10897 відвідувачів онлайн
5 906 21

У Балаклії й досі тліють два окремі осередки займання, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДСНС.

О 8:40 4 травня пожежа локалізована на площі близько 35 га. 

У межах технічної зони триває гасіння трьома пожежними танками ЗСУ, заправку водою яких здійснюють підрозділи ДСНС, задіяно 2 машини ІМР.

Авіація ДСНС продовжує роботи з гасіння. 4 травня було здійснено 15 скидів води. Всього з початку робіт – 23 скиди.

Діє тимчасова заборона використання повітряного простору у радіусі 30 км і висотою 6 тис. метрів.

Нагадаємо, 3 травня о 13:40 у м. Балаклія Харківської області, на технічній території військової частини "65 Арсенал" Міністерства оборони України, виникло загорання сухої трави з подальшими поодинокими вибухами боєприпасів на площі близько 35 га.

Топ коментарі
+4
что за шумиха за Балаклею ? Горение военных складов в стране традиционно обычное дело, реформы
показати весь коментар
05.05.2018 09:30 Відповісти
+4
35... Тридцать пять... ТРИДЦАТЬ ПЯТЬ ГЕКТАРОВ... Я пытаюсь осмыслить. У меня- не получается. Это ведь огромная территория. А не получается у меня ЭТО понять вот почему: в окрестностях Мариуполя я не вижу такое, совершенно дикое(!) количество сушняка. У нас тут- травка зеленеет, солнышко блестит(с). Хрена поджечь, без особенного химического воздействия. Например- без обильного удобрения почвы бензинчиком АИ-95. Я не юродствую и не шучу. У меня- непонятки, реальные.
показати весь коментар
05.05.2018 09:34 Відповісти
+4
Так вот и я об этом! Какая, нахрен, сухая трава? у них что, ещё начало апреля? зелень сплошняком укрыла землю, поглотив под собой весь сушняк! Или это как всегда, версия для идиотов... пипл схавает?
показати весь коментар
05.05.2018 09:55 Відповісти

Завантаження...