43287 відвідувачів онлайн
6 739 27

Розмов про повернення делегації РФ у ПАРЄ поменшало, але вони не знімаються, - Кулеба

Розмов про повернення делегації РФ у ПАРЄ поменшало, але вони не знімаються, - Кулеба

Активність у питанні повернення російської делегації до сесійної зали Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), як це було на зимовій сесії, дещо знизилася.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.

"Розмов про те, що треба повертати Росію, зараз поменшало, але вони не знімаються", - сказав Кулеба.

Ключовими подіями сесії, яка почнеться в понеділок, дипломат назвав доповідь про корупцію в ПАРЄ, зустріч ad hoc комітету, термінові дебати щодо ситуації безпеки в Європі із наголосом на незаконному проведенні президентських виборів у Криму, отруєнні в Солсбері і взагалі поведінці Росії.

"З цих термінових дебатів може вималюватися дуже серйозне рішення, бо за їхніми підсумками треба ухвалювати резолюцію... Велику роль зіграє й антикорупційна доповідь. Наразі невідомо, що в ній. Можливо, там якась сенсація, яка спровокує скандал і будуть розхитані позиції генсека, позиції людей з ПАРЄ. А можливо, цього й не станеться", - пояснив Кулеба.

Серед важливих "сайд івентів" - подій, які відбуваються паралельно із заходами за програмою сесії, здебільшого у перервах між засіданнями, - дипломат назвав проведення Україною круглого столу на тему: "Північний потік-2" як інструмент гібридної війни".

Зазначимо, що весняна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи відбудеться 23-27 квітня в Страсбурзі.

На ній обговорюватимуться теми гібридної війни, протидії фінансування ІДІЛ, нові вимоги до дотримання прав людини, гуманітарні потреби внутрішньо переміщених осіб, проблеми зростання антисемітизму, ісламофобії, ксенофобії в Європі та інші питання.

Нагадаємо, ПАРЄ позбавила делегацію Росії права голосу в січні 2015 року через агресію цієї країни проти України. Відтоді російські представники чинили тиск на ПАРЄ, намагаючись домогтися скасування санкцій.

Новий глава Асамблеї Мікеле Ніколетті є автором резолюції, що передбачає механізм зняття політичних санкцій з Російської Федерації.

На зимовій сесії ПАРЄ українській стороні вдалося перешкодити реалізації ініціативи повернення російської делегації.

Раніше народний депутат, заступник голови постійної делегації України в ПАРЄ Георгій Логвинський висловив думку, що головна мета Росії в ПАРЄ не повернути свою делегацію до сесійної зали, а зняти санкції, оскільки вони коштують російській економіці мільярди, а одним із прогнозованих методів впливу є підрив довіри до України в організації.

Топ коментарі
+2
Всіда гатов!
показати весь коментар
22.04.2018 18:01 Відповісти
+2
А я тебе привітав
показати весь коментар
22.04.2018 18:13 Відповісти
+1
Сьгодні день народження чЛєніна... Вітаю всіх вінтарогих, казламордих, тупорилих і просто хворих на голову відвідувачів сайту з цією "знаменною датою" в житті кожного мерзотника.
Разговоров о возвращении делегации РФ в ПАСЕ стало меньше, но они не снимаются, - Кулеба - Цензор.НЕТ 3010
показати весь коментар
22.04.2018 17:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сьгодні день народження чЛєніна... Вітаю всіх вінтарогих, казламордих, тупорилих і просто хворих на голову відвідувачів сайту з цією "знаменною датою" в житті кожного мерзотника.
Разговоров о возвращении делегации РФ в ПАСЕ стало меньше, но они не снимаются, - Кулеба - Цензор.НЕТ 3010
показати весь коментар
22.04.2018 17:56 Відповісти
Всіда гатов!
показати весь коментар
22.04.2018 18:01 Відповісти
Розмов про повернення делегації РФ у ПАРЄ поменшало, але вони не знімаються, - Кулеба - Цензор.НЕТ 9029
показати весь коментар
23.04.2018 07:39 Відповісти
Хтось може пояснити, чому для сусідів лєнін який ласти відкинув у 53 роки це дєдушка, а путєн якому 65 років не позиціонується як дєдушка?
показати весь коментар
22.04.2018 18:03 Відповісти
витай свого порошенко
показати весь коментар
22.04.2018 18:09 Відповісти
А я тебе привітав
показати весь коментар
22.04.2018 18:13 Відповісти
Не надо постить фотографию полностью больного человека, при смерти, это не по человечески, кто бы он не был...
показати весь коментар
22.04.2018 18:15 Відповісти
А при житті він був здоровим..?
показати весь коментар
22.04.2018 18:21 Відповісти
Физически - да. И такие карикатуры ни сколько не отражают его гениальность.
То, что он замутил в паРаше (больше нигде такого нельзя было замутить, исходя из менталитета), ни сколько не отрицают его гениальность...
показати весь коментар
22.04.2018 18:28 Відповісти
Привітати й тебе...?
показати весь коментар
22.04.2018 18:31 Відповісти
Поздравь себя, если думаешь, что он писал статьи только про уничтожение неугодных.
показати весь коментар
22.04.2018 18:34 Відповісти
Я дуже добре знаю його роботи. Вивчав. І знаю, до чого ці "роботи" привели...
показати весь коментар
22.04.2018 18:38 Відповісти
Смотри не обожгись, если думаешь, то всякая мразь вроде ***** это тупое безмозглое быдло...
показати весь коментар
22.04.2018 18:40 Відповісти
Я не страдаю недооцінкою ворогів...
показати весь коментар
22.04.2018 18:41 Відповісти
Я назвал Ленина гением, почему из этого следует, что и меня надо поздравлять с днём рождения?
показати весь коментар
22.04.2018 18:47 Відповісти
Який він геній..? Що геніального він зробив? Якими плодами його роботи людство буде користуватись?
показати весь коментар
22.04.2018 19:16 Відповісти
Изменил методику изучения мира и ввёл новое представление о его устройстве, то что нам кажется сейчас логичным, само собой разумеющимся, до его работ было совсем другим. А такое позволяло науке на любом этапе делать огромные шаги в изучении мироустройства.
"Материализм и эмпириокритицизм".
показати весь коментар
22.04.2018 20:15 Відповісти
Хай твоя жєна попробує нормального хлопа
показати весь коментар
22.04.2018 18:14 Відповісти
Жаль, что ты мозги не смог подкачать, потому и оказался в спаме...
показати весь коментар
22.04.2018 18:16 Відповісти
Как о коррупции заговорили. так остались одни полезные идиоты говорить о возвращении паРаши в ПАСЕ...
показати весь коментар
22.04.2018 18:18 Відповісти
После обнародования записей Онищенко о тотальной корупции украинских чиновников - президента , министров , депутатов , так сразу пошли вбросы про всякую ерунду .
показати весь коментар
22.04.2018 18:21 Відповісти
А що, всі повинні були відразу замовкнути..?
показати весь коментар
22.04.2018 18:23 Відповісти
Ты сегодня шото распатякався .
показати весь коментар
22.04.2018 18:23 Відповісти
Побавчив тебе, вброса, так і розпатякався...
показати весь коментар
22.04.2018 18:30 Відповісти
"Сайд евент" уже скорее эвэнт-а то не сразу поймёшь этот руссинглишь.
показати весь коментар
22.04.2018 20:16 Відповісти