7575 відвідувачів онлайн
5 333 13

Найманці РФ обстріляли КПВВ "Майорське", - Держприкордонслужба

Найманці РФ обстріляли КПВВ "Майорське", - Держприкордонслужба

Російські найманці сьогодні близько першої години ночі обстріляли зі стрілецької зброї контрольний пункт в'їзду-виїзду "Майорське" на лінії розмежування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

"Незаконні збройні формування обстріляли зі стрілецької зброї контрольний пункт в’їзду-виїзду "Майорське", що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил. Обстріл російські найманці відкрили сьогодні близько 1-ї години ночі. Постріли здійснювалися зі стрілецької зброї (СВД) з боку н.п. Горлівка в напрямку КПВВ та контрольного поста "Майорське", де несуть службу прикордонники разом з військовослужбовцями Збройних сил. Постраждалих немає. Військовослужбовці перебували в укритті, вогонь у відповідь не відкривали", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+4
так наемники или все таки росийские войска? Или Петя стиписняется назвать торговых партньоров врагами и убийцами?
показати весь коментар
10.05.2018 10:10 Відповісти
+2
Бидляку кацапському вночі не спиться , ходять зомбі по чужій землі і стріляють по Людях !
показати весь коментар
10.05.2018 10:08 Відповісти
+2
Губазакаточный Камвой плешивый Педофил притаранил к 9 мая...,паскуда Плешивая...
показати весь коментар
10.05.2018 10:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
10.05.2018 10:13 Відповісти
Головнокомандуючому пишіть, а то він "такий гуманий" до сепарів і його продажні чиновники....
показати весь коментар
10.05.2018 10:49 Відповісти
не боятся они украинской армии...
показати весь коментар
10.05.2018 10:49 Відповісти
Так, если даже огонь в ответ не открывали, стесняются наверное...
показати весь коментар
10.05.2018 11:17 Відповісти
Русскоязычные обстреляли КПВВ "Майорское".
показати весь коментар
10.05.2018 10:57 Відповісти
Не устану повторять - какие КПВВ на линии фронта?
показати весь коментар
10.05.2018 11:04 Відповісти
А може то місцеві,з Донбасу? Чи нас намагаються запевнити,що всі місцеві з нетерпінням чекають приходу української влади?
показати весь коментар
10.05.2018 11:05 Відповісти
Погуляли вчера на площади сепары приветствовали кацапские войска, а теперь через КПП шастают.
показати весь коментар
10.05.2018 11:20 Відповісти
Надо закрыть все КПВВ лет на 30.
показати весь коментар
10.05.2018 12:14 Відповісти
Енто те стреляли , кто вчера ходил на данецком параде.
и те, кому запускали шарики в горловку.

давайте везите гкманитарную калбасу.

а то ма-аладые республики не могут себе пазволить тратить бабки на чепуху-пенсии-еду.

они должны платить зарпоату армии днр.
показати весь коментар
10.05.2018 12:19 Відповісти
Енто те стреляли , кто вчера ходил на данецком параде.
и те, кому запускали шарики в горловку.

давайте везите гкманитарную калбасу.

а то ма-аладые республики не могут себе пазволить тратить бабки на чепуху-пенсии-еду.

они должны платить зарпоату армии днр.
показати весь коментар
10.05.2018 12:21 Відповісти