Північна Корея припиняє ядерні випробування і закриває полігон

Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що Пхеньян припиняє ядерні та ракетні випробування, а також закриває ядерний полігон.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.
Новости по теме: В Госдепе рассказали о секретном визите Помпео в КНДР
Кім Чен Ин заявив на пленарному засіданні ЦК Трудової партії Кореї, що його країні більше не потрібно проводити ядерні випробування і випробування міжконтинентальних балістичних ракет, оскільки вона виконала своє завдання з розробки ядерної зброї, повідомляє Центральне інформаційне агентство Кореї (KCNA).
Північна Корея заявила, що для створення "сприятливого міжнародного станавища" для своєї економіки вона "підтримуватиме тісний контакт і активний діалог" із сусідніми країнами й міжнародним співтовариством.
Кім Чен Ин також оголосив, що влада закриє ядерний полігон на півночі країни, щоб підтвердити заявлені наміри.
Президент США Дональд Трамп привітав оголошення влади КНДР і назвав це "великим прогресом".
Нагадаємо, Північна Корея вперше висловила США свою готовність обговорити питання про денуклеаризацію Корейського півострова під час зустрічі лідера КНДР Кім Чен Ина з президентом США Дональдом Трампом. У КНДР наполягають на зустрічі з Трампом у Пхеньяні. Ще одним місцем для проведення переговорів була названа Женева. Трамп під час зустрічі з прем'єр-міністром Японії повідомив, що зустріч із Кім Чен Ином планується на початку червня.