4435 відвідувачів онлайн
36 603 192

Помер суддя Бобровник, який вів справи Насірова та Онищенка (оновлено)

Помер суддя Бобровник, який вів справи Насірова та Онищенка (оновлено)

Суддя Солом'янського районного суду Києва Олександр Бобровник помер у віці 37 років. Причина смерті судді не відома.

За інформацією Цензор.НЕТ, суддя повертався із сім'єю з Бердичева до Києва. Він був за кермом автомобіля.

Бобровник, 1980 року народження, був призначений на посаду судді Солом'янського райсуду Києва в червні 2007 року - тоді його було обрано на п'ять років. У 2012 році постановою Верховної Ради Бобровник став займати цю посаду безстроково.

Бобровник розглядав справи відстороненого голови ДФС Романа Насірова, колишнього народного депутата Миколи Мартиненка, голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової і депутата-втікача Олександра Онищенка. Також він вів багато справ НАБУ.

Топ коментарі
+36
спочатку суддів призначають на 5 років, потім колегія суддів призначає його суддею безстроково чи пожиттєво (зняти чи лишити звання можуть тільки якщо суддя потрапить у кримінальну справу сам і буде покараний за кримінальною статтею), але, за ті 5 років вони мають "напрацювати" багаж справ "правильних", і платити-платити-платити за майбетнє безстрокове суддівство. А потім починають "відбивати" вкладені гроші. Це мені адвокат розповів про "безстроковість" призначення суддів.
показати весь коментар
13.05.2018 23:42 Відповісти
+18
У нас проблема именно в судах, которые отпускают коррупционеров, возвращают их на должности, а патриотов сажают.
Нашелся один судья, который пошел против коррумпированной системы - и его убрали.
По-хорошему всех наших судей нужно было бы уволить без выходного пособия, а затем по половине открыть дела с конфискациями - честных там мало, одна гниль.
показати весь коментар
14.05.2018 00:07 Відповісти
+16
Слово "судьи" в Украине нужно брать в ковычки. За ОЧЕНЬ редким исключением.....
показати весь коментар
14.05.2018 00:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
скоріш за все - проблєми із серцем ... буває .
показати весь коментар
13.05.2018 23:57 Відповісти
бессрочно...круто,як би йому передать, що нічого страшного не трапилось і він зможе й "на нєбєсі" судити, бо в Україні його обрали бєссрочно?
показати весь коментар
14.05.2018 00:00 Відповісти
В комментариях чувствуется неподдельная и искренняя любовь граждан к судьям...
показати весь коментар
14.05.2018 00:11 Відповісти
Ну так судьи в Украина одни из самых богатых слоев населения, вот люди и злятся. Если у тебя нет денег, то в суд можно и не идти, там все куплено и проплачено.
показати весь коментар
14.05.2018 00:21 Відповісти
Слово "судьи" в Украине нужно брать в ковычки. За ОЧЕНЬ редким исключением.....
показати весь коментар
14.05.2018 00:22 Відповісти
На сколько я понимаю, решения он выносил не очень правильные. Раз Насрилов ещё на свободе....
показати весь коментар
14.05.2018 00:20 Відповісти
В 37 лет погиб на дуэли Пушкин и застрелился Маяковский...
Но какая в этих смертях и судьи разница!...
показати весь коментар
14.05.2018 00:21 Відповісти
Под эту цифру Пушкин подгадал себе дуэль,
и Маяковский лег виском на дуло.(с)
показати весь коментар
14.05.2018 01:15 Відповісти
Вообще, в нормальных странах судьи не бессрочные, а пожизненные! ...

-- там, как-то проще всё, с вечным строительством Коммунизма...*)
показати весь коментар
14.05.2018 00:25 Відповісти
Но судьей то он остался? Ьессрочно же назначен!
показати весь коментар
14.05.2018 00:29 Відповісти
Ситуация....выходит нужно сохранить и денежное содержание и место судьи и никого на него не назначать))))
Вот штат судейский расширятся то начнёт , за счёт мёртвых душ.
показати весь коментар
14.05.2018 10:15 Відповісти
Помер суддя Бобровник, який вів справи Насірова та Онищенка, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 2472
показати весь коментар
14.05.2018 00:32 Відповісти
Вёл машину. И....???
показати весь коментар
14.05.2018 00:46 Відповісти
а ты считаешь, что между Сытником и Лолитой есть разница?
Сытник под Лолитой целиком и полностью через Югика недопрокурора, что бы не оказаться в роли Холодницкого ...
показати весь коментар
14.05.2018 10:48 Відповісти
Я считаю, что нет разницы между Лолитой и "судами".
показати весь коментар
14.05.2018 14:39 Відповісти
и между судами тоже нет.
показати весь коментар
14.05.2018 14:53 Відповісти
Ніщо в світі не безстрокове . Особливо , якщо комусь заважає.
показати весь коментар
14.05.2018 00:52 Відповісти
умер человек
это нормально
смерть и есть смысл жизни
усел ли все что хотел
это уже вопрос
показати весь коментар
14.05.2018 01:01 Відповісти
Вот здорово, а мне казалось. что смысл жизни именно в хотелках человека: плохие они или хорошие, а еще каких больше на момент смерти...
показати весь коментар
14.05.2018 07:32 Відповісти
аа
показати весь коментар
14.05.2018 01:50 Відповісти
https://www.facebook.com/ProsudInfo/posts/1882096092066126
показати весь коментар
14.05.2018 01:53 Відповісти
А на АНТИКОРе написано «Умер судья Соломенского суда Бобровник. Сердце. Подтвердили два независимых друг от друга источника».
показати весь коментар
14.05.2018 04:04 Відповісти
37
показати весь коментар
14.05.2018 07:49 Відповісти
Это сейчас 37 было, а судьей он стал в 27. Текст читать надо.
показати весь коментар
14.05.2018 08:09 Відповісти
Самоубийство это,как и Кравченко застрелившийся двумя пулями в голову.
показати весь коментар
14.05.2018 06:53 Відповісти
він повертався в Київ на автомобілі.
Дороги в ямах, напруга нервова.
Грося винуватий - дороги не відремонтував.
показати весь коментар
14.05.2018 07:50 Відповісти
Значит превышал скоростной режим на данном участке дороги. Думал что раз он судья то законы физики на него не действуют
показати весь коментар
14.05.2018 12:04 Відповісти
Какая трагедия для страны.Но мне кажется,свято место пусто не бывает.
показати весь коментар
14.05.2018 06:57 Відповісти
ну чому ви так-----В електронній декларації слідчий суддя Солом'янського суду Олександр Бобровник, до якого потрапляє більшість справ НАБУ, вказав тільки квартиру 45 квадратних метрів та суддівську зарплату.Ха-ха.
показати весь коментар
14.05.2018 07:16 Відповісти
"В електронній декларації..."

Приходит дед к сексопатологу и говорит "Доктор у меня половая немощь"
доктор "дед а лет тебе сколько?"
дед "80"
доктор "дак можа уже пора?"
дед " ну что вы доктор вот мой друг Иван говорит что он может, а ему 90"
ДОКТОР "НУ И ВЫ ГОВОРИТЕ..."
показати весь коментар
14.05.2018 07:42 Відповісти
на чьей машине он ехал?
показати весь коментар
14.05.2018 08:32 Відповісти
Он бы и дальше всех их вёл...
показати весь коментар
14.05.2018 07:47 Відповісти
как-то не очень выглядит для 37-летнего
пил наверное много
показати весь коментар
14.05.2018 08:31 Відповісти
Вечная истина тоже бессрочна, однажды прозвучавшая,но уже в бессмертном произведении... ..." Вся беда человека не в том ,что смертен, а то,что внезапно..."
показати весь коментар
14.05.2018 08:33 Відповісти
Дуже переживав за стан правосуддя в Україні. Не зміг змиритися з розгулом хабарництва і корупції (особливо - хабарництва) і з тим, що не вдастся пересаджати всіх злодіїв, корупціонерів і казнокрадів. Серце не витримало - згорів на роботі...
показати весь коментар
14.05.2018 08:43 Відповісти
Почитала коментарі і страшно стало. "Любимо" ми судів, прокурорів, но померла людина, лучше помовчати. Я розумію дістали, но хворе суспільство, хвора країна.
показати весь коментар
14.05.2018 08:49 Відповісти
а звідти ти взяв, що не лякає? мене все лякає в нашій країні. Те, що пенсії є по 1500 грн., а суді одержують непонятно скільки, те що у кобелєва заробітна плата 2 млн. в місяць, а воно ще премію виписало собі 19 млн. грн., те що ті, що вбивали Небесну сотню, находяться на тих же місцях і ніхто не сидить за це. Те, що йде війна, гинуть там наші воїни, а в той час кобєлєві непомірними тарифами на газ грабують їх сім'ї тут.
Но тут вже лучше помовчати.
показати весь коментар
14.05.2018 09:29 Відповісти
а ви задайте любу професію і побачите, що українці не ******* нікого, крім самих себе.
показати весь коментар
14.05.2018 10:13 Відповісти
Мы о нём не как о человеке рассуждаем, а как о функции...
Как человек, оно нам не известен.
показати весь коментар
14.05.2018 10:20 Відповісти
Може ви не помітили, але померла людина, а ось функція чудово себе почуває, зараз тільки інше тіло отримає..
показати весь коментар
14.05.2018 10:50 Відповісти
"как говорил один мой приятель...покойник...я слишком много знал"(с)
показати весь коментар
14.05.2018 08:59 Відповісти
помогли наверное..., раз был причастен ко многим делам НАБУ, наверное, единственный судья, который хоть что-то вел..., показательно перед созданием многострадального Антикоррупционного суда...
показати весь коментар
14.05.2018 09:02 Відповісти
Зазначимо, Бобровник був суддею у "газовій справі" депутата-втікача Олександра Онищенка, зокрема дозволив проводити заочне розслідування щодо нардепа.

У січні 2018 року він обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на 60 діб очільниці Держаудитслужби Лідії Гавриловій. За даними НАБУ, жінка має квартиру і два паркомісця у Києві, позашляховик (2016 року випуску), дороговартісні меблі, техніку, золоті зливки та готівку сумою $112,8 тис. та 8,5 тис євро.

Читайте також: П'є на робочому місці і рахує гроші під столом: робочі будні судді Бобровника. Документ

У березні 2017 року Бобровник обрав відстороненому главі ДФС Роману Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб і призначив заставу 100 млн гривень. Вже за кілька днів за Насірова внесли заставу.

Серед інших скандальних рішень судді Бобровника - закриття кримінального провадження щодо близького соратника Януковича Юрія Іванющенка. А ще - відмова у доступі до документів про корупцію Мінекології часів Миколи Злочевського, а там лише по одному епізоду фіктивних космічних зйомок держбюджет втратив 51 млн грн.
показати весь коментар
14.05.2018 09:29 Відповісти
имеет "два паркомісця"...это что обозначает?(вопрос на полном серьезе)
показати весь коментар
14.05.2018 12:53 Відповісти
Обратная сторона бессрочности.
показати весь коментар
14.05.2018 10:01 Відповісти
Он слишком много знал...
показати весь коментар
14.05.2018 10:25 Відповісти
сумно...шкода шо не падох ганіщенко та насралов..................сумно та шкода....але 37 років розкручувати таку справу....це дійсно вирок....
показати весь коментар
14.05.2018 10:44 Відповісти
Совпадение? Не думаю. )
показати весь коментар
14.05.2018 10:45 Відповісти
Не случайна его смерть, в это мало верится. Уж очень много он знал. Хотя служил верно, походу от свидетелей избавляются.
показати весь коментар
14.05.2018 10:47 Відповісти
Виглядає на фотці на всі 47-50. Явно чимось хворів.
показати весь коментар
14.05.2018 10:58 Відповісти
ТЕПЕРЬ ИХ НАРОД МОЖЕТ СУДИТЬ !!! КАЖДЫЙ КТО ВСТРЕТИТ !!!
показати весь коментар
14.05.2018 11:46 Відповісти
Саша (14.05.2018 10:47) Не случайна его смерть, в это мало верится.
==============

пора серьёзно задуматься куда нас привело "житы по-новому".

убийцы Небесной Сотни, беркутня разгуливают повсюду как ни в чём ни бывало
предатели генералы и **************** после Иловайска-Дебальцево-ДАП`а-Луганска
продолжают генералить
ни Законы ни Конституция Украины не действуют



шакалада=даунецкая опэгэ полностью правит бал "по-понятиям".

в конце-концов обывателю, пересичному гражданину
пора понять, что
бандиты-грабители будут воровать и грабить.
Ничего иного грабители делать НЕ-У-МЕ-ЮТ.

Вот «оттенки» у грабежа бывают разные :
= грабёж с разбоем. это когда проливается кровь жертвы, потому что жертва оказала сопротивление.

= грабёж с угрозой применения оружия. это когда жертва «добровольно»,
БЕЗ сопротивления, лишилась денег, авто, урожая или другого своего имущества.

= грабёж с использованием государственных силовых или несиловых структур,
сотрудники которых совершают преступления

= грабёж способом «кидала». это когда … (думаю понятно всем)
= грабёж способом «развести лохА»
этот перечень каждый из вас может легко продолжить …

Мокруху («разбой») грабители предпочитают использовать напоследок,
когда другие варианты разбоя НЕдали результата
Ничего иного грабители делать НЕ-У-МЕ-ЮТ.

по факту так называемая "подконтрольная территория"
перестала чем-либо отличаться от новоотсоссии и срашки.

прекратить грабёж и знущання возможно ЕДИНСТВЕННЫМ образом :
освободив Украину от оккупации шакалада=даунецкой опэгой
.
показати весь коментар
14.05.2018 13:31 Відповісти
в конце-концов обывателю, пересичному гражданину
пора понять, что
бандиты-грабители будут только воровать и грабить.
Ничего иного грабители делать НЕ-У-МЕ-ЮТ.

Вот «оттенки» у грабежа бывают разные :
= грабёж с разбоем. это когда проливается кровь жертвы, потому что жертва оказала сопротивление.

= грабёж с угрозой применения оружия. это когда жертва «добровольно»,
БЕЗ сопротивления, лишилась денег, авто, урожая или другого своего имущества и бизнеса.

освободив Украину от оккупации шакалада=даунецкой опэгой
.
показати весь коментар
14.05.2018 13:34 Відповісти
Мокруху («разбой») грабители предпочитают использовать напоследок,
когда другие варианты разбоя НЕдали результата
Ничего иного грабители делать НЕ-У-МЕ-ЮТ.

по факту так называемая "подконтрольная территория"
перестала чем-либо отличаться от новоотсоссии и срашки.

прекратить грабёж и знущання возможно ЕДИНСТВЕННЫМ образом :
освободив Украину от оккупации шакалада=даунецкой опэгой
.
показати весь коментар
14.05.2018 13:35 Відповісти
Причина смерти не известна и установить её не кому.
показати весь коментар
14.05.2018 19:07 Відповісти
Сторінка 2 з 2