8854 відвідувача онлайн

Чергова партія російських найманців прибула на Донбас, - ГУР

З Російської Федерації на окуповані території Донбасу прибула чергова партія найманців.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на брифінгу розповів речник Міністерства оборони України Максим Праута, посилаючись на інформацію Головного управління розвідки.

Він зазначив, що російське окупаційне командування продовжує комплектування з'єднань і частин "1-го АК (Донецьк) і 2-го АК (Луганськ)" найманцями - громадянами РФ.

"Це пов'язано з попередніми невдалими спробами покриття некомплекту  особового складу за рахунок населення тимчасово окупованих територій сходу України", - додав Праута.

"Встановлено факт прибуття до одного з мотострілецьких підрозділів "1-го АК" чергової партії російських найманців. При цьому основними мотиваційними чинниками для них є обіцяна російським окупаційним командуванням грошова винагорода та звільнення від кримінальних проваджень за скоєні на території РФ злочини", - сказав він.

Топ коментарі
+17
Завезли органические удобрения для украинских чернозёмов.
показати весь коментар
29.04.2018 14:39 Відповісти
+16
Очередная партия российских наемников прибыла на Донбасс, - ГУР - Цензор.НЕТ 8909
показати весь коментар
29.04.2018 15:00 Відповісти
+13
Очередная партия российских наемников прибыла на Донбасс, - ГУР - Цензор.НЕТ 5611
показати весь коментар
29.04.2018 15:11 Відповісти

Завантаження...