11066 відвідувачів онлайн

НАТО продовжить тиск на Росію і підтримку України, - генерал Павел

НАТО продовжить тиск на Росію і підтримку України, - генерал Павел

НАТО продовжить тиск на Росію для виконання нею норм міжнародного права.

Про це заявив у середу голова Військового комітету НАТО генерал Петер Павел, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми продовжимо почате партнерство, щоб Україна була успішною у військовій і економічній сферах. Це є найкращою відповіддю на підхід Росії стосовно України", - підкреслив чеський генерал.

Він також зазначив, що його оцінки прогресу Збройних сил України на шляху реформ дуже високі.

"Ми продовжимо тиск на Росію, щоб вона виконувала міжнародні норми", - підкреслив голова Військового комітету НАТО.

Топ коментарі
+6
зачем?оно само рухнет
показати весь коментар
16.05.2018 20:12 Відповісти
+3
хороший намек, на Владимиро - Суздальскою Русь))) Жги, каца, напалмом))
показати весь коментар
16.05.2018 21:28 Відповісти
+2
парашку не нужно давить - парашку нужно бить
и,если можно то покрепче
показати весь коментар
16.05.2018 20:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
заставьте кацапов мост разобрать в Крым!
показати весь коментар
16.05.2018 20:10 Відповісти
зачем?оно само рухнет
показати весь коментар
16.05.2018 20:12 Відповісти
показати весь коментар
16.05.2018 20:15 Відповісти
Интересно, а букмекерские конторы делают на это ставки?
показати весь коментар
16.05.2018 20:16 Відповісти
парашку не нужно давить - парашку нужно бить
и,если можно то покрепче
показати весь коментар
16.05.2018 20:10 Відповісти
НАТО давит на Рссею,а Парашенко торгует,и падло подставляет патриотов под пули снайперов
показати весь коментар
16.05.2018 20:16 Відповісти
Чувырло болотное,тебя опустили а ты и дальше с себя мальчика строишь
показати весь коментар
16.05.2018 20:33 Відповісти
хороший намек, на Владимиро - Суздальскою Русь))) Жги, каца, напалмом))
показати весь коментар
16.05.2018 21:28 Відповісти
Владимирско-Суздальская Parts of Golden Hord, Вы имели в виду?
показати весь коментар
16.05.2018 21:34 Відповісти
показати весь коментар
16.05.2018 21:38 Відповісти
Как-то давление на россосию по НАТОвски - сродни вот тем озабоченностям и обеспокоенностям от политической составляющей стран НАТО.
показати весь коментар
16.05.2018 20:18 Відповісти
ну кому ж как не Петру Павлу... давить
тут сама карма... как бы...
(какое шикарное сочетание фамилии и имени... маладцы родители)
показати весь коментар
16.05.2018 20:27 Відповісти
да, с таким именем-фамилией хоть куда - хоть в генералы, хоть в кардиналы.
показати весь коментар
16.05.2018 20:37 Відповісти
Ты коцап?
показати весь коментар
16.05.2018 20:37 Відповісти
микроскоп нада?
показати весь коментар
16.05.2018 20:38 Відповісти
а как будешь вопрос рассматривать?
показати весь коментар
16.05.2018 21:25 Відповісти
Лучшее,что НАТО может сделать,так это принять Украину к себе или хотя бы разместить свои базы в Украине с ядерным оружием.
показати весь коментар
16.05.2018 20:39 Відповісти
Паша, пожалуйста, при давлении на рассею, не задавите случайно и Украину
показати весь коментар
16.05.2018 20:47 Відповісти
НАТО продовжить тиск на Росію і підтримку України, - генерал Павел - Цензор.НЕТ 2932
показати весь коментар
16.05.2018 21:24 Відповісти
Генерал Павел выглядит как славянин, а не как Шойгу.
показати весь коментар
17.05.2018 10:23 Відповісти