7447 відвідувачів онлайн

Четвертий підозрюваний у нападі втік до Баку, - Найєм про своє побиття

Четвертий підозрюваний у нападі втік до Баку, - Найєм про своє побиття

Нардеп Мустафа Найєм розповів про розвиток ситуації з його побиттям у центрі Києва внаслідок дорожнього конфлікту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ про це він написав у Фейсбуці.

Найєм зазначив: "Друзі, дякую всім за підтримку! Повідомлень отримав, як у день народження, але хороших новин поки мало. Вчора до раннього ранку був у райвідділі, написав заяву, дав усі свідчення і впізнав трьох підозрюваних. Сьогодні їм повинні були пред'явити підозру за двома статтями КК - 122 (умисне завдання  тілесних ушкоджень середньої тяжкості) і 296 (хуліганські дії).

1. Зараз з незрозумілої мені причини, затриманим пред'явлено підозру тільки в хуліганстві, хоча - підкреслюю - спочатку всі четверо проходили по 122-й, оскільки епізодів побиття було два і участь у них брали кілька людей.

2. При цьому слідство досі не звернулося в суд щодо проведення мені судово-медичної експертизи і доступу до матеріалів медичного обстеження. Без цих звернення та експертиз (привіт знаменитій поправці в КПК) матеріали для передачі справи в суд будуть неповними. При цьому нам підтвердили, що чергові судді Шевченківського суду сьогодні були на робочому місці.

3. Найдивніше відбувається з четвертим учасником події, який приїхав "на підписку", безпосередньо завдавав удари і судячи з усього був старшим у цій групі. Адреси реєстрації хлопця поліції були відомі, самого хлопця вже ідентифікували і обіцяли знайти, але щойно з'ясувалося, що він ... зник і встиг відлетіти в Баку рейсом з Борисполя.

4. Автомобіль BMW (АА 9559 МІ), на якому він приїхав, операція "перехоплення" чомусь не зафіксувала і він до цих пір не знайдений, хоча все відбувалося в один і той же час і другу машину знайшли. Відео відстеження автомобіля у слідства немає і воно не вимагалось. Крім цього сам автомобіль був оголошений в розшук з великим запізненням.

У мене немає відповідей на запитання, чому все так. Я знаю, що на кількох людей в різних структурах вже вийшли з пропозицією домовитися - справу зам'яти, хлопців відпустити і спустити на гальмах. Я щиро сподіваюся, що і слідчі і прокуратури зараз грають на стороні закону, а не на стороні тих хто домовляються".

Також Найєм написав: "І по суті конфлікту. Я не вважаю і не згоден з думкою, що треба було поступитися. Скільки разів ви затикали собі рот, щоб не нарватися на чергового хлопця з машини супроводу? Скільки разів вас матюкали хлопці з дорогих машин , а ви, потупивши очі, робили вигляд, що не помічаєте? Як часто ви обурюєтеся на нахабства і хамство учасника руху, але помітивши машину супроводу тихесенько пригальмовуєте, щоб не сталося чого. А скільки разів такі ідіоти обкладали матами ваших дружин, дітей і батьків?

Це жлобство і бичество підживлено вседозволеністю, упевненістю в безкарності, які ви самі зрощуєте. Звичайно, принизливо і боляче бути побитим або отримати по щелепі. Але хто ви в очах своїх дітей, близьких і рідних, якщо таке дозволяєте по відношенню до себе? На кого розраховувати їм, коли їх пошлють, нагрубіянять або підріжуть? Своєю поступливістю ви пропонуєте їм проковтнути і змиритися, що життям правлять нарвані хлопці на "кубиках", а не взаємна повага і людська гідність.

Я проти такого. У мене не було бажання влаштовувати бійку в центрі міста на проїжджій частині. Але промовчати, проїхати, лайнутися собі під ніс і проковтнути чергове приниження вважаю неприйнятним. Закон на нашому боці. Цей процес повинен бути відкритим і стати прикладом для всіх. Зараз у мене до нього багато запитань. В іншому я в порядку, говорити, читати і, на жаль, посміхатися поки боляче, але це явище тимчасове і повинно минути".

Нагадаємо, увечері 30 квітня внаслідок дорожнього інциденту був побитий народний депутат Мустафа Найєм.

Сам потерпілий заперечує всіляке політичне підґрунтя того, що сталося.

Пізніше, народний депутат Антон Геращенко оприлюднив інформацію про те, що трьох учасників нападу на Найєма затримали.

Вночі нардеп Сергій Лещенко повідомив, що Найєм прооперований, а нападники намагаються "вирішити" питання. 

Також стало відомо, що двоє підозрюваних мають громадянство Російської Федерації.

1 травня глава київської поліції Андрій Крищенко заявив, що в цій справі відкрито ще одне кримінальне провадження за статтею "Умисне тілесне ушкодження середнього ступеня".

Топ коментарі
+72
Потужно, дуже потужно.. До речі - прикордонники , як і поліція - перебувають в підпорядкуванні авакова..
показати весь коментар
01.05.2018 19:26 Відповісти
+51
Результаты неважнецкие, согласись Мустафа.. Вот ты - при власти, вся система сейчас работает чтобы найти чумазых, а результаты неважнецкие... А вот если бы простой чел пострадал где-то так же, результаты поиска моглы быть еще хуже. Печальная ситуация
показати весь коментар
01.05.2018 19:30 Відповісти
+49
Аваков корупціонер, тому надії на чесне та законне розслідування немає! Аваков має йти з посади міністра, бо робота МВС провальна та неефективна! Всі ці аваковсько-донецько-кримські менти Трояни-Аброськіни-Князєви виявились повними непрофесіоналами які не розуміють суті процесів в поліції і які не можуть керувати ментовською машиною! Реформа МВС провалилась і ось результат - бандит втік, слідство ведеться нікчемно, справа розвалюється! Такий МВС нам точно не потрібен!
показати весь коментар
01.05.2018 19:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Молодец Найем, видно не сказал "Чечня круто".
показати весь коментар
01.05.2018 20:41 Відповісти
Вонючая, сраная потрошиная, ублюдочная власть.
показати весь коментар
01.05.2018 20:42 Відповісти
Дурень Ви, хоч і "дЄдмАроз". З кацапським смердючим душком.
показати весь коментар
01.05.2018 20:43 Відповісти
пшол в жопу...
показати весь коментар
01.05.2018 21:11 Відповісти
из за таких как ты такое и творится на улицах Украины
показати весь коментар
01.05.2018 21:37 Відповісти
Ты жлоб, рагопил, кугут и быдло. Ты недоносок зажопинский даже свой ник на латыне написало, **** ты пасть открываешь придурок.
показати весь коментар
01.05.2018 22:17 Відповісти
Дуже смердить від "дЄдмАроза" кацапією. Суто кацапський стиль. Тьху.
показати весь коментар
02.05.2018 08:23 Відповісти
Ещё раз, ты жлоб дурной и именно такие мрази как ты поднимая подобные стереотипы служат *****, кремлю и параше.
показати весь коментар
02.05.2018 08:46 Відповісти
нахрена нам така нікчемна поліція і злодійське сбу-громадяни України повинні озброюватись
показати весь коментар
01.05.2018 20:48 Відповісти
озброюватись влада дозволяє тільки бандюкам і своїм шосткам...
показати весь коментар
01.05.2018 21:12 Відповісти
Доки українці їм дозволяють чинити безправні і бандитські дії,до тоді вони будуть їх здійснювати.
показати весь коментар
01.05.2018 20:52 Відповісти
Позор Барыге! Если бы его сыночка "Атошника" так оприходовали, то не отпустили бы просто так.
показати весь коментар
01.05.2018 20:56 Відповісти
Вже в Баку.....В Європі на 100 000 населення 220 правоохоронців,у нас вже 780!!Скільки ще потрібно?!!!
показати весь коментар
01.05.2018 20:58 Відповісти
Ну як діти ці рехфарьміріваниє мусоряки.Діти п"яні і сліпі.А ще дурні і продажні.
показати весь коментар
01.05.2018 23:25 Відповісти
Не беспокойся, в Баку тоже НЕ мало полиции-милиции-центурионов=центуриев от Нострадамуса .
показати весь коментар
02.05.2018 18:57 Відповісти
не буду ёрничать ...
ситуация сама дала оценку реформам МВД к котором Наем был причастен.
И что тут еще говорить ... это с депутатом ВР, а что там про рядового гражданина говорить.
ох не ту страну назвали Гондурасом, ох не ту ...
показати весь коментар
01.05.2018 20:58 Відповісти
"Я щиро сподіваюся, що і слідчі і прокуратури зараз грають на стороні закону, а не на стороні тих хто домовляються".
Вроде депутат, а такой наивный.
А в остальном молодец. Немножко даже зауважал его (хотя многие другие его поступки уважения не заслуживают, не буду уже говорить, какие).
Джерело:https://censor.net/n3064087Вр
показати весь коментар
01.05.2018 20:59 Відповісти
За спуск справи "на тормозах " люди Авакова отримають гроші , а Мустафа опиниться в становищі "поза грою" в позиції Дон-Кіхота перед атакою на вітряки. Джигіти мають сісти по повній без права на УДО.
показати весь коментар
01.05.2018 21:02 Відповісти
Та я знаю , там ніхто нікого не бив. Мустафа сам лисиною апасфальт в'їхав , аж щелепа луснула . Грубі гроші встановлять , що білі та пухнасті кавмажори просто погуляти вийшли.
показати весь коментар
01.05.2018 21:17 Відповісти
Супер мусарская реформа в действии!!! Найем лично тестил мусарков)))) Вот и огреб чучка ....
показати весь коментар
01.05.2018 21:42 Відповісти
вот это и плохо что Найем так лоханулся , надо было говорить что били все и закрывать всех.
показати весь коментар
01.05.2018 22:47 Відповісти
Я искренне надеюсь, что и следователи и прокуратуры сейчас играют на стороне закона, а не на стороне договаривающихся".Источник: https://censor.net/n3064087 играли, играют и будут играть на стороне бабла.
показати весь коментар
01.05.2018 21:12 Відповісти
Не надейтесь. Наивный.
показати весь коментар
02.05.2018 01:15 Відповісти
народный депутат проверяет на себе работоспособность правоохранительной системы. Похоже промежуточные итоги печальные, за деньги здесь можно творить любой беспредел.
показати весь коментар
01.05.2018 21:16 Відповісти
"Я искренне надеюсь, что и следователи и прокуратуры сейчас играют на стороне закона, а не на стороне договаривающихся".

В этом то вся и беда, что они играют на стороне...
Если в центре Киева можно набить лицо депутату, а посля спокойно улететь из страны, то простой смертный совсем беззащитен...
показати весь коментар
01.05.2018 21:16 Відповісти
А что, нардеп - не человек? Или люди с мандатом верят, что они не из гавна и крови? Эти люди повергали и повергают страну в правовой коллапс, в расчете на то, что "всё будет хорошо". Откушивайте, пашинский - отстрелялся, этот поленился стрелять - бо пиара не буде.
Жрите.
показати весь коментар
01.05.2018 22:49 Відповісти
Дык,получается,что была мусарня и,мусарней осталась.А где рехворма?Четвертый год слышу слово реформа.Я,мабуть,.не туда смотрю,не то слушаю.
показати весь коментар
01.05.2018 21:23 Відповісти
Коментуны такие резкие - как ситро! И чего это они все следаками не работают и не покажут как надо?
Полиция в течении пару часов должна была определить и объявить чертилу в розыск и подать погранцам ориентировку на все пункты пропуска?
Видно что пишет школота или (и) савушкинские нагнетатели.
показати весь коментар
01.05.2018 21:30 Відповісти
Пора научиться работать полиции за четыре года,видеокамеры в помощь.
показати весь коментар
02.05.2018 01:03 Відповісти
"Полиция в течении пару часов должна была определить и объявить чертилу в розыск и подать погранцам ориентировку на все пункты пропуска?"--------- да, точно так и должна работать полиция. Но судя по вашему коменту, вы так работать и не собираетесь.
Кстати , в прошлый век, когда полиция и пограничники имели между собой лишь телефонную связь, эти вопросы были б решены в течение 20 минут после определения личности.
показати весь коментар
02.05.2018 04:41 Відповісти
ви вічно буде їх терпіти
показати весь коментар
01.05.2018 21:40 Відповісти
Ну и что теперь делать с "мусорами" и главмусором ?
показати весь коментар
01.05.2018 21:42 Відповісти
Главмусор, сам орел кавказкий! Порешает за земляков. Уже порешал.
показати весь коментар
02.05.2018 01:06 Відповісти
https://censor.net/user/22537 Так ви теж начебто з України.
показати весь коментар
01.05.2018 21:44 Відповісти
в тім то і річ , що я з України , а Макс Колорто - явний кацап ...
для Четвертий підозрюваний, який безпосередньо завдавав удари, полетів з Борисполя в Баку, - Найєм про своє побиття - Цензор.НЕТ 8942 https://censor.net/user/20371 - відповідь така сама .... якщо не можеш нічого зробити - тоді терпи ...
показати весь коментар
01.05.2018 21:53 Відповісти
https://censor.net/user/22537 У нас теж себе такі особи добре почувають,ще трохи і будем говорити одні відомі слова.
показати весь коментар
01.05.2018 21:57 Відповісти
згоден
але , якось не помітно , що в цьому питанні ми , якось відрізняємось від Кацапстану - занадто вже впевнено "такі особи" себе тут почувають ...
показати весь коментар
01.05.2018 22:06 Відповісти
Согласен. Но кто объявит "Перехват" и операктивно возьмет под контроль аэропорты и вокзалы? Толстый кнур Крищенко ? Или домушник Аваков?
показати весь коментар
01.05.2018 21:51 Відповісти
Авакову не до ловли преступников. Он рюкзаками торгует.
показати весь коментар
01.05.2018 22:10 Відповісти
Пирожок, Аваков не должен ловить преступников.
показати весь коментар
01.05.2018 22:19 Відповісти
Про почту и телеграф забыл...
показати весь коментар
01.05.2018 22:22 Відповісти
А чому про найцікавіше не пишуть ?
показати весь коментар
01.05.2018 21:55 Відповісти
И что ж там самое интересное, просвятите.
показати весь коментар
01.05.2018 23:00 Відповісти
А торговый маланец Петручио утверждает что мы лохи Благодаря ему живем в европейской стране Депутату правящей партии среди бела дня Челюсть сломали Чем ознаменовали переход к еще большей европейскости украинцев Вы лохи сами захотели потерпеть маланскую европейскость У нас даже депутаты терпила Думаю так нам и надо Толи еще будет
показати весь коментар
01.05.2018 21:56 Відповісти
судя по количеству ******** в Европе, может Петручио не так уж и неправ.
показати весь коментар
02.05.2018 03:12 Відповісти
Мустафа заслуживает столько же доверия, сколько и презик и вся воровская братия БПП, с которой Мустафа прошел на выборах в Раду. Это не чеченцы его били, а рука Божья. Значит, он не совсем конченный, есть надежда, что поумнеет.
показати весь коментар
01.05.2018 21:58 Відповісти
Мустафа молодец. А Потрошенко, Собаков, картавый Югик и Грицак уничтожили коррупцией правоохранительную систему в Украине.
показати весь коментар
01.05.2018 22:08 Відповісти
До них она была не коррумпирована.
показати весь коментар
01.05.2018 22:18 Відповісти
Мустафе еще повезло, по ходу четвертый улетел не за депутата, за ним числится пострашней действия. Хотя разницы уже нет
показати весь коментар
01.05.2018 22:13 Відповісти
Мустафа ! Доведи это дело до логического конца ! Пожалуйста ! Ты молодец ! Виновные должны ответить по закону. Трудно такую ситуацию представить,например в Германии,или США. Надеемся и верим в тебя.
показати весь коментар
01.05.2018 22:15 Відповісти
О, хачапура вилетів в Баку, вже якась користь, ще б лисий вилетів до себе в Кабул, взагалі б добре було. І всіх родичів яких в Україну притягнув з собою забрав.
показати весь коментар
01.05.2018 22:20 Відповісти
Товарищ хачапури грузинское нац-ое блюдо, а не од(аз)эрское ( Од Эр -огня муж, отсюда река в Германии,Польше и Волги старое название-Поэтому ТарТарию строили цари ИндоПэриджана.
показати весь коментар
02.05.2018 18:38 Відповісти
В Украине -полное отсутствие обороны и правоохранительной системы.Полное и безоговорочное.В Украине нет СБУ. Нет МВД,нет МО.На примере депутатов Пашинского и Найема можно сделать вывод: Нами керують банды.Убийства военных,просто журналистов,активистов Майдана ,волонтёров огбставляются самоубийствами.Министр МВД-дилетант преступный.Создаётся впечатление покушение на Найема-заказ от правящей,,Элиты"
показати весь коментар
01.05.2018 22:21 Відповісти
А брательник евойный с утра волал что "брат митька помирает ушицы просит"...
Сбрехал значит..??
показати весь коментар
01.05.2018 22:22 Відповісти
Украинская медреформа в действии
Творит чудеса.
показати весь коментар
02.05.2018 05:39 Відповісти
Велика ПОДЯКА Шановному Мустафі! Він постраждав не даремно, бо наочно продемонстрував гнилість української судочинної системи! Жменька мажорів як і раніше в схожих ситуаціях буде не покарана, гроші і надалі вирішують все! І не варто робити акцент на національність цих покидьків, кожен народ має своїх придурків. Нахабність ********* зумовлена відчуттям безкарності, яку їм в обмін на "грубі гроші" дали наші суди, прокуратура і інші державні силові відомства.
показати весь коментар
01.05.2018 22:25 Відповісти
Надо покупать стволы
показати весь коментар
01.05.2018 23:16 Відповісти
Досвидченый слидчиий наем:
- знает мотивы и субъективную и объективную сторону, в комплексе считает, что 122 ККУ "рисуется" со слов
-нешановный, у вас ещё диагноз 28000 раз могут переписывать, а вы про СМЕ...
-ну не успели его задержать, в розыск за три минуты - только в кино объявляют. у вас тоже - кино, но сценарий иной
-не всё отслеживается, не все устанавливается, не всё - по волшебной палочке...
А к вопросу:"почему всё так..." - попадайте чаще в замес - и узнаете как живут простые граждане.
показати весь коментар
01.05.2018 23:04 Відповісти
Было бы ЗАМЕЧАТЕЛЬНО лишить должностей всех, кто не исполнил должным образом свои служебные обязанности. Даже без доказательства факта взятки. А просто уволить нах с волчьим билетом, за невыполнение должностных обязанностей надлежащим образом
показати весь коментар
01.05.2018 23:14 Відповісти
- на него напали не банальные хулиганы/бандиты или члены их семей. Это как раз не главное. Главное написано у них большими цифрами на авто. Большинству украинцев (но не спецслужбам) невдомек, что означает число 95 в их номерах. Это - демонстративный знак принадлежности к криминально-политическому клану, номерной код путинской Чечни, отданной под власть Рамзана Кадырова. "Солдата Путина", как он сам себя называет. Это на самом деле война, и Кадыров имеет право быть нашим врагом. Однако это не означает, что наш враг при попустительстве наших властей, спецслужб, может чувствовать себя в Украине, как дома. 95 в автономерах выходцев с русского Кавказа - это все равно, что наколка с Путиным/Кадыровым на груди. Как человек в мундире ФСБ на Крещатике... Я не знаю, с чем ещё это сравнить, чтобы было абсолютно понятно. Тут даже не нужно дожидаться расследования, чтобы понять, что они занимаются в Украине не общественно полезным трудом. Это какие-то околокриминальные дела и доходы. Их присутствие у нас, с любыми документами, это не имеет значение, - прямая угроза безопасности государства и любого из нас. Мустафы Найема, меня, вас, читающих это, то есть абсолютно любого.ак что я считаю конечной задачей СБУ, МВД не раскрытие этого конкретного преступления. Оно, скорее всего, действительно бытовое, и если уж его не раскроют, то все руководство правоохранителей надо гнать в шею. Главное - принять срочные меры и открыто рассказать обществу, что все люди, маркирующие себя "кадыровцами" в Украине, находятся у спецслужб в разработке. Что они выясняют - по каждому - как он попал в период войны в Украину, как часто ездит в РФ, какие имеет там связи. Виды на жительство таких людей должны быть пересмотрены. Если у них есть украинские паспорта, то их подлинность - у каждого - должна быть проверена. Про отпечатки пальцев потенциальных диверсантов с кодом 95 я даже не говорю. По-моему, это очевидно.
показати весь коментар
02.05.2018 00:55 Відповісти
Угроза безопасности Украины. Журналист Айдер муждабаев

Если самые элементарные меры противодействия угрозе не будут приняты, а это мы увидим в ближайшее время, то конкретных преступников, напавших на Мустафу, можно и не разыскивать. Это будет означать индульгенцию всем им на всё. И лицензию им на всех. По "бытовухе" ли, по заказу, но они обязательно ею ещё воспользуются.
показати весь коментар
02.05.2018 00:59 Відповісти
угу, а пятый уже на Марсе. Да, кому нужен, этот мудак Найем? 450 найемов в раде, а ввалили только Мустафе? я когда залез на сайт рады и посмотрел, чем оно занимается...малость ахренел...месяц назад в куче других наємов, поставил свою подпись, в какой то, поправке в законе. Типа, на бегу, Мася, черкнул, согласие.
показати весь коментар
02.05.2018 00:04 Відповісти
Закон на нашей стороне - сказал депутат Найем. И да. В чем то он прав
показати весь коментар
02.05.2018 00:07 Відповісти
Это понятно. Но вопрос - а как они сюда попали, эти солдаты путина? Кто их катапультирует назад после выполнения задания? Где заканчивается СБУ и начинается ФСБ? Или это просто одна контора, как всегда и было - ФСБУ? Что, в таком случае, представляет собой наше государство с танцующим и прыгающим, цветущим от счастья президентом-аутистом? Есть ли оно вообще, это государство, если нет государственных структур и институтов? Может ли существовать государство, если власть в нём принадлежит представителям другого государства, а все границы открыты для спокойного пересечения в обе стороны? И как долго вот такое состояние будет продолжаться??!!
показати весь коментар
02.05.2018 00:38 Відповісти
А где пятый исчез?
показати весь коментар
02.05.2018 00:40 Відповісти
Если завтра Кадыров с Гиркиным прилетят чартером из Баку меня это не удивит.
показати весь коментар
02.05.2018 00:41 Відповісти
а где был законный депутатский пистолет? пренебрёг оружием.
показати весь коментар
02.05.2018 01:21 Відповісти
В Баку ?)) не родина Авакова ?)) .. і як поліція тормозила .., це перше , що робиться закриваються границя ..))) Це найскоріше пов'язано з корупцією в поліції .., і то найвищому рівні ...,
показати весь коментар
02.05.2018 01:55 Відповісти
Родился авакяна не Баку, а Гянджа в семье пришлого военного,вскоре они переехали из Республики.Ты кто по национальности? не варжапетян неслучайно??
показати весь коментар
02.05.2018 18:35 Відповісти
Цікаво вже подали запит в Баку на видачу ? ... а робочий час закінчився всі пішли до дому..)))
показати весь коментар
02.05.2018 01:58 Відповісти
Был бы рад оказаться неправ, но начинает просматриваться печальная тенденция превращения Украины в северный козлостан по этому параметру.
показати весь коментар
02.05.2018 03:10 Відповісти
и по всем другим параметрам
показати весь коментар
02.05.2018 04:54 Відповісти
Первым делом надо посадить Авакова-крышевателя.
показати весь коментар
02.05.2018 05:01 Відповісти
Вполне возможно, что это была заланированная провокация властей и МВД с СБУ, чтоб поставить на место оппозиционных депутатов, которые совсем страх перед Пецей потеряли. Может власти второй Гонгадзе нужен. Почему Найем? Ну. с кого-то начинать ведь надо.
показати весь коментар
02.05.2018 06:44 Відповісти
Если при этой власти НАРДЕП не может добится справедливости то что тогда в отношении простых граждан?
показати весь коментар
02.05.2018 05:04 Відповісти
Ценник и прайс услуг там указаны?
показати весь коментар
02.05.2018 06:33 Відповісти
Ясно как день, что у нас продажная коррумпированная полиция, берет взятки у преступников. А министр ноль внимания, так как занят политическими играми.
показати весь коментар
02.05.2018 06:37 Відповісти
Саме так - бидлу на дорогах ми маємо в першу чергу завдячувати смиренним терпілам з життєвими принципами "лучше уступіть", "ета німайо дєла", "власті віднєє"
показати весь коментар
02.05.2018 10:31 Відповісти
А СОЗДАНИЕ АВАРИЙНОЙ ОБСТАНОВКИ НА ДОРОГЕ !!! ЧТО ЗА ПОБЛАЖКИ ЧЁРТЯЧИЕ !!!
показати весь коментар
02.05.2018 13:33 Відповісти
КОПЫ - ЖОПЫ !!!
показати весь коментар
02.05.2018 13:33 Відповісти
"На кого рассчитывать им, когда их пошлют, нахамят или подрежут?"

Вот Мустафа народный депутан уже не первый год, где закон об оружии? Быдло быкует лишь потому что уверено, что ему ничего не будет. Гражданин ничего ему сделать не может, не все же КМС по боксу, а реформированные менты, это все те же менты, только пенты. А если быдло будет значь, что тщедушный очкарик может носить с собой короткоствол, пусть даже потенциально, а не реально, то десять раз подумает перед тем, как придолбаться.
показати весь коментар
02.05.2018 14:24 Відповісти
Сторінка 3 з 3