Декларації з лікарями за місяць підписали 2 млн громадян, - МОЗ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.
Найбільше декларацій підписано в Харківській області - 230 652. На другому місці Київ (225 057), на третьому - Вінницька область (понад 186 тис. Декларацій), на четвертому - Донецька область (177 759 декларацій) і на п'ятому місці - Дніпропетровська область (понад 168 тис. декларацій).
Найактивніше вибирають лікарів українці віком 40-64 років.
Топ коментарі
+5 Глеб Егорович Жеглов
показати весь коментар
27.04.2018 17:51 Відповісти Посилання +4 Днепропетровец
показати весь коментар
27.04.2018 17:32 Відповісти Посилання +4 Саняbar
показати весь коментар
27.04.2018 18:40 Відповісти Посилання