10141 відвідувач онлайн
9 303 39

SpaceX за хвилину до старту відклала запуск ракети-носія Falcon-9. ФОТО

У США скасували запуск ракети-носія Falcon-9 компанії SpaceX із супутником Bangabandhu.

 Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", трансляція з космодрому на мисі Канаверал у Флориді велася на сайті компанії.

Запуск з космодрому на мисі Канаверал було заплановано на 23:42 за київським часом 10 травня. Потім старт був перенесений на 00:47 за київським часом 11 травня. За хвилину до призначеного часу відлік зупинився, і ведучі ефіру оголосили про скасування з невідомих причин.

SpaceX за хвилину до старту відклала запуск ракети-носія Falcon-9 01
Фото: SpaceX/Twitter

Нагадаємо, раніше SpaceX запустила в космос телескоп-мисливець за екзопланетами. Телескоп призначено для пошуку планет за межами Сонячної системи методом транзитів.

Планується, що TESS буде вимірювати яскравість заздалегідь відібраних 200 тисяч зірок і збирати світло від кожної з них протягом двох секунд.

Дослідивши понад 200 тис. зірок в околицях Сонця, телескоп зможе каталогізувати більш ніж 1500 нових кандидатів в екзопланети, реальне існування яких потім треба буде довести іншими методами.

Топ коментарі
+25
Ну, коли він впаде, чисто теоретично, може задавити кацапа
показати весь коментар
11.05.2018 08:38 Відповісти
+18
краще відкласти старт, чим втратити супутник, як це постійно у кацапів!
показати весь коментар
11.05.2018 08:15 Відповісти
+14
Это Falcon9 block5 это уже реально многоразовая ракета расчитана на большое колличество запусков, а это значит что цена запусков будет постепенно снижатся, также эта ракета будет использоватся для запуска людей в космос, так что расейская параша уже вобще не нужна будет.
показати весь коментар
11.05.2018 08:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Забули освятити))
показати весь коментар
11.05.2018 08:11 Відповісти
"We will overcome" - Илон Маск.
показати весь коментар
11.05.2018 09:05 Відповісти
they definitively will, no ******
показати весь коментар
11.05.2018 15:01 Відповісти
Привет пятнадцатый. Да сомнений и не возникает. Все будет Ок.
показати весь коментар
11.05.2018 15:17 Відповісти
привет, фантомыч
конечно будет - Илон если что решил, то выпьет же обязательно
показати весь коментар
11.05.2018 15:25 Відповісти
Як там фабрика цукерок просувається, а то лаліта вальцман хвилюється
показати весь коментар
11.05.2018 16:37 Відповісти
ето сейчас шо было, Альцгеймер?
показати весь коментар
11.05.2018 16:49 Відповісти
Пророк глаголить про криптоцукерки, внємлєм та чекаємо на нові чудеса
показати весь коментар
11.05.2018 17:50 Відповісти
Угу, "Мы преодолеем"... по моему посвящена Виктору Харе - чилийцу. Песня Дина Рида. Слова - символы. Только там правильно не we will , а we shall.
показати весь коментар
11.05.2018 15:08 Відповісти
краще відкласти старт, чим втратити супутник, як це постійно у кацапів!
показати весь коментар
11.05.2018 08:15 Відповісти
Це все казочки. Всі супутники запускаються у військових цілях. Все інше - то таке, ширпотреб.
показати весь коментар
11.05.2018 08:20 Відповісти
Ну і які військові цілі у нашого Січ-1?
показати весь коментар
11.05.2018 08:24 Відповісти
Ну, коли він впаде, чисто теоретично, може задавити кацапа
показати весь коментар
11.05.2018 08:38 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2018 09:15 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2018 09:22 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2018 11:57 Відповісти
Щас русня будет срать кирпичами...
показати весь коментар
11.05.2018 08:21 Відповісти
Пусть вспомнят свою взорвавшуюся на старте межконтинентальную баллистическую ракету Р-16, когда погибло 124 человека во главе с главнокомандующим Ракетными войсками стратегического назначения, маршалом артиллерии Неделиным. А все -- требование КП приурочить запуск к 7 ноября.
SpaceX за хвилину до старту відклала запуск ракети-носія Falcon-9 - Цензор.НЕТ 5042
показати весь коментар
11.05.2018 11:10 Відповісти
Ты идиот?
показати весь коментар
11.05.2018 18:20 Відповісти
Это Falcon9 block5 это уже реально многоразовая ракета расчитана на большое колличество запусков, а это значит что цена запусков будет постепенно снижатся, также эта ракета будет использоватся для запуска людей в космос, так что расейская параша уже вобще не нужна будет.
показати весь коментар
11.05.2018 08:30 Відповісти
SpaceX за хвилину до старту відклала запуск ракети-носія Falcon-9 - Цензор.НЕТ 8465
показати весь коментар
11.05.2018 09:03 Відповісти
Все нужно проверить перед стартом.Ну свечи там,карбюратор.
показати весь коментар
11.05.2018 08:31 Відповісти
і саме головне, паливо), залити в бачок!
показати весь коментар
11.05.2018 08:33 Відповісти
да-да. и омывайку стёкол не забыть залить.
показати весь коментар
11.05.2018 08:38 Відповісти
точно, це для москалів і кацапів - скломойка)),
влітку - вода, саме те що треба!
показати весь коментар
11.05.2018 08:41 Відповісти
Это Фалкон9 новой версии Блок5, первый её запуск! Много модернизированных систем, где-то дало ошибку!
После обкатки этой версии Фалкона9 Блок5, Фалконы больше не будут модернизироваться, это будет уже многоразовая рабочая лошадка! Илон сказал, что после этого все силы бросит на БФР, ракету способную лететь к Марсу!
показати весь коментар
11.05.2018 09:10 Відповісти
...и именно эта версия будет доставлять к МКС Драгоны с астронавтами!
показати весь коментар
11.05.2018 09:13 Відповісти
Лучше перебдеть, чем недобдеть. Там система полностью автоматическая, по-этому решение принимает компьютер. Маск красавчик!
показати весь коментар
11.05.2018 09:31 Відповісти
Микола - розгінний блок сідає, а не головний модуль.
показати весь коментар
11.05.2018 10:10 Відповісти
Не по расиськи, всё это!
Надо было запустить, ежели чьё не так, попа разжаловать до ефрейтора...
показати весь коментар
11.05.2018 11:16 Відповісти
Ты сделал мой день!
показати весь коментар
11.05.2018 11:59 Відповісти
...А тем временем в России ракета не вывела спутники на орбиту.
Оказывается, Епископ Благовещенский и Тындинский, освящавший ракету, кропил её водой с расстояния 6 метров. Соответственно, не вся святая вода попала на ракету, и произошло недоосвящение, как считают церковники.
Халатность, если не саботаж!
показати весь коментар
11.05.2018 11:50 Відповісти
Абидна, да?
показати весь коментар
11.05.2018 19:03 Відповісти
по причинческим технинам.
показати весь коментар
12.05.2018 03:57 Відповісти