8197 відвідувачів онлайн

Росія використала законопроект Порошенка про громадянство для маніпуляцій, - юрист

Росія використала законопроект Порошенка про громадянство для маніпуляцій, - юрист

Росія використала неоднозначні положення українського законопроекту №8297 про громадянство в пропагандистських цілях.

Про це заявив Крим.Реалії юрист Гельсінської спілки з прав людини Максим Тимочко, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, в російських і кримських ЗМІ з'явилися публікації про те, що "Україна відмовиться від своїх громадян, всіх позбавить громадянства за те, що вони ходили на вибори в Криму", незважаючи на те, що ці вибори "жодна цивілізована держава не визнала законними".

"Звичайно, це викликало масове обурення. Добре, що почалася ця дискусія, бо чотири роки назрівало питання: що робити з російськими паспортами кримчан. І хоча законопроект був створений для вирішення інших питань, зокрема наявності подвійного громадянства у деяких українців, він став причиною обговорення в контексті кримчан", - сказав Тимочко.

Він додав, що законопроект потребує доопрацювання і не має містити різночитань.

Нагадаємо, в Раді зареєстровано президентський законопроект №8297, який передбачає позбавлення українського громадянства за участь у голосуванні під час так званих "виборів" на території анексованого Криму.

Як повідомлялось, у Росії й окупованому нею Криму 18 березня відбулося незаконне голосування на виборах президента. Офіційний Київ, а також низка міжнародних організацій і багато країн світу не визнають виборів на півострові.

У МЗС України раніше заявили, що голосування 18 березня в окупованому Криму ставить під сумнів легітимність виборів президента сусідньої Росії.

Про невизнання виборів президента Росії в окупованому Криму йдеться в декларації високого представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріки Могеріні.

Топ коментарі
+9
А чего ж это крымчане так заволновались?
показати весь коментар
05.05.2018 23:35 Відповісти
+9
в российских и крымских СМИ появились публикации о том, что "Украина откажется от своих граждан, всех лишит гражданства за то, что они ходили на выборы в Крыму", несмотря на то, что эти выборы "ни одно цивилизованное государство не признало законными".

Что, кацапы сами себя назвали нецивилизованніми? Может, выздоравливать начали? Та, ну, померещилось. Просто они тупят, как всегда.
показати весь коментар
05.05.2018 23:37 Відповісти
+8
имеющим двойное гражданство надо не лишение гражданства, а лишение избирательного права и права работать в органах власти и гос структурах.
показати весь коментар
05.05.2018 23:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чего ж это крымчане так заволновались?
показати весь коментар
05.05.2018 23:35 Відповісти
Можно пообещать им временное гражданство, а если спалят российский паспорт,споют на украинском и крымско татарском ГИМН,то можно рассматривать вопрос получения украинского гражданства в течении 5 лет
показати весь коментар
05.05.2018 23:49 Відповісти
в российских и крымских СМИ появились публикации о том, что "Украина откажется от своих граждан, всех лишит гражданства за то, что они ходили на выборы в Крыму", несмотря на то, что эти выборы "ни одно цивилизованное государство не признало законными".

Что, кацапы сами себя назвали нецивилизованніми? Может, выздоравливать начали? Та, ну, померещилось. Просто они тупят, как всегда.
показати весь коментар
05.05.2018 23:37 Відповісти
закон хреновый. Там процесс лишения крысьчан гражданства Украины не определен, а нужно сразу расписывать , что лишение будет производиться через повешение на гилляку, или усыпление крыс без наркоза с помощью металлической трубы, или путем отрезания верхних жоп крысоиудам.
показати весь коментар
05.05.2018 23:38 Відповісти
имеющим двойное гражданство надо не лишение гражданства, а лишение избирательного права и права работать в органах власти и гос структурах.
показати весь коментар
05.05.2018 23:43 Відповісти
это само собой. но сначала на гилляку.
показати весь коментар
06.05.2018 00:01 Відповісти
Гони друзей, что предали однажды,
Кто предал раз, предаст тебя и дважды...Омар Хайям .
а тех кто там голосовал лишать права избирать и избираться лет на тридцать. пока поумнеют.
показати весь коментар
05.05.2018 23:45 Відповісти
мне вот что интересно. У руссоговна в голове спокойно укладывается, что Госдуме сидят предатели, изменившие Присяге? Что в армии такие служат, ментовке?
показати весь коментар
05.05.2018 23:52 Відповісти
для кацапів зрада це норма, вони не вважають себе пов'язаними клятвами, обіцянками договорами, якщо є вигода, то будуть робити все аби отримати бажане, а потім обмануть і вважатимуть що це нормально, а той кого надурили - лошара. і це описано про кацапів за сотні років до цього дня.
показати весь коментар
06.05.2018 08:13 Відповісти
РФ пользователи, Украина производители. Так было всегда. Традиция такая вот.
показати весь коментар
05.05.2018 23:49 Відповісти
Забавно. Кремлевские клоуны неоднократно говорили, что "вопрос закрыт". Но жутко истерят при любом упоминании Кырыма!
Будь до проход НАТОвских кораблей в сотне миль или ВНУТРЕННИЕ законы Украины.
Российские свиньи! А вам-то какое дело до Закона Украины, если "Крым- российский и этот вопрос закрыт навсегда, ко-ко-ко!"
показати весь коментар
05.05.2018 23:51 Відповісти
Зрадники нахвалялись що у них там всьо ОК, так для чого їм українське громадянство.
показати весь коментар
05.05.2018 23:53 Відповісти
только в Херсоне хер втолпишься в очереди на биопаспорт.
показати весь коментар
05.05.2018 23:55 Відповісти
Не по теме.
Их деды тоже воевали?!
https://www.facenews.ua/news/2018/405259/
показати весь коментар
05.05.2018 23:56 Відповісти
Всё, что не делает однотуровая власть нуждается в доработке и переработке...
показати весь коментар
05.05.2018 23:58 Відповісти
краще ніж пуйло многотуровий, кумір деяких які усюди лізуть з критикою української влади.
показати весь коментар
06.05.2018 00:59 Відповісти
Российские паспорта получили не только крымчане. Материковые украинцы в немалом количестве, так же оформили себе паспорта РФ (по решениям тамошнего суда, признавшего их жителями Крыма, естественно не бесплатно). Таким липовым гражданством обзавелись украинцы, имеющие планы перебраться в Крым, имеющие там недвижку или родственников. Их-тысячи!
показати весь коментар
06.05.2018 00:09 Відповісти
Ну, тем хуже для них
показати весь коментар
06.05.2018 02:30 Відповісти
в інтерв'ю німецькому виданню Focus Порошенко заявив, що не має пристрасті до грошей, не дає спуску олігархам та вважає себе президентом миру, а не війни (
показати весь коментар
06.05.2018 02:52 Відповісти
А че там манипулировать - все совки и предатели за поребрик. Все честно и справедливо.
показати весь коментар
06.05.2018 03:15 Відповісти
Россия все использует для манипуляций. Поэтому - наср*ть. Нам своє робить.
показати весь коментар
06.05.2018 05:47 Відповісти
Закон обратной силы не имеет. Поэтому он будет действовать на действия после принятия закона, а не то что было в 2014 - 2018 годах.
показати весь коментар
06.05.2018 06:25 Відповісти
А как определять будут, кто добровольщик, а кто принужденец ? Тестом на беременность ?
показати весь коментар
06.05.2018 06:28 Відповісти
я знову ж, в 2044-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!!
показати весь коментар
06.05.2018 10:55 Відповісти
"... неоднозначні положення українського законопроекту №8297 про громадянство..."
Цілком припускаю, що європейська влада України - през і його кишенькова ВР - зробили двозначність спеціально !!!
показати весь коментар
06.05.2018 11:28 Відповісти