8916 відвідувачів онлайн
9 963 41

135 людей евакуювали зі школи під Варшавою через масове нездужання дітей

135 людей евакуювали зі школи під Варшавою через масове нездужання дітей

У польському місті Млава, неподалік від Варшави, з молодшої школи евакуювали 135 осіб через скарги дітей на погане самопочуття.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, пожежники розповіли, що 11 дітей поскаржилися на погане самопочуття, п'ятьох із них госпіталізували. Імовірна причина нездужання наразі невідома, рятувальники припускають, що воно викликане отруєнням невідомим газом.

Однак після перевірки рятувальники не виявили в школі жодних небезпечних речовин.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, вранці 8 травня на лінійці в одній зі шкіл Черкас діти стали масово скаржитися на погане самопочуття і навіть втрачати свідомість. Згідно з повідомленням ДСНС, станом на 12 годину було госпіталізовано 47 учнів, із них 11 перебували в реанімації.

Симптоми: нудота, запаморочення, головний біль.

Президент Петро Порошенко доручив встановити причину масового отруєння дітей в Черкасах, а прем'єр Володимир Гройсман та в.о. голови МОЗ Уляна Супрун вилетіли на місце.

Топ коментарі
+54
просто кацапом...
показати весь коментар
12.05.2018 11:13 Відповісти
+32
Главный отравитель - *****. Пока мир это не поймёт, такое будет происходить в Англии, Сирии, Украине, Польше, других странах.
показати весь коментар
12.05.2018 11:26 Відповісти
+24
Русня уже детей травить начала?
показати весь коментар
12.05.2018 11:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та, что за пошесть?Каким же уродом нужно быть, шоб детей травить
показати весь коментар
12.05.2018 11:11 Відповісти
просто кацапом...
показати весь коментар
12.05.2018 11:13 Відповісти
новый новичок ?!
показати весь коментар
12.05.2018 11:15 Відповісти
попередження полякам і українцям, що Новічок може бути і більш концентрованим.....
показати весь коментар
12.05.2018 12:20 Відповісти
"Цензор", блин - "пожарные", а не "пожарники"! Учите русский язык.
показати весь коментар
12.05.2018 15:03 Відповісти
Ну это не в их силах просто.
показати весь коментар
12.05.2018 18:42 Відповісти
Десь це ми вже бачили...
показати весь коментар
12.05.2018 11:12 Відповісти
Випадковість? Не думаю...
показати весь коментар
12.05.2018 13:46 Відповісти
Испытывают новички несмертельного действия
показати весь коментар
12.05.2018 11:15 Відповісти
и заодно запугивает... Время поднимать камни и бросать на паРашу.
показати весь коментар
12.05.2018 13:00 Відповісти
Скорее нарабатывают практику массового отравления в школах. С 5-ю детьми больница любого городка без проблем справится, а вот если это будет по 5 человек в КАЖДОЙ школе в один день...
показати весь коментар
12.05.2018 16:15 Відповісти
Русня уже детей травить начала?
показати весь коментар
12.05.2018 11:24 Відповісти
Угу. Заметьте, что потравилсь дети в Украине и Польше- обе страны сейчас смертельные враги Рашки.
показати весь коментар
12.05.2018 11:54 Відповісти
Тут надо отбить охоту травить детей напрочь.Срок родителям отравителя -самый раз! Плюс видшкодування.! Это не игрушки ,и такие события не место для ёрничанья.Главное- на линейке была видеосъёмка?
показати весь коментар
12.05.2018 11:24 Відповісти
Главный отравитель - *****. Пока мир это не поймёт, такое будет происходить в Англии, Сирии, Украине, Польше, других странах.
показати весь коментар
12.05.2018 11:26 Відповісти
Цензор, при такой подачи информации, как здесь, трудно отличить это информационная манипуляция или просто ложь. Изначально в польских новостях было сказано, что 5 детей повезли в больницу, а не госпитализировали. И в польских новостях ни про какой газ не было информации.
И где информация о детях в Черкассах, что с ними ?
показати весь коментар
12.05.2018 11:30 Відповісти
Зато была информация,что никакого газа не обнаружено.То есть информации о газе не было,но его не обнаружили.
показати весь коментар
12.05.2018 12:32 Відповісти
https://censor.net/blogs/3065467/**************************************************

Досить підігравати ворогові та приховувати від власного народу, а особливо батьків постраждалих дітей, правду!
Навіть секретну військову отруйну речовину "Новічок", якою намагалися вбити колишнього розвідника Скрипаля у британському Солсбері, було встановлено швидше, ніж причини отруєння дітей у Черкасах.
Це свідчить про некомпетентність і байдужість посадових осіб, які мали б встановити причини негайно!
Зараз є три ключові і термінові питання. Перше - встановлення реальних причин отруєння дітей (влада веде себе непрозоро і складається враження, що вона щось приховує). А приховує - масове хімічне отруєння!
Друге - покарання винних, а не "стрілочників".
Третє - практичні висновки з цієї ситуації, що має зробити влада і правоохоронці.
Один той факт, що влада три доби не може встановити причини масового хімічного отруєння - це привід для відставок таких "професіоналів".
А тепер професійно про деталі.
Експерти ДНСН можуть встановити наявність лише 7-8 хімічних речовин, зокрема, вміст кисню, чадного газу тощо.
Інформація про черкаське отруєння вже потрапила на http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php сайт, де моніторять стихійні лиха та катастрофи по всьому світу .
Чи є в Україні лабораторії здатні терміново зробити важливі тести?! Якщо немає, чи зверталися по допомогу до міжнародних фахівців?!
Звідки відбулися небезпечні викиди можна простежити навіть за напрямом вітру.
8 травня в Черкасах зранку вітер був з північного сходу, від 4 до 7 метрів за секунду. Чи перевірена ця версія?
Практика замовчування походить з радянських часів!
1 серпня 1986 року до Чернівецької обласної клінічної дитячої лікарні поступила перша дитина з повним облисінням голови. Достеменно відомо про 12 таких випадків. Як пізніше дізналися буковинці, цей синдром невідомої досі хвороби зветься алопецією, але хто стоїть за масовим отруєнням, досі остаточно не з'ясували.
І список таких загадок чималий. Це також і містечко Комсомольськ на Полтавщині, де спалахнув масовий альвеоліт, з приводу виникнення якого медики розгублено розводять руками, і Болеславчик Миколаївської області з його нез'ясованою остаточно токсикодермією.
Гострі отруєння займають четверте місце серед усіх нещасних випадків. А накопичуються небезпечні сполуки на смітниках і звалищах, які вже повністю вкрили Україну!
Діяти треба негайно, ряютуючи людей, рятуючи довкілля, рятуючи життя!
показати весь коментар
12.05.2018 11:37 Відповісти
Парламент наверно в отпуске .
показати весь коментар
12.05.2018 11:46 Відповісти
9 мая празднует.
показати весь коментар
12.05.2018 12:00 Відповісти
Как чётко сработали бесплатные врачи в Солсбери!!.Путлеру осталось только скрежетать гнилыми зубами в бессильной злобе..Безпораднисть Грицака и Авакова -апофеоз!!.Гоняются за путанами и браконьерами...
показати весь коментар
12.05.2018 12:02 Відповісти
ты имеешь возможности Великой Британии? И, кстати, наши детки все живы(Слава Богу!). А какое отношение имеют Грицак и Аваков к Польше?!? А у путлера вставные челюсти поди, а не "гнилые зубы"...
показати весь коментар
12.05.2018 13:05 Відповісти
*****, це вічнозелене дерево. Як тільки почне чахнути, зразу ж підмінять на двійника. Який там вже по списку двійник?
показати весь коментар
12.05.2018 14:38 Відповісти
агенты ***** разбодяженный новичок распыляют...
показати весь коментар
12.05.2018 12:04 Відповісти
очень возможно, что так и есть
показати весь коментар
12.05.2018 14:30 Відповісти
Кацапы свою подлость демонстративно выплёскывают в комментах , выдавая себя за украинцев ! Ох и мерзость !
показати весь коментар
12.05.2018 12:17 Відповісти
Судя по действию похоже на испытания "новичка" для мусоров, причем возрастного действия...основные участники протестов молодежь...вот для них и придумали, чтобы на массовом сборище многим стало плохо и протест угасал...и в тоже время никто не умер...как бы и не химическое оружие..просто многим стало плохо
показати весь коментар
12.05.2018 12:19 Відповісти
весьма похоже...
показати весь коментар
12.05.2018 13:08 Відповісти
Возможно.
Или запугивают - мол, "это так, демо-версия, но если надо - можем и с трупами повторить. И заметьте, после применения яд распадается - и никаких следов".
...Мысль по поводу: в очередной раз возникает мысль, что разработчики видеоигр что-то предвидели.
Call of Duty: Modern Warfare 3, свинособачья химатака в европейских городах.
Call of Duty: Black Ops, козломордый (точнее, пижженый у немцев) газ назывался Нова-6.
показати весь коментар
12.05.2018 13:41 Відповісти
Минулого року у нас теж на шкільній лінійці деяким меншокласникам стало зле. Але чомусь списали на Сонце - перегрілися, перевтомилися.
показати весь коментар
12.05.2018 14:32 Відповісти
В Черкассах линейка проходила в 8 утра. Какое может быть "массово перегрелись" в это время в мае?
показати весь коментар
12.05.2018 16:19 Відповісти