5956 відвідувачів онлайн

Трамп пообіцяв Помпео свою довіру та підтримку на посаді держсекретаря

Трамп пообіцяв Помпео свою довіру та підтримку на посаді держсекретаря

Глава Білого дому Дональд Трамп заявив, що Майк Помпео має президентську довіру та пообіцяв підтримувати його на посаді голови Державного департаменту США.

Про це йдеться у привітальній заяві американського лідера, поширеній у четвер Білим домом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я задоволений тим, що Сенат підтримав призначення Майка Помпео на посаду головного дипломата нашої країни", - заявив американський президент.

Трамп назвав нового держсекретаря "патріотом", який має величезний талант, енергію і розум, що важливо для Сполучених Штатів у "критичний час" в історії.

"Він (Помпео. - Ред.) завжди ставитиме інтереси Америки на перше місце. Він має мою довіру, він має мою підтримку. Сьогодні він має від мене привітання з нагоди призначення його 70-м Держсекретарем США", - заявив американський лідер.

Як повідомляв  Цензор.НЕТ, у четвер 26 квітня Сенат США затвердив більшістю голосів кандидатуру Майка Помпео на посаду державного секретаря. Цього ж дня відбулася церемонія приведення до присяги нового керівника Державного департаменту Сполучених Штатів. 

Топ коментарі
+1
Заступником Помпео може стати Пола Добрянські, яка народилася в родині українського походження. Її батько, Лев Добрянські, багато років очолював Український конгресовий комітет Америки (УККА). В українсько-російському конфлікті Добрянські зайняла позицію безкомпромісної підтримки та захисту України. https://dt.ua/WORLD/zastupnikom-pompeo-mozhe-stati-amerikanka-z-***********-korinnyam-zmi-276408_.html
показати весь коментар
27.04.2018 00:34 Відповісти
+1
угу....Рексу он то же самое обещал...до той минуты,пока его не уволил. Рыжий - подобие *****,которому он до уссачки завидует,бо не имеет шансов стать пожизненным фюрером.
показати весь коментар
27.04.2018 00:38 Відповісти
+1
Поддержал ровно до той черты, пока помпео не назовет его дебилом, как это уже не выдержав сделал его предшественник
показати весь коментар
27.04.2018 00:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Предыдущему тоже так же обещал, потом турнул под хвост коленом..
показати весь коментар
27.04.2018 00:06 Відповісти
знайшов кращого. І шо?
показати весь коментар
27.04.2018 09:32 Відповісти
три кіла давєрія
показати весь коментар
27.04.2018 00:24 Відповісти
це не три кіла соєвих чоколядок, ТАК, ПОРОХОБОТЕ?
показати весь коментар
27.04.2018 09:25 Відповісти
Заступником Помпео може стати Пола Добрянські, яка народилася в родині українського походження. Її батько, Лев Добрянські, багато років очолював Український конгресовий комітет Америки (УККА). В українсько-російському конфлікті Добрянські зайняла позицію безкомпромісної підтримки та захисту України. https://dt.ua/WORLD/zastupnikom-pompeo-mozhe-stati-amerikanka-z-***********-korinnyam-zmi-276408_.html
показати весь коментар
27.04.2018 00:34 Відповісти
ким би він не був народжений і де б він не був народжений - дбати він буде в першу чергу про інтереси США. І так і має бути.
показати весь коментар
27.04.2018 09:26 Відповісти
угу....Рексу он то же самое обещал...до той минуты,пока его не уволил. Рыжий - подобие *****,которому он до уссачки завидует,бо не имеет шансов стать пожизненным фюрером.
показати весь коментар
27.04.2018 00:38 Відповісти
ой, "трампоборець" об'явився.
ну шо там
Над Хилари и ДНС сгущаются тучи ?

https://www.youtube.com/watch?v=6Hw4CLwR9vo&feature=em-uploademail
показати весь коментар
27.04.2018 09:27 Відповісти
И мне от этого шо? к тому же ты бормотание этого мутного непонятного еврея уже раз 100 тут разместил,хайтрампщик недоделанный.
показати весь коментар
27.04.2018 18:42 Відповісти
Не скромне питання. - Помпео знає, що Пуцін знає про те, що Трамп знає?
Чи - може - про це ніхто знати не повинен?
Ша - це великий СЕКРЕТ.
показати весь коментар
27.04.2018 00:46 Відповісти
а ти його спитай.
коли будеш запрошений на наступний президентський прийом.
показати весь коментар
27.04.2018 09:31 Відповісти
Поддержал ровно до той черты, пока помпео не назовет его дебилом, как это уже не выдержав сделал его предшественник
показати весь коментар
27.04.2018 00:47 Відповісти
посилання на твої слова - у студію пліх.
АБО ТИ - БРЕХУН.
показати весь коментар
27.04.2018 09:29 Відповісти
Лучше бы пообещал недоверие.
показати весь коментар
27.04.2018 02:22 Відповісти
ннаступного разу Трамп тебе обов'язково запитає - шо йому обіцяти.
показати весь коментар
27.04.2018 09:30 Відповісти
ЧЕРНОВОЛА В ПРЕЗИДЕНТЫ, А КОРЧИНСКОГО В ПРЕМЬЕРЫ !)
показати весь коментар
27.04.2018 08:00 Відповісти
Это называется кредитом доверия. Было бы глупо самому назначать на должность и говорить,: я те не доверяю))
показати весь коментар
27.04.2018 09:40 Відповісти