відповісти
+8
на счет типа народа..нах он нужен..а вот территорию возвращать надо
показати весь коментар
20.04.2018 12:02 Відповісти
+7
народ вернется, ватники уедут
показати весь коментар
20.04.2018 12:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в усякому разі більше ніж ти
показати весь коментар
20.04.2018 12:34 Відповісти
Игорко это в карьере не поможет расслабься
показати весь коментар
20.04.2018 12:42 Відповісти
Не в кар'єрі, а де? В яру? Там де твої друзі коня доїдають?
показати весь коментар
20.04.2018 16:13 Відповісти
не в лизании жоп ни в трудовом лагере игорюсык. Сексотов не любят нигде
показати весь коментар
20.04.2018 21:45 Відповісти
Я бачу ти любиш до чоловіків загравати, ласкавими іменами мужчин називати, ти з цих?
показати весь коментар
21.04.2018 17:33 Відповісти
Якых чоловикив истото сэрэдньойи стати? Ты максимум чийсь-то холуй евнух
показати весь коментар
22.04.2018 09:43 Відповісти
смешной чёрт.
показати весь коментар
22.04.2018 21:58 Відповісти
Ябеда 😆
показати весь коментар
22.04.2018 23:36 Відповісти
І теми у тебе такі - лизання дуп, ти точно той...
показати весь коментар
21.04.2018 17:34 Відповісти
а он что уже и погранцами руководит...у грицака спросить надо
показати весь коментар
20.04.2018 11:57 Відповісти
дважды задерживали в приграничных зонах при попытке свалить и снова отпускали , какая неожиданность что те свалили. И теперь оно разберётся ))
показати весь коментар
20.04.2018 11:58 Відповісти
странно для гройсмана..тут же не будет профита
Гройсман пообещал разобраться с выездом из Украины двух рыбаков "Норда" - Цензор.НЕТ 8987
а может будет?
показати весь коментар
20.04.2018 12:00 Відповісти
Как раз будет - неплохой и бесплатный пиар с переводом стрелок на хряка.
СБУ, Мид - это зона ответственности как раз свинорыла.
Додик не решает здесь ничего! Выразит обеспокоенность. А косяки все равно хряка.
Вовеле по всей видимости встал на тропу выборов.
показати весь коментар
20.04.2018 12:07 Відповісти
и мы ещё хотим чтобы крым и народ вернулся в украину?...... мы сами их отталкиваем.....
показати весь коментар
20.04.2018 12:01 Відповісти
на счет типа народа..нах он нужен..а вот территорию возвращать надо
показати весь коментар
20.04.2018 12:02 Відповісти
народ вернется, ватники уедут
показати весь коментар
20.04.2018 12:03 Відповісти
Их надо не отталкивать,а строить заграждения от них из железобетона и проволоки под напряжением ! А тех кто про них скулит и катается в гости отправить туда на пмж!
показати весь коментар
20.04.2018 12:05 Відповісти
Прикордонники в свое время, очень даже не плохо пропускали, потом якобы задерживали и отпускали захера, потом они очень радушно,по простоте душевной, пропускали колонны с техникой и со всякой рашистской швалью, которые беспрепятственно заходили на территорию Украины, за тем эта шваль начинала херачить этих же прикордонников, а десанты, неся потери выводили этих бестолковый хабарников из жопы... Так что на хабарников рассчитывать не приходится...
показати весь коментар
20.04.2018 12:04 Відповісти
Достаточно вспомнить генерала литвина..
показати весь коментар
20.04.2018 12:09 Відповісти
пусть чубаров берёт в руки оружие и подымает свой народ на освободительною войну против агрессора а не сидеть на тёплом месте и вопросики подбрасывать..... бери автомат и воюй
показати весь коментар
20.04.2018 12:05 Відповісти
нє, татари життями пацанів зі Львова і Полтави хочуть собі блага.... а так поки татари чебуреками поторгують!
показати весь коментар
20.04.2018 12:24 Відповісти
згоден що вони призвичаїлися чужими руками жар загрібати штовхають наших хлопців кров проливати а чубарови прийдуть та й будуть панувати.......дзуськи!
показати весь коментар
20.04.2018 12:33 Відповісти
Ага, щас... Татары, очень хитры и коварны... В открытую всегда ссут...
показати весь коментар
20.04.2018 12:32 Відповісти
"рішення ухвалює МЗС" - воно наухвалює
банда зрадників
показати весь коментар
20.04.2018 12:15 Відповісти
Гройсман пообіцяв розібратися з виїздом з України двох рибалок "Норду" - Цензор.НЕТ 3482
показати весь коментар
20.04.2018 12:23 Відповісти
Кто может убедить меня,что эти двое и не только они, хотят добра простому украинскому народу?
показати весь коментар
20.04.2018 13:36 Відповісти
Тобто формальний Уряд фактично ні...уя не контролює. Тоді навіщо він потрібен...?
показати весь коментар
20.04.2018 12:27 Відповісти
Не только уряд, но в этой ситуации и СБУ с прокуратурой...
Хотя нечему удивлятся!
показати весь коментар
20.04.2018 12:41 Відповісти
Гройсман пообіцяв розібратися з виїздом з України двох рибалок "Норду" - Цензор.НЕТ 1708
показати весь коментар
20.04.2018 12:38 Відповісти
Вы их или посадите или депортируйте на хер из Украины . Ну не хотят они иметь украинское гражданство , так на хера бланки паспортов переводить если они ими жопы вытрут как только границу пересекут. На оборот взяли с них писменное свидетельство , что они добровольно отказались от нашего гражданства и на хер с пляжа , после освобождения Крыма возглавят команду идущих на х..й.
показати весь коментар
20.04.2018 12:54 Відповісти
Гройсман не при делах?
показати весь коментар
20.04.2018 13:01 Відповісти
Как позорно читать о беспомощности нашей власти. Правая рука не знает что делает левая.
Кто принял решение должен быть жестоко наказан.
показати весь коментар
20.04.2018 13:44 Відповісти