5381 відвідувач онлайн

Парламент Вірменії не зміг обрати нового прем'єра

Парламент Вірменії не зміг обрати нового прем'єра

Парламент Вірменії не зміг обрати нового прем'єр-міністра.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує "Sputnik Армения".

Єдиним кандидатом на цей пост був глава парламентської фракції "Єлк" і лідер протестів Нікол Пашинян. Більшість депутатів парламенту (56) проголосували проти нього, а підтримали 45 парламентаріїв.

У вівторок, 1 травня, у парламенті Вірменії відбулося спеціальне засідання, на якому депутати повинні були обрати прем'єра.

Опозиціонеру Пашиняну потрібно було набрати 53 голоси, щоб його затвердили главою уряду. Проте правляча Республіканська партія відмовилася його підтримати, тим самим фактично заблокувавши його обрання.

17 квітня Серж Саргсян після 10-річного перебування на посаді президента і зміни конституційного ладу Вірменії став прем'єр-міністром. Депутат парламенту і лідер опозиції Нікол Пашинян виступив проти і оголосив революцію. В ході зіткнень з поліцією були затримані сотні людей.

22 квітня Саргсян запросив Пашиняна на переговори, але опозиціонер наполягав на відставці прем'єра. Майже відразу після цього Пашиняна затримали на мітингу.

У понеділок, 13 квітня, в Єревані почалася багатотисячна акція протесту, на сторону бунтівників перейшли військовослужбовці єреванського полку Міністерства оборони Вірменії. 

Топ коментарі
+15
Всі вони за росію, тому не цікаво хто там буде прем'єром.
показати весь коментар
01.05.2018 20:46 Відповісти
+9
На верхнем фото народній герой Армении МонтеМелконян по прозвищу "Аво",погибший на карабахской войне. Пашиняна имиджмейкеры старались. Даже ту самую руку ему перевязали.Парламент Вірменії не зміг обрати нового прем'єра - Цензор.НЕТ 8363
показати весь коментар
01.05.2018 20:51 Відповісти
+7
Пашинян: Наши действия будут очень быстрыми. Завтра, по всей стране, мы объявляем о полной рабочей и студенческой забастовке. Начиная с 8:15, мы блокируем все улицы, метро, аэропорт, все, что можно заблокировать, мы заблокируем.
показати весь коментар
01.05.2018 20:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну и?чего дальше?
показати весь коментар
01.05.2018 20:39 Відповісти
"выборы, выборы, кандидаты..."и далее по тексту
показати весь коментар
01.05.2018 20:41 Відповісти
Что в методичке не написали?
показати весь коментар
01.05.2018 20:41 Відповісти
В цьому питанні в шоколадних повний розгардіяш...
показати весь коментар
01.05.2018 20:43 Відповісти
неужели и методичку не способны написать?
показати весь коментар
01.05.2018 20:44 Відповісти
а шо,в армении тоже есть рошен? .бо с Украины заказывать методички дорого
показати весь коментар
01.05.2018 20:47 Відповісти
Мова йшла про твою методичку. В тебе поцікавились, чому не маєш відподі на свої ж запитання
показати весь коментар
01.05.2018 20:51 Відповісти
мова йшла про різне...але до чого тут ти?
показати весь коментар
01.05.2018 21:20 Відповісти
А я до тебе звертався..?
показати весь коментар
01.05.2018 21:24 Відповісти
подивись...
показати весь коментар
01.05.2018 21:27 Відповісти
То ти перевів стрілки з мого коментаря щодо шоколадної методички на вірменський рошен
показати весь коментар
01.05.2018 22:07 Відповісти
Просто "самий хітрий із армян" на даний час в Україні, а полупридурка видворили. Що буде далі залежить від кількості попкорну
показати весь коментар
01.05.2018 22:13 Відповісти
"*****,введи!"
показати весь коментар
01.05.2018 20:47 Відповісти
Тільки, якщо, х-ло в стані ерекції. Але воно, останнім часом, згорблене і "зквацяне", холодне і трясеться. Ганьба Золотій Орді. Очевидне недопрацювання Тамерлана. Він недооцінив нелюдів мокшії
показати весь коментар
01.05.2018 22:32 Відповісти
на вазгенов его хватит. А вот претензии к Тимур-Аксаку таки да,поддерживаю. Только он к Алтын-Орде не относился,а был как раз ее врагом.
показати весь коментар
01.05.2018 22:39 Відповісти
А далі тільки два варіанта,перший- парламент обирає прем"єра(фактично це глава держави) ,який вдовільняє москву та все йде як було,другий варіант передбачає подальшу гостру боротьбу з обов"язковим переобранням парламенту ,але це викличе блискавичну реакцію кремля можливо навіть з введенням "миротворців" ОДКБ.
показати весь коментар
01.05.2018 21:27 Відповісти
а фиг его знает
точно только то что губернатором в одессу его уже не возьмут
показати весь коментар
01.05.2018 23:06 Відповісти
Народ сделал свой выбор, мнение депутатов никого не интересует.
показати весь коментар
01.05.2018 20:40 Відповісти
Скажуть, що депутати - також "вибір" народу...
показати весь коментар
01.05.2018 20:41 Відповісти
да ну их в жопу этих ....,кому эти новости нужны??
показати весь коментар
01.05.2018 20:42 Відповісти
вопрос к армянам...Украину и весь цивильный мир это как выяснилось не касается!!! весь спор о "хозяине" в жопе Лубянки)))
показати весь коментар
01.05.2018 20:43 Відповісти
Пашинян: Наши действия будут очень быстрыми. Завтра, по всей стране, мы объявляем о полной рабочей и студенческой забастовке. Начиная с 8:15, мы блокируем все улицы, метро, аэропорт, все, что можно заблокировать, мы заблокируем.
показати весь коментар
01.05.2018 20:43 Відповісти
А Алиев не введет? В смысле- не нападет?
показати весь коментар
01.05.2018 20:56 Відповісти
Ви натякаєте, що Алієв імпотент??? Чекайте неприємностей...
показати весь коментар
01.05.2018 22:15 Відповісти
цветная революция от Путлера, а что вы хотели, все не как у людей.
показати весь коментар
01.05.2018 20:44 Відповісти
Значит главный лищнехромосомный из Мордора не дал добро
показати весь коментар
01.05.2018 20:44 Відповісти
Думаю, все простіше. Миколу банально "шифрують", аби все не виглядало надто просто й легко Бо тоді питання виникають...
показати весь коментар
01.05.2018 20:53 Відповісти
Кто б сомневался ?
показати весь коментар
01.05.2018 20:45 Відповісти
Всі вони за росію, тому не цікаво хто там буде прем'єром.
показати весь коментар
01.05.2018 20:46 Відповісти
А все потому что пашинян слабо лизнул путе . О карабахе сказал а признать крым российским поленился .
показати весь коментар
01.05.2018 20:49 Відповісти
У нас вон свой армянин с косой есть - григян. Не рыба не мясо. Только пиарится и дурит селян.
показати весь коментар
01.05.2018 20:49 Відповісти
Нас не интересует, кто у вас в рашке рыба и мясо, товарищ Иванов.
показати весь коментар
01.05.2018 21:08 Відповісти
Сірйожа, у кого "у нас"? Я не фанат Юлі, але чомусь знайома адміністраторка клубу вірменської діяспори в Києві стверджує що юлині предки мали балтійське прізвище Григанс і вірмени там близько не пробігали. Просто у післявоєнні роки Григансу біло безпечніше записатися Григяном. Чи може кацапи знають щось таке чого не знають вірмени?
показати весь коментар
01.05.2018 22:38 Відповісти
На верхнем фото народній герой Армении МонтеМелконян по прозвищу "Аво",погибший на карабахской войне. Пашиняна имиджмейкеры старались. Даже ту самую руку ему перевязали.Парламент Вірменії не зміг обрати нового прем'єра - Цензор.НЕТ 8363
показати весь коментар
01.05.2018 20:51 Відповісти
А що "народний_герой" Вірменії робив на території Азербайджану?
показати весь коментар
01.05.2018 21:08 Відповісти
Ихтамнетил, естественно.
Но я ж не о том, а о том, как работают политтехнологи. У армян какиее-то тёплые чувства к тому "народному мотороле армянского разлива", вот они и Пашиняна под него слепили.
А то как раньше было было непрезентабельно.

Парламент Вірменії не зміг обрати нового прем'єра - Цензор.НЕТ 6854
показати весь коментар
01.05.2018 21:12 Відповісти
Я не знаю хто "прідумал" цю територію, але після WWII домовилися, що кордони є непорушними. Щоб припинити конфлікти. Бо "справедливих" кордонів ніколи не було і не буде. Sic!
Тому це не демагогія, а звернення до міжнародного права. Лише кацапи (і їхні підопічні вірмени) чомусь вирішили нехтувати цим.
показати весь коментар
02.05.2018 08:21 Відповісти
йди нх з такими героями...
показати весь коментар
02.05.2018 01:09 Відповісти
Значит тогда роспуск парламента, временное правительство и досрочные перевыборы в новый парламент.
показати весь коментар
01.05.2018 20:51 Відповісти
досрачные наверное?
показати весь коментар
01.05.2018 21:02 Відповісти
А я вже казав -"тайм-аут" на піку революції оголошувати, то втратити ініціативу, розпустити мітингувальників і дати можливість владі оговтатися. Як було з лідером Каталонії, котрий різними "тайм-аутами" і "перемовинами" втратив час і п р о ї б а в Незалежність Каталонії. Як ледь не сталося з нашою Революцією Гідності, коли клюєви-януковичі водили за носа наших революціонерів-переговорщиків кличків-яценюків, виграючи час і чекаючи, що Майдан ось-ось розійдеться. Якби Володя Парасюк не скомандував "на штурм!" - януковичі з кацапами розігнали би Майдан і встановили криваву диктатуру.

Революція - то корінна ломка існуючої влади і ладу, а не дебати з голосуванням: дати, чи не дати, проголосувати, чи ні, можна, чи не можна.....
Я казав, що цим армянським "вовтузінням і жуванням шмарків" скористається Азербайджан і за одну ніч забере Н.Карабах і вчинить там капітальну зачистку.
показати весь коментар
01.05.2018 20:53 Відповісти
Пауза. Щоб знизити протестні настрої. Може спрацювати прямо-протилежно. Головне заблокувати аеропорт і базу в Ґюрмі.
показати весь коментар
01.05.2018 21:09 Відповісти
Тре їм в петі повчитися як прочавлювати необхідні рішення і безязикого недоумка парубія виписати тимчасово
показати весь коментар
01.05.2018 21:12 Відповісти
Это не протест, а желанипе сделать премьером Пашиняна.............полная лажа.
показати весь коментар
01.05.2018 21:18 Відповісти
Украинцы за фамилии не выходят на протесты, не гони пургу.
показати весь коментар
01.05.2018 21:32 Відповісти
Парламент Вірменії не зміг обрати нового прем'єра - Цензор.НЕТ 7265
показати весь коментар
01.05.2018 21:20 Відповісти
Вокзалы... Телефон... Телеграф... Явки старые...
показати весь коментар
01.05.2018 21:37 Відповісти
ВСЕ ВЕРНО НАДО ПОВТОРИТЬ В УКРАИНЕ
показати весь коментар
01.05.2018 21:52 Відповісти
Повторить что..?? И что верно..??
показати весь коментар
01.05.2018 21:58 Відповісти
це на росії ******* повторювати...
показати весь коментар
02.05.2018 01:12 Відповісти
блокировать парламент, пока не проголосуют как надо!
показати весь коментар
01.05.2018 22:16 Відповісти
"Припухшие" те что против - в мусорный ящик "народный люстратор" многие после процедуры приземляются и входят в сознание
показати весь коментар
01.05.2018 22:45 Відповісти
таки ***** подсуєтілся...........не буває СВОБОДИ від срассіі без крові...не буває....короче шо там ще 5 травня буде на тверской...хоча ***** зараз терракти в пітері влаштує..от він ненавиде це місто....
показати весь коментар
01.05.2018 23:42 Відповісти
Большинство депутатов парламента Армении проголосовавших против кандидатуры Пашиняна на пост премьера имеют дачи в Ростове.
показати весь коментар
02.05.2018 09:57 Відповісти
Большинство депутатов парламента Армении проголосовавших против кандидатуры Пашиняна на пост премьера имеют дачи в Ростове.
показати весь коментар
02.05.2018 09:59 Відповісти