7743 відвідувача онлайн
5 473 20

Голосування щодо законопроекту про нацбезпеку найімовірніше відбудеться наступного пленарного тижня, - Ірина Луценко

Голосування щодо законопроекту про нацбезпеку найімовірніше відбудеться наступного пленарного тижня, - Ірина Луценко

Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко вважає, що голосування по законопроекту про національну безпеку ймовірніше наступного тижня.

Про це вона заявила в ефірі 5 каналу, передає Цензор.НЕТ.

"На цьому тижні, я думаю, процентів 60-70%, на наступному пленарному тижні, я впевнена, що процентів на 90. Чому? Ви знаєте, там була величезна кількість правок", – сказала політик.

Луценко також назвала чотири основні правки до цього законопроекту:

Перше - громадський контроль, надати повноваження відповідному комітету ВР, а можливо, створити окремий комітет, якому напряму була б підзвітна СБУ. 

Друге – прибрати з закону поняття ставки головнокомандувача. Це запропонували наші експерти і колеги з НАТО, як пострадянський рудимент. 

Третє – цивільний міністр оборони. Четверте - треба прописати процедуру, за якою набиратимуть СБУ.

"Як тільки необхідні формулювання будуть проголосовані у комітеті, законопроект можна виносити в зал. Ймовірно, на наступний пленарний тиждень", зазначила нардеп.

Топ коментарі
+6
зачем такие фото на ночь глядя..?
показати весь коментар
14.05.2018 23:08 Відповісти
+5
Ну если Олег Недава козлов всех повыкидывает ,то ДА .....
показати весь коментар
14.05.2018 22:59 Відповісти
+5
уберите цю тварюку, аж тошнит от ее супер праці
показати весь коментар
14.05.2018 23:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну если Олег Недава козлов всех повыкидывает ,то ДА .....
показати весь коментар
14.05.2018 22:59 Відповісти
випередили ..))
показати весь коментар
14.05.2018 23:11 Відповісти
Голосування щодо законопроекту про нацбезпеку найімовірніше відбудеться наступного пленарного тижня, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 5327

тошнит от этих луцманов...
показати весь коментар
15.05.2018 01:22 Відповісти
гарантію вам даю самопоміч і жулька небудуть голосувати от побачте
показати весь коментар
14.05.2018 23:01 Відповісти
ЗубЪ даешь?
показати весь коментар
14.05.2018 23:21 Відповісти
Я буду ржать, когда на должность минобороны надо будет поставить нужного человека, военного, и закон начнут переписывать, как когда-то под луценко.
показати весь коментар
14.05.2018 23:02 Відповісти
Так жинку третього тысячелетия до нашей эры министром обороны и пропихнут. И закон менять не надо
показати весь коментар
14.05.2018 23:07 Відповісти
немного не в тему :Скандал на всю УЄФА: Київські функціонери пустили по руках наданий на зберігання Кубок Ліги чемпіонів (фотофакт)

http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/skandal-na-vsiu-uiefa-kyivski-funktsionery-pustyly-po-rukakh-nadanyi-na-zberihannia-kubok-lihy-chempioniv-fotofakt-230036.html
какое позорище барыжной власти своим дремучим жлобством позорят нашу Украину в нормальном цивилизованном обществе были бы мгновенно уволены с позором...
показати весь коментар
14.05.2018 23:06 Відповісти
Всем спокойной ночи.
Осторожно-рептилоиды.
Не про..бите
Будете унижены
С этим жить тяжело
показати весь коментар
14.05.2018 23:07 Відповісти
уберите цю тварюку, аж тошнит от ее супер праці
показати весь коментар
14.05.2018 23:08 Відповісти
зачем такие фото на ночь глядя..?
показати весь коментар
14.05.2018 23:08 Відповісти
...а у меня вот -- дядя есть -- вот он:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2,_%D0%A4%D1%91%D0%B4%D0%BE%D1%80_%D0%A4%D1%91%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
Наиболее вероятно голосование по законопроекту о нацбезопасности на следующей пленарной неделе, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 1792
...осталось токо его на палку насадить и его Именем, нацбезопастность параши поддерживать.
Дядю помню -- его именем вертолётный полк назван... ...правда, после Афгана. ...и во Львове...*)
показати весь коментар
14.05.2018 23:09 Відповісти
А это -- мой прадед Андрей Кобзарь -- с женой и детками у своего магазина... В Крыму! ...дед у него на коленках сидит...*)

Голосування щодо законопроекту про нацбезпеку найімовірніше відбудеться наступного пленарного тижня, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 9729
показати весь коментар
14.05.2018 23:28 Відповісти
Семейный подряд. Но в обоих случаях нелепый и бестолковый
показати весь коментар
14.05.2018 23:19 Відповісти
Если ты хочешь обосрать и похоронить какое-нибудь дело - поручи это семейке Луценков .
Они справятся ...
показати весь коментар
14.05.2018 23:26 Відповісти
если в стране о нацбезопасности говорит женщина то в большой опасности и страна и нацбезопасность...
показати весь коментар
14.05.2018 23:28 Відповісти
Голосування щодо законопроекту про нацбезпеку найімовірніше відбудеться наступного пленарного тижня, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 1548
показати весь коментар
14.05.2018 23:34 Відповісти
как оно попало в парламент ?
показати весь коментар
15.05.2018 06:49 Відповісти
Случайно не под Пэцю готовят должность следующего (гражданского) министра обороны?
Лично я не удивлюсь...
показати весь коментар
15.05.2018 07:02 Відповісти
А зачем он нужен этот закон? Если барыги пропихивают, значит что-то в нем гадкое есть наверняка.
показати весь коментар
15.05.2018 09:13 Відповісти