8850 відвідувачів онлайн
12 406 50

Івано-Франківськ отримав приз ПАРЄ як місто, "найактивніше у просуванні європейського ідеалу"

Івано-Франківськ отримав приз ПАРЄ як місто,

Премія Європи 2018 року, яка щороку присуджується Парламентською асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ) місту, що є найактивнішим у просуванні європейського ідеалу, була присуджена українському Івано-Франківську.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ПАРЄ.

Зазначається, що центр Івано-Франківської області є побратимом 24 міст Європи й успішно співпрацює на міжнародному рівні в багатьох царинах, "особливо в академічній діяльності, оскільки Івано-Франківські університети тісно співпрацюють із багатьма іншими європейськими університетами".

"Місто також організовує низку тематичних і святкових заходів, присвячених Дню Європи та Європейському тижню місцевої демократії. Місто славиться своїм яскравим культурним життям, яке приваблює гостей з усієї Європи, зокрема, на Міжнародний фестиваль ковалів, Франківський напівмарафон, Міжнародний фестиваль різдвяних колядок і Дні польської культури. У дні міста делегації з міст-побратимів приєднуються до громадян Івано-Франківська для урочистостей", - інформують у ПАРЄ.

П'ять інших міст, а саме Бамберг і Мюнстер у Німеччині, Червія в Італії, Іссі-ле-Муліно у Франції і Сопот у Польщі, також були відзначені премією.

Зазначається, що створена ПАРЄ в 1955 році європейська премія (Europe Prize) є найвищою відзнакою, яка може бути присуджена європейському місту за його дії в європейському домені. Премія складається з трофея, медалі, диплома і стипендії, які будуть витрачені на ознайомчу поїздку в європейські установи для молоді з міста-переможця.

Топ коментарі
+25
Поздравления Ивано-Франковску! Города Западной Украины всегда были, есть и будут городами европейского культурного уровня.
Радует, что и более восточные города тоже избавляются от останков чужеродного кацапизма.
показати весь коментар
24.04.2018 19:08 Відповісти
+14
https://censor.net/user/425444, ти мокша базпросвітня. Галичина була в складі Австро-Угорської імперії більше ста років. Була впроваджена обовязкова початкова освіта українською мовою, діловодство на рівні місцевого самоврядування велося українською мовою. В містах рівня Коломиї, Стрия, Дрогобича і т.п. були українські видавництва в яких друкували класиків Східної України бо параша забороняла українську мову. Коли вас, кріпаків, продавали як худобу і міняли на псів ,в Галичині селян вибирали депутатами до парламенту(Райхсрат)
показати весь коментар
24.04.2018 20:10 Відповісти
+11
Якщо у вас там всі убогі,то переїзди з Лоханки до Івано-Франківська !
показати весь коментар
24.04.2018 19:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:

Ивано-Франковск получил приз ПАСЕ как город, "наиболее активный в продвижении европейского идеала" - Цензор.НЕТ 3217
показати весь коментар
24.04.2018 19:02 Відповісти
Ивано-Франковск получил приз ПАСЕ как город, "наиболее активный в продвижении европейского идеала" - Цензор.НЕТ 1873
показати весь коментар
24.04.2018 19:02 Відповісти
Мне кажется, или у них пальцы обрезанные
и в разные стороны смотрят, а ?....
показати весь коментар
24.04.2018 20:12 Відповісти
Та то під час обрізання промазали.
показати весь коментар
24.04.2018 20:22 Відповісти
показати весь коментар
24.04.2018 20:24 Відповісти
то є кут кошерності), що не зрозуміло?!
показати весь коментар
24.04.2018 20:40 Відповісти
Пеца !
показати весь коментар
24.04.2018 19:19 Відповісти
без него не получилось бы
показати весь коментар
24.04.2018 19:22 Відповісти
показати весь коментар
24.04.2018 19:32 Відповісти
Досвідос.
показати весь коментар
24.04.2018 19:16 Відповісти
Убогий городишко.
показати весь коментар
24.04.2018 19:05 Відповісти
Якщо у вас там всі убогі,то переїзди з Лоханки до Івано-Франківська !
показати весь коментар
24.04.2018 19:17 Відповісти
Що, навіть Іванофранківськ Київ в куток поставив.
показати весь коментар
24.04.2018 19:07 Відповісти
Киев на первом месте по преступности
показати весь коментар
24.04.2018 19:12 Відповісти
Поздравления Ивано-Франковску! Города Западной Украины всегда были, есть и будут городами европейского культурного уровня.
Радует, что и более восточные города тоже избавляются от останков чужеродного кацапизма.
показати весь коментар
24.04.2018 19:08 Відповісти
не чеши єрунди...."польський город"....
головне що не російський ! тобто не мошканський
показати весь коментар
24.04.2018 19:19 Відповісти
та краще щоб совок і не приєднював нас до вас ! не ходили б у фуфайках і по болотах,не знали б голодомору в 47-49 роках.... та не знали б багато-багато московської нечисті.....
показати весь коментар
24.04.2018 19:25 Відповісти
так я і мав на увазі під московською нечістю людей зі столітньою рабською психологією !
а також під московською нечистю в Україні я маю на увазі рабів ,які століттям не можуть вивчити рідну мову і як психи себе поводять
показати весь коментар
24.04.2018 19:34 Відповісти
да )за кацапами-рабами трудно было наблюдать украинцам
Івано-Франківськ отримав приз ПАРЄ як місто, "найактивніше у просуванні європейського ідеалу" - Цензор.НЕТ 9759
показати весь коментар
24.04.2018 19:35 Відповісти
а вы во что Кенигсберг ппревратили
показати весь коментар
24.04.2018 19:31 Відповісти
*

Івано-Франківськ найтеплішим є взимку,
У світлі грайливих, барвистих гірлянд…
Уздовж стометрівки пройдімося, синку,
На розі там купимо мамі троянд.
Весна у Франківську усміхнено-ніжна,
Так, ніби сестричка сміється вві сні…
У білому цвіті краса дивовижна -
Пелюстя бруківку вкриває, мов сніг.
А влітку, ти знаєш, у місті спекотно -
Крізь бризки фонтанів сховаємось в тінь.
Морозиво купимо сніжно-холодне,
Присядемо в парку на лавці он тій...
А ти пам»ятаєш, як листя збирали,
І плели із нього пухнасті вінки?
Прийде скоро осінь сюди золотава…
Мов листя злітають дитинства роки.
Бойчук Роман
показати весь коментар
24.04.2018 19:15 Відповісти
где вы все время берете такие удивительные стихи??
показати весь коментар
24.04.2018 23:22 Відповісти
Поздравляю)
показати весь коментар
24.04.2018 19:27 Відповісти
то є Франек
показати весь коментар
24.04.2018 19:31 Відповісти
то є Станіслав )
показати весь коментар
24.04.2018 20:28 Відповісти
Страны НАТО нашли механизм отойти ВЕТО РАБссии в ООН.Сливайте воду,быдло МАВЗОЛЕЙНОЕ
показати весь коментар
24.04.2018 19:32 Відповісти
Вітаємо Івано-франківськ!
показати весь коментар
24.04.2018 19:42 Відповісти
Івано-Франківськ отримав приз ПАРЄ як місто, "найактивніше у просуванні європейського ідеалу" - Цензор.НЕТ 8290
показати весь коментар
24.04.2018 19:45 Відповісти
Франек назавжди))))
показати весь коментар
24.04.2018 19:57 Відповісти
Дуже класне місто. Був там лише одного разу, але позитивних вражень вистачило надовго. Якщо "вимкнути звук" і не чути, що навколо говорять українською, то можна подумати що ти десь в Європі.
показати весь коментар
24.04.2018 20:05 Відповісти
https://censor.net/user/425444, ти мокша базпросвітня. Галичина була в складі Австро-Угорської імперії більше ста років. Була впроваджена обовязкова початкова освіта українською мовою, діловодство на рівні місцевого самоврядування велося українською мовою. В містах рівня Коломиї, Стрия, Дрогобича і т.п. були українські видавництва в яких друкували класиків Східної України бо параша забороняла українську мову. Коли вас, кріпаків, продавали як худобу і міняли на псів ,в Галичині селян вибирали депутатами до парламенту(Райхсрат)
показати весь коментар
24.04.2018 20:10 Відповісти
Івано-Франківськ отримав приз ПАРЄ як місто, "найактивніше у просуванні європейського ідеалу"
-----------------------
А какое місце занял аппарат президента как место "що найактивніше просувало європейські ідеали"?....
показати весь коментар
24.04.2018 20:15 Відповісти
до речі)) то є Франківськ) і Броварі, то шо під Киевом!
Броварі - кацяпське місто, з ким не заговориш - відповідають на ізикє)!
показати весь коментар
24.04.2018 20:43 Відповісти
https://ukr.lb.ua/society/2018/04/24/396087_ivanofrankivsk_otrimav_premiyu.html новина була про Франківськ і Бровари !!!
показати весь коментар
24.04.2018 20:45 Відповісти
Чудове місто мого дитинства! Незабутні райони Майзлі, Гірка, Бельведер, Німецька Колонія та ін.!
показати весь коментар
24.04.2018 20:54 Відповісти
🙃☺️мой любимый Франк))))
показати весь коментар
25.04.2018 09:48 Відповісти
Если в Ивано-Франковск вложить приличные деньги, то будет конфетка. Город очень цивилизованный, но бедненький. Хотя... в нашей стране большие деньги только портят города: Киев, Одесса и Харьков тому пример.
показати весь коментар
24.04.2018 21:21 Відповісти