9021 відвідувач онлайн
13 306 64

Україна потребує центру державної політики щодо трудових мігрантів, - Бурбак

Україна потребує центру державної політики щодо трудових мігрантів, - Бурбак

Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак пропонує створити в системі виконавчої влади єдиний підрозділ або відомство для реалізації державної політики щодо трудової міграції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу партії "Народний фронт", про це він заявив на погоджувальній раді.

"Сьогодні я надіслав звернення до прем’єр-міністра з пропозицією створити в системі виконавчої влади єдиний підрозділ або й відомство для реалізації державної політики щодо трудової міграції", - зазначив він.

Максим Бурбак наголосив, що питання трудової міграції дуже болюче, але єдина державна політика щодо нього відсутня.

"Про цю проблему зараз просто кричать всі й всюди, крім парламенту. Мільйони українців працюють за кордоном. Вони вже давно є основним інвестором в економіку України. Але державна політика щодо наших трудових мігрантів практично відсутня. Закон "Про зовнішню трудову міграцію" є рамковим і здебільшого не виконується. Профільні фахівці й підрозділи розкидані по різних управліннях і навіть відомствах. Далі продукування статистики й констатації наслідків діло не рухається", - сказав він.

Керівник фракції також закликав народних депутатів приєднатися до міжфракційного об’єднання, яке опікуватиметься законодавчими проблемами трудових мігрантів.

"У Верховній Раді ми з колегами ініціюємо створення відповідного міжфракційного об’єднання - щоби почати формувати законодавчу основу для державної політики у цій сфері. Прошу долучатися колег з інших фракцій", - резюмував Бурбак.

Топ коментарі
+27
ага, шоб з тих, хто їде працювати за кордон, три шкури дерти.
показати весь коментар
14.05.2018 15:22 Відповісти
+19
Да, надо срочно остановить трудовую миграцию судей, прокуроров, депутатов... Что, они не ездят на заработки? Странно... А судя по зарплатам - так они самые квалифицированные работники в Украине...
показати весь коментар
14.05.2018 15:25 Відповісти
+17
Нужно срочно создавать очередное нац.агенство.
И з/п сотрудникам главное з/п хоть по миллиону.
показати весь коментар
14.05.2018 15:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ага, шоб з тих, хто їде працювати за кордон, три шкури дерти.
показати весь коментар
14.05.2018 15:22 Відповісти
ну а для чого ще? щоб турбуватись про заробітчан, чи шо? )))
показати весь коментар
14.05.2018 16:02 Відповісти
якщо у кожного, хто виїхав будуть два варіанти:
1. Повернутись в Україну і дати "здерти з себе три шкури"
2. Послати їх нах...і назавжди залишитись в Європі.
як ви гадаєте, який з цих варіантів вибере адекватна людина?
Якщо почнуть "лізти" у карман заробітчанам вони добються тільки одного - ніхто навіть не повернеться, а разом з ними не повернуться і їхні гроші, які вони тут витрачають, тому краще хай не сують свого носа.
п.с. варіантів залишитись там назавжди є багато
показати весь коментар
14.05.2018 16:36 Відповісти
Нужно срочно создавать очередное нац.агенство.
И з/п сотрудникам главное з/п хоть по миллиону.
показати весь коментар
14.05.2018 15:23 Відповісти
вони шо тобі - жебраки? мінімум - по два!
показати весь коментар
14.05.2018 15:23 Відповісти
Эх раз, Бурбаку плюну в глаз.
показати весь коментар
14.05.2018 15:24 Відповісти
Украина нуждается в центре государственной политики по трудовым мигрантам, - Бурбак - Цензор.НЕТ 8651
показати весь коментар
14.05.2018 15:25 Відповісти
Да, надо срочно остановить трудовую миграцию судей, прокуроров, депутатов... Что, они не ездят на заработки? Странно... А судя по зарплатам - так они самые квалифицированные работники в Украине...
показати весь коментар
14.05.2018 15:25 Відповісти
показати весь коментар
14.05.2018 15:31 Відповісти
Ударим еще одним чиновничьим органом по массовой миграции! Больше комитетов - меньше заробитчан. Так победим!
показати весь коментар
14.05.2018 15:26 Відповісти
Ну, да...вот ещё не охвачен фронт борьбы с мигрантами-работягами...тянутся блудливые ручки к чужому добру. А этот депутат не пробывал сам собирать клубнику в Польше или заниматься строительством?
показати весь коментар
14.05.2018 15:30 Відповісти
а зачем им заниматься этим, есть батраки с которых можно содрать деньги в евро, они работают депутаты и чиновники дань собирают с них
показати весь коментар
14.05.2018 16:02 Відповісти
а что вы сдохли , они и на заробитчанах хотят карманы набить ,что не все родичи и кумы пристроены что для них кресла делаете? В место того что бы делать достойные зарплаты тут ,так соя на чужом горбу свою ненасытную пасть никак нажрать не может,...... суки
показати весь коментар
14.05.2018 15:30 Відповісти
Шо, твари, усрались?та сами жрите свои рэформы, ублюдочное племя
показати весь коментар
14.05.2018 15:31 Відповісти
боюсь что, пока ты будешь связан со страной, то будешь связан с налогом
показати весь коментар
14.05.2018 16:04 Відповісти
у 2017 році українські трудові мігранти переслали в Україну 9,3 млрд. долярів.
бурбака жаба давить шо до його липких рук ні цента не пристало.
показати весь коментар
14.05.2018 15:31 Відповісти
роттердам+
показати весь коментар
14.05.2018 15:53 Відповісти
оленеводы золотых оленей ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
показати весь коментар
14.05.2018 16:07 Відповісти
та к уж не пристало, его беспокоит , что не только к его рукам ...
показати весь коментар
14.05.2018 17:15 Відповісти
Давайте організовуйте. Ставте на потік міграцію у Європу. А ви бездарі ще й тут наживатися будете.
показати весь коментар
14.05.2018 15:31 Відповісти
Ксюш тут проблема в том, что надо возвращаться периодически на родину, а тут дорогой плати налог за то что там заработал.
показати весь коментар
14.05.2018 16:08 Відповісти
дик коли набридне - задумаються чому б не забрати сім'ю і змінити країну проживання.
показати весь коментар
14.05.2018 16:27 Відповісти
выбора особо разумного кроме как переместить и семью не остается людям
показати весь коментар
14.05.2018 19:07 Відповісти
налог можно и Польше платить, а не этим подонкам
показати весь коментар
14.05.2018 17:16 Відповісти
в Польше само собой налог уплачивается, просто у депутатов фантазия ярко разгорелась о создание нового налогообложения и обязательств
показати весь коментар
14.05.2018 19:05 Відповісти
Народные депутаты предлагают создать еще одно бюрократическое ведомство по трудовым мигрантам. Зачем нам далеко ходить, вчера в Фактах недели был сюжет о переселенцах с Крыма и Донбасса, которые бросили все и переехали на подконтрольную Украине территорию, государство даже издало закон о выделении им земельных участков для строительства, есть даже иностранные фонды, готовые помочь деньгами для строительства, единственная загвоздка в том, что наши местные чиновники никак не могут выделить земельные участки для строительства, потому что, как считают сами переселенцы, они не имеют права голоса на выборах поэтому неперспективный электорат.
показати весь коментар
14.05.2018 15:31 Відповісти
права голоса на президентских выборах есть и все
показати весь коментар
14.05.2018 16:13 Відповісти
Ну как же они мучаются, нужна очередная чиновья кормушка, а народ явно игнорит, бабла не несёт и валит за кордон.
Прогноз: начнут создавать очередной "реестр" потом "спецагентство" потом "разрешения" потом продадут иммигрантам рюкзаки и в конце изюминка - борьба с коррупцией в трудовой иммиграции.
Хотя "посипаки" Яценюка могут и стену на границе построить . Только на Западной границе
показати весь коментар
14.05.2018 15:32 Відповісти
Де ти спецпрокурор Мюлєр? Прийди і порядок наведи!
показати весь коментар
14.05.2018 15:39 Відповісти
как вариант он прав, не надо быть умником
показати весь коментар
14.05.2018 19:09 Відповісти
Эххх, длинные руки родины...
Трудовые мигранты потому и мигранты, что сыты по горло вашей политикой. Отъе*итесь от них, не гоните волну.
показати весь коментар
14.05.2018 15:36 Відповісти
значит будут душить. пойду сало перепрячу на всякий случай))
показати весь коментар
14.05.2018 15:41 Відповісти
так-так все правильно - більше державних чиновників...

як Шуфрич казав - "разом нас багато, портфелів малувато"...))
показати весь коментар
14.05.2018 15:43 Відповісти
Бачуть , що скоро нікому буде годувати "могутню українську господарку" і армію чиновників , пільговиків , дармоїдів , злодіїв . А зарплати підняти до європейського рівня - ой як жаба давить . А прийдеться . Слава Богу в людей є вибір .
показати весь коментар
14.05.2018 15:45 Відповісти
Бурбак жирный дебил с куриными мозгами. Докатились уже до ручки. Украина в 90-х была промышленным монстром, а сейчас стала нищим попрошайкой. При этом шоколадная банда становится все богаче. Еще один президентский срок Порошенко Украина не вынесет.
показати весь коментар
14.05.2018 15:45 Відповісти
Чий Крим?
показати весь коментар
14.05.2018 15:47 Відповісти
Вопросы про Крым Александр Усик назвал собачьими.

https://www.segodnya.ua/sport/boxing/voprosy-pro-krym-aleksandr-usik-nazval-sobachimi-1106714.html
показати весь коментар
14.05.2018 16:07 Відповісти
Тебе карту подарить?
показати весь коментар
14.05.2018 16:20 Відповісти
Крым - наш...
показати весь коментар
14.05.2018 16:45 Відповісти
Украина не нуждается в таких Бурбаках.Добрались до заробитчан.Демоны.
показати весь коментар
14.05.2018 15:49 Відповісти
...ох и рыло у ентого бурбака,поболее чем у лолиты и гройсмана
показати весь коментар
14.05.2018 15:50 Відповісти
ЙУХ тобі разом з твоєю КОДЛОЮ на РИЛО ...ви виродки роттердамські й так грабуєте тих "мігрантів" через заручників яких вони лишають тут не взмозі вивезти з цього КОДЛЯКА
показати весь коментар
14.05.2018 15:51 Відповісти
...посращення бепепе
показати весь коментар
14.05.2018 15:52 Відповісти
Южанина цука уже помогла заробитчанам ездить на дешевых импортных авто- теперь всех ловят и штрафы по 8,5 тыс .
ТЕПЕРЬ ЭТОТ ИДИОТ ЕЙ ПОМОЖЕТ -и украинцы будут отказываться от гражданства массово .
Тупиц нельзя к власти пускать
показати весь коментар
14.05.2018 15:57 Відповісти
А почему министерство миграции Бурбака не устраивает? Оно же есть , налоги на него народ платит .
показати весь коментар
14.05.2018 15:53 Відповісти
https://strana.ua/news/140921--rade-nachali-sobirat-podpisi-za-impichment-poroshenko.html В Раде начали собирать подписи за импичмент Порошенко
показати весь коментар
14.05.2018 15:55 Відповісти
...После аннексии Крыма боевые дельфины, принадлежавшие Военно-морским Силам ВСУ Украины и находящиеся в Севастополе, отказались подчиняться российским оккупантам, отказались от пищи и погибли от голода.Об этом в комментарии OBOZREVATEL.UA рассказал постоянный представитель президента Украины в Автономной Республике Крым Борис Бабин."С животными связана очень печальная история, которую мне рассказывали", - сообщил он.По словам Бабина, "дрессированные ВМС в Севастополе дельфины контактировали со своими тренерами через специальные свистки. Россияне получили эти свистки и все остальное специальное имущество соответствующей воинской части, но дрессированные животные отказались не только взаимодействовать с новыми российскими тренерами, но отказались от пищи и спустя какое-то время погибли"."Очень грустно, что очень много украинских военных, которые в 2014 году дислоцировались в Крыму, отнеслись к вопросу присяги и верности знамени значительно хуже, чем эти дельфины", - подчеркнул постпред президента.
Он также рассказал о том, что по состоянию на 2018 год Военно-морскими Силами ВСУ не введется никакая практическая или научно-исследовательская работа по использованию морских млекопитающих. "Военные части, которые занимались этим, вышли из оккупированного Крыма без имущества и животных", - уточнил Бабин...https://antikor.com.ua/articles/237466-stojali_na_smertj_stala_izvestna_sudjba_ukrainskih_boevyh_deljfinov_v_krymu
...додати нічого
показати весь коментар
14.05.2018 15:56 Відповісти
ДОДАТИ НИЧОГО. Только ПУТИН- *****
показати весь коментар
14.05.2018 18:11 Відповісти
ВОІСТИНУ ***** ...
показати весь коментар
14.05.2018 21:58 Відповісти
і фсьо мімо каси )))
показати весь коментар
14.05.2018 15:59 Відповісти
Украина нуждается не в центрах и комиссиях и новых рабовладельцах
она нуждается в МИРЕ, в новых рабочих местах, адекватных налогах, понятных законах, в инвестициях, в защите и... справедливости
а не в новых рожах на космических зарплатах сбитых в кучу
против другой кучи таких же долбо
показати весь коментар
14.05.2018 16:01 Відповісти
Щось дуже невизначена заява. Представник аж "цілої партії" навіть не може (ЧИ НЕ ХОЧЕ) сформулювати, що саме є проблемою у трудовій міграції. Але потребу створення ще однієї структури з розпилу державних коштів навіть не ставить під сумнів.
А все дуже просто:"Мусимо не тільки не відштовхувати їх байдужістю, а й створювати умови для повернення трудових мігрантів до України, для закріплення їхніх сімей тут", - додав лідер фракції "Народний фронт".
За чотири роки де тільки могли, скрізь створили такі умови, що хочеться сокирою віддячити за одну суцільну "перемогу" скрізь в країні. А міграцію, виявляється, не догледіли. Настав час і в міграційній політиці "створити умови".
Телепні! Ви хоча б зробіть, умови життя достойними (і не собі, а населенню) щоб інші не повтікали, а потом казки патякайте про повернення мігрантів з кращих умов в це лайно.
показати весь коментар
14.05.2018 16:09 Відповісти
Наконец то лохи Я рад за нас Теперича заживем Теперича цельное ведомство офшорники создадут Теперича уезжаешь на завроботки за кордон Хлысни шеколадникам копейкой Субсидии опять таки на детишек которые с бабусями остались Платили а теперь хрен вам на рыло Уехал за бугор ВЫсылай бабки на Ротэрдам + Думаю радость великая нас скеоро прям таки обуяет Раз за дело взялись бурбаки с кононенками то не отвертется заробитчанам от пополнения слепых и зрячих трастов
показати весь коментар
14.05.2018 16:11 Відповісти
Им мало, что за каждый чих 20% ндс...терь точно заживем
показати весь коментар
14.05.2018 17:46 Відповісти
Национальное рабовладельческое агенство Украины...👮🏻
показати весь коментар
14.05.2018 16:48 Відповісти
Да оставьте нас в покое....снова хотят залезть в карман, это же огромная дойная корова, которую надо обложить налогами
показати весь коментар
14.05.2018 16:50 Відповісти
не даром банда, членом которой есть бурбак называется
ГАЛОДНЫЙ ФРОНТ
видали, как сиротка от голоду опух ?
показати весь коментар
14.05.2018 17:24 Відповісти
Знову дармоїдів цей кабан пропонує збільшити.
показати весь коментар
14.05.2018 17:56 Відповісти
Еще одна кормушка для свиней....
показати весь коментар
14.05.2018 18:22 Відповісти
О появились наши трудари-депутаты с европейскими зарплатами, из очередного отпуска.
показати весь коментар
14.05.2018 19:03 Відповісти
депутаты плавно превращаются в феодалов, а Верховная Рада в дом собраний знати при дворце короля (АП). А западному миру придется выделять снова и снова деньги, что бы его величество с дворянством не переметнулись к восточным соседям с той же индульгенцией. Или мне действительно все это кажется и все в порядке?!
показати весь коментар
14.05.2018 19:18 Відповісти