11067 відвідувачів онлайн
11 915 48

Бригада територіальної оборони незабаром з'явиться в Донецькій області, - Жебрівський

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (ОблВЦА) Павло Жебрівський, передає Цензор.НЕТ. 

"Бригада територіальної оборони невдовзі постане на Донеччині. Її передові підрозділи розташовуватимуться у Краматорську, Покровську, Бахмуті та два - у Маріуполі. Відповідну програму формування бригади затвердили на засіданні колегії Донецької обласної державної адміністрації 26 квітня. На реалізацію програми у 2018-2019 роках запланували спрямувати 23,6 млн гривень, у тому числі з обласного бюджету – 5 млн грн, 4 млн грн – з бюджету районів, решту - з бюджетів міст та об'єднаних територіальних громад. Доповідаючи на колегії, полковник Олександр Сергєєв, військовий комісар Донецького обласного комісаріату зазначив, що бригаду очолить бойовий офіцер, який пройшов АТО, має поранення та нагороди. Поставив завдання, щоб бригада самооборони Донеччини за виправкою, професійністю та оснащенням була не гірше, а навіть краще, аніж бригади Збройних Сил України. Особовий склад залучатиметься до активних дій у разі загострення російської агресії, а також у випадках виникнення надзвичайних ситуацій", - розповів Жебрівський.

 Читайте також: 14 звільнених у грудні заручників отримають по 50 тис. грн, - Жебрівський

Бригада територіальної оборони незабаром зявиться в Донецькій області, - Жебрівський 01

Топ коментарі
+3
Идет 5й! год войны. Создание территориальных бригад считаю очень даже правильным шагом. Многие мужчины не могут просто взять и уйти на фронт на год, два. А вот добровольно пройти обучение и слаживание с теми, кто живет поблизости на 2-3 месяца, это вполне уместно. Оружие будет храниться в военкомате в случае чего. Если развернуть такое обучение и формирование по всей Украине, вот тогда Уйло будет бояться не только джавелинов, а и в принципе поймет, что в Украине ему ничего не светит кроме могилы.
показати весь коментар
27.04.2018 13:01 Відповісти
+2
Ещё один вор решил сказок подрассказать ....
показати весь коментар
27.04.2018 12:25 Відповісти
+2
Граблі безсмертні - дурні вічні! Вам, ідіотам, було мало в/ч ВСУ та ВМФ України, укомплектованих кримчанами!!?
показати весь коментар
27.04.2018 12:36 Відповісти

Завантаження...