Туреччина й Азербайджан 12 червня запустять Трансанатолійський газопровід в обхід Росії

Трансанатолійський газопровід (TANAP), за яким газ з Азербайджану буде поставлятися в Туреччину і Європу в обхід Росії, введуть в експлуатацію 12 червня.
Про це в п'ятницю, 11 травня, заявив міністр енергетики та природних ресурсів Туреччини Берат Албайрак, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.
Він розповів, що в церемонії відкриття візьмуть участь президенти Туреччини та Азербайджану Реджеп Ердоган й Ільхам Алієв.
При цьому поставки газу почнуться 30 червня.
Проект будівництва Трансанатолійського газопроводу був запущений в березні 2015 року. По ньому планується поставляти в Західну Європу газ із великого азербайджанського родовища "Шах-Деніз-2". TANAP - це ціла система газопроводів від грузинсько-турецького до турецько-грецького кордону, а також короткої морської ділянки. Потужність газопроводу загальною протяжністю близько 1850 кілометрів складе не менше 16 мільярдів кубометрів.
тризуб в жопу - Украинцы
ятаган в яйца - Турция
бульба в анус - Сябры
и так на протяжении 18 лет пуйла имеют его соседи