9222 відвідувача онлайн
7 264 28

Дітям для вступу в перший клас не доведеться проходити конкурс, - Міносвіти

Дітям для вступу в перший клас не доведеться проходити конкурс, - Міносвіти

У Міністерстві юстиції підписано Порядок зарахування учнів до першого класу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, інформує Цензор.НЕТ.

"Отож для вступу до школи першокласників не змушуватимуть проходити будь-які конкурси на перевірку знань. Всі матимуть гарантований доступ до освіти якомога ближче до місця проживання. Це - один із важливих принципів реформи освіти", - зазначають у МОН.

Документ набуде чинності після опублікування в "Офіційному віснику України" 8 травня, а прочитати його остаточну редакцію можна на сайті відомства.

Дітям для вступу в перший клас не доведеться проходити конкурс, - Міносвіти 01

Топ коментарі
+2
Поэтому для поступления в школу первоклашек не будут заставлять проходить любые конкурсы

А шо были конкурсы?
показати весь коментар
05.05.2018 23:59 Відповісти
+2
Перший раз почув!
показати весь коментар
06.05.2018 00:02 Відповісти
+2
Зачислять в первый класс только тех, кто занимается наукой...
показати весь коментар
06.05.2018 00:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поэтому для поступления в школу первоклашек не будут заставлять проходить любые конкурсы

А шо были конкурсы?
показати весь коментар
05.05.2018 23:59 Відповісти
Перший раз почув!
показати весь коментар
06.05.2018 00:02 Відповісти
Когда я учился, перед поступление в школу у нас было чтение на время, проверяли сколько слов читаешь и надо было потом рассказать про что читал. Это не то что бы конкурс был, скорее проверка знаний.
показати весь коментар
06.05.2018 00:11 Відповісти
Капец! Я перед школой вообще читать не умела, а во втором классе всегда заваливала скорочтение. До сих пор храню табель в котором во всех четвертях стоит "2" за чтение
показати весь коментар
06.05.2018 00:57 Відповісти
Конкурса нет, а собеседования-тесты(читай конкурс) были.
показати весь коментар
06.05.2018 10:44 Відповісти
Зачислять в первый класс только тех, кто занимается наукой...
показати весь коментар
06.05.2018 00:13 Відповісти
я бы зачислил все ваше кацполитбюро.
большие ученые - всех в первый класс...
показати весь коментар
06.05.2018 00:42 Відповісти
Да имеет трудовой стаж минимум лет 10!
показати весь коментар
06.05.2018 00:58 Відповісти
И у кого есть публикации в Scopus.
показати весь коментар
06.05.2018 03:54 Відповісти
Эх, знали бы вы все какая задница эта рихворма образования нововведениями, особенно для младших классов...
показати весь коментар
06.05.2018 00:23 Відповісти
Опиши подробно, все ждем с нетерпением...
показати весь коментар
06.05.2018 00:43 Відповісти
ше раз - який конкурс повинні проходити діти до першого класу?
показати весь коментар
06.05.2018 00:36 Відповісти
Ну как бьі все зависит от штата, в котгром тьі якобьі живешь...
показати весь коментар
06.05.2018 00:47 Відповісти
хлоп - маладец
показати весь коментар
06.05.2018 00:48 Відповісти
Звісно, бо давно зрозумів шо ти не звідти...
показати весь коментар
06.05.2018 00:52 Відповісти
я з японіі - запостити іерогліфи?
а взагалі мені до сраці шо ти думаеш.
гуляй давай з під мене - стомився я....
показати весь коментар
06.05.2018 00:56 Відповісти
Втомливий кацап..., оригінально...
показати весь коментар
06.05.2018 00:59 Відповісти
Перепрошую, кацапе..., перепрошую. Так буде вірно...
показати весь коментар
06.05.2018 01:19 Відповісти
Хоча б TOEFL
показати весь коментар
06.05.2018 00:51 Відповісти
Згідно до нових правил Міносвіти, для кожного першокласника буде визначено школу, відповідно до місця прописки, куди його можуть прийняти. Вступ до інших шкіл буде можливий лише при наявності там вільних місць. Проблема в тому, що мільйони людей в нашій країні живуть в одному місці, а прописані в іншому. Тобто, у багатьох виникнуть проблеми при зарахуванні до школи. Також є спеціалізовані школи, де діти з першого класу поглиблено вивчають ті чи інші предмети. Є врешті-решт більш сильні і більш слабкі школи. Раніше батьки мали право вибору. Спеціалізовані школи влаштовували дітям конкурси при вступі. Зараз Міносвіти позбавило батьків права вибору школи. Спеціалізовані школи в початкових класах ліквідовуються. А якщо дітей більше ніж місць в школі, то цю проблему Міносвіти пропонує вирішувати за допомогою лотереї. Своїми абсурдними реформами Міносвіти на рівному місці створив проблеми для батьків і дітей. Тепер право навчатися в кращій школі виборюють не за допомогою кращих знань, а жеребу.
показати весь коментар
06.05.2018 00:52 Відповісти
"Проблема в тому, що мільйони людей в нашій країні живуть в одному місці, а прописані в іншому."

Ну так хай пропишуться, в чому проблема? У мене наприклад закінчились вже сторінки в паспорті куди печаті ставлять. В настуний раз зміню вже на пластикову картку.
А в спеціалізовані школи... Так, це дурня якась.
показати весь коментар
06.05.2018 09:40 Відповісти
Як прописатися, якщо житло наймають? Господар цього не дозволить. Чому спеціалізовані школи це дурня? Що поганого в тому, що діти з 1-го класу поглиблено вивчають, наприклад іноземні мови?
показати весь коментар
06.05.2018 12:16 Відповісти
Дурня це відсутність конкурсу в спеціалізовані школи.
І чому арендодавець має не давати згоду на прописку? я прописувався. Ви заключаєте договор, прописка привязана до договору. Закінчився договір - закінчилась прописка. Прописка це лише право на проживання за певною адресою. Арендодавець і так вам дозволяє проживати в його домі згідно договору. Або просто тимчасова прописка.
http://yak-prosto.com/yak-timchasovo-propisatisya-v-kvartiri/ ось тут найшов по цьому інформаціюю.
показати весь коментар
06.05.2018 15:04 Відповісти
Ну хіба що арендодавець це стара бабця яка боїться що її всі обманють. А нормальний арендодавець повинен розуміти які причини для цього і що людина може перейти до того хто пропише.
показати весь коментар
06.05.2018 15:06 Відповісти
А в ********* сейчас экзамен для поступления в первый класс и в институт одинаковый - иначе не осилят