11426 відвідувачів онлайн
11 620 46

Декларації з лікарями за місяць підписали 2 млн громадян, - МОЗ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.

Найбільше декларацій підписано в Харківській області - 230 652. На другому місці Київ (225 057), на третьому - Вінницька область (понад 186 тис. Декларацій), на четвертому - Донецька область (177 759 декларацій) і на п'ятому місці - Дніпропетровська область (понад 168 тис. декларацій).

Найактивніше вибирають лікарів українці віком 40-64 років.

Топ коментарі
+5
А я почувствовал в его словах сарказм.
показати весь коментар
27.04.2018 17:51 Відповісти
+4
2 мільйони перемог за місяць. Шах і мат зрадофіли! Де ще так гарно живеться?
показати весь коментар
27.04.2018 17:32 Відповісти
+4
Я бачу, що всі реформи у нас проводятся для "галочки": два тижні проходили медичну комісію, щоб отримати довідку для вступу до 1 класу. Це ПЕКЛО ПЕКЕЛЬНЕ, я в армію йшов - бистріше пройшов цю кляту медкомісію, ніж дитя до 1 класу відвести. Електронна черга - це зовсім щось донне...: лікарі приймають в різні дні в різні часи - за тиждень - не пройдешь...По словам Супрун, повинно бути простіше, навпаки, я так ****...ся... Це - Харків. Реформа повинна бути така: ні паціенти бігають за лікарями, а навпаки...
показати весь коментар
27.04.2018 18:40 Відповісти

Завантаження...