6192 відвідувача онлайн
13 709 51

Табелів у перших класах не буде, - Гриневич

Табелів у перших класах не буде, - Гриневич

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич провела нараду з учителями та директорами пілотних шкіл, які реалізують програму Нової української школи.

Під час поїздки на Одещину вона розповіла, зокрема, що табелі першокласників будуть замінені іншим документом, який засвідчуватиме їхні досягнення, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Нова українська школа — це про те, щоб перетворити школи не тільки в місця, де дітям дають знання. У школі маємо не просто давати дитині вміння самореалізовуватися, а й справлятися зі складними проблемами, радіти життю, захищати своє емоційне здоров’я. Ми це починаємо з початкової школи", - зазначила Гриневич.

За словами міністра, особливу цінність при цьому має реалізація пілотних проектів, які дають можливість зрозуміти, які саме сучасні підходи до підготовки вчителів найефективніші.

Міністр відзначила важливість підтримки з боку Одеської облдержадміністрації проекту запровадження широкосмугового інтернету та Wi-Fi в опорних школах Одещини, а також розповіла про низку педагогічних новинок, що стосуються педагогів початкової школи, в тому числі заміни табеля успішності для школярів-першокласників.

"Увесь світ йде шляхом вербального оцінювання дітей, і в новому табелі мають бути зафіксовані уміння, яким ми приділяємо найбільшу увагу. Відтепер табелі успішності будуть замінені іншим документом, який засвідчуватиме досягнення дітей. Тобто головними показниками першокласників будуть їхні досягнення з предметів і набуті навички", - розповіла міністр.

Гриневич високо оцінила діяльність колективів пілотних шкіл, що функціонують у південних областях, а також реалізацію проекту "Нове покоління вчителів початкової школи", що здійснюється на базі Одеського, Балтського, Білгород-Дністровського педучилищах. 250 випускників цих закладів проходять спеціальну підготовку, і з 1 вересня 2018 року навчатимуть першокласників.

На нараді глава відомства вручила почесні грамоти кращим педагогам пілотних шкіл.

"Успіх реформи Нова українська школа залежить насамперед від вас, - звернулась міністр до учасників наради, - саме ви зможете згодом сказати: я починала, ми були першими. Якщо ця реформа буде успішною, вона дасть нові шанси нашим українським дітям", - підсумувала міністр.

Топ коментарі
+9
Бредятина!
Уже отменили оценки. Ходил ребенок в первый класс, приносил - смайлики, цветочки, хмарки и прочую лабуду! Домашнего не задавали - не положено!
В результате оказалось во втором классе полная ЖОПА!!! Пришлось работать в два раза больше пока к третьему классу вышли на какие то нормальные оценки.
показати весь коментар
21.05.2018 19:59 Відповісти
+6
був
показати весь коментар
21.05.2018 19:18 Відповісти
+5
А может лучше психически здоровое поколение растить и обсуждать интересную информацию?
показати весь коментар
21.05.2018 19:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Лучше расскажите, когда поборов не будет.
показати весь коментар
21.05.2018 19:10 Відповісти
А может лучше психически здоровое поколение растить и обсуждать интересную информацию?
показати весь коментар
21.05.2018 19:13 Відповісти
Табелів у перших класах не буде, - зато в 12 классах в 18 лет будут ходить по школе менструальные телки между малыми детками, как танки.
В союзе такое было хреновое образование, что можно было пойти в школу в 6, в 16 - поступить в ВУЗ, и на 2 курсе в 18 родить ребенка, перейти на заочный или взять академку и спокойно закончить ВУЗ.
показати весь коментар
22.05.2018 06:57 Відповісти
Это уже разговор о другом и здесь, скорее всего, необходимо говорить о притеснениях, унижениях и пренебрежительном отношении, что очень обижает малышей, если они имеют место.
показати весь коментар
22.05.2018 08:16 Відповісти
віддай дитину в приватну платну школу і не будеш ні за що платити
показати весь коментар
21.05.2018 19:17 Відповісти
Ага
показати весь коментар
21.05.2018 19:20 Відповісти
Проблема в том, что все государственные школы итак оплачиваются и из моего кармана в том числе. Налогами. Платить за обучение в частной школе? Не вопрос. Но тогда может поговорим об уменьшении налога?
показати весь коментар
21.05.2018 20:01 Відповісти
Спробуйте сказати вчителю чи якомусь чиновнику що "він живе на ваші податки". Він/вона тут же гавкне у відповідь "я теж плачу податки". Ото й весь їхній менталітет.
показати весь коментар
21.05.2018 20:07 Відповісти
...скільки ВИ особисто платите податків ЩОМІСЯЦЯ..?
показати весь коментар
21.05.2018 21:52 Відповісти
На початку "нулевих", коли я сказав цю фразу у райдержадміністрації, я платив десь під 30% податків (тоді була нелінійна шкала). Я з 2012 року офіційно пенсіонер, деякий час навіть із пенсії вираховували податки. Під час Майдану та у перші роки війни все що вдавалося приховати від фіскалів, йшло безпосередньо на потреби війська. Напряму або через перевірених волонтерів. А ВИ ОСОБИСТО скільки платите? І у "прірву", і на потреби війська?
показати весь коментар
21.05.2018 22:42 Відповісти
Шо она Вам может рассказать, она живет в другом мире, ни табелей ни дневников в 1 классе нет по крайней мере уже 3 года точно.
показати весь коментар
21.05.2018 19:28 Відповісти
Просто не плати. Я платил до 4 класса,а потом показал фигуру из 3 пальцев. У некоторых менталитет до сих пор "за деньги"...
показати весь коментар
21.05.2018 20:06 Відповісти
Не могу вспомнить, а у нас был табель в первом классе?! ...1970-тые
показати весь коментар
21.05.2018 19:17 Відповісти
був
показати весь коментар
21.05.2018 19:18 Відповісти
Дякую)
Пам'ятаю точно буквар с маленьким чЛеніним на першому форзаці та гарні картинки...
Окрім букваря, здається більше нічого не було?
Правда, щось малювали... Альбом для малювання точно був... Може це вже другому класі було...
показати весь коментар
21.05.2018 19:27 Відповісти
я його Пушкіним тоді вважав... так на першому уроці і сказав, а всі "членін, членін"
показати весь коментар
21.05.2018 19:38 Відповісти
да..)
показати весь коментар
21.05.2018 19:25 Відповісти
был.И грамоты были за отличную учебу.
показати весь коментар
22.05.2018 06:59 Відповісти
Отмените лучше дпа в четвёртых классах! Кому оно нужно: это издевательство над детьми
показати весь коментар
21.05.2018 19:23 Відповісти
Во как много интересного)
Дети давно школу закончили, а внучке ещё пару лет до школы)
А вот это вот "дпа" - очень страшная штука?
показати весь коментар
21.05.2018 19:31 Відповісти
Страшная, нестрашная- но ненужная. Дети в стрессе. Программа и так сложная. Плюс учителя дебильные самоутверждающиеся совковые ханжи. Когда мы учились, не было столько чистого прагматизма, была все- таки любовь к профессии.
показати весь коментар
21.05.2018 20:29 Відповісти
Надо будет поглуглить, так сказать, узнать в развернутом виде за эту программу... Скоро ведь пригодится...
показати весь коментар
21.05.2018 20:37 Відповісти
Зачем? Пусть ребёнок наслаждается детством. Достаточно научить читать. Мечтать. Любить.
показати весь коментар
21.05.2018 20:39 Відповісти
Так я это для себя, а не для того, чтобы внучку грузить
показати весь коментар
21.05.2018 20:46 Відповісти
А когда вырастет, что будет делать? Ходить мечтатиь и цветочки нюхать на клумбах? Ребенок вырастет НЕкоурентоспособным на рынке труда.
показати весь коментар
21.05.2018 22:07 Відповісти
Ребёнок в первую очередь должен вырасти хорошим человеком. А 'рынок труда' - звучит смешно в 21 веке.
показати весь коментар
22.05.2018 05:21 Відповісти
Бедный ребенок, у которого такие родители... Потом вырастет и пошлет нафиг. Увидите.
показати весь коментар
22.05.2018 20:52 Відповісти
Не судите по себе. Мои дети пять дней в неделю по три часа в день минимум - на корте, плюс английский, немецкий. Но главное, это не это, а чтоб не выросли жлобами, а хорошими людьми. Вот такие у меня 'бедные дети'. К тому же один из них в этом году выиграл олимпиаду по математике . А это четвёртый класс всего!
А на рынок труда моим детям ненужно. В любом случае есть бизнес отца, которым они при желании смогут заниматься. Так что идите лесом, ванга недоделанная.
показати весь коментар
23.05.2018 05:31 Відповісти
Ага, папочкины сыночки будут. Я понял. Тогда согласен, зачем учиться, напрягаться, работать и чего-то добиваться в жизни. Есть папочкин бизнес. Больше ничего не надо. Повезло. Другим так не везет. Все нужно делать самому, как 99% гражданам страны.
И судил я не по себе, а по вам, мадам. По вашим рассуждениям. Наверное вам этого не понять.
показати весь коментар
23.05.2018 22:16 Відповісти
Близько 50% і більше дітей працюють не на повну силу. Я почала здавати перехідні іспити в кінці року в 5 (можливо в 6) класі.І так щороку.Сьогоднішні школярі здають іспити в 9 та 11 класах.Чим цей стрес страшніший від совецького екзаменаційного стресу? Не ображайте,будь ласка,людей будь якої професії.
показати весь коментар
21.05.2018 21:46 Відповісти
Оо это где ДПА в 4м классе?!
показати весь коментар
21.05.2018 20:00 Відповісти
В Одессе , во всей Украине . В четверг была мова. Завтра математика, среда - английский экзамен, в этот четверг укр читання.
Задолбали !
показати весь коментар
21.05.2018 20:25 Відповісти
Укр читання тоже письменно. Прочитати, ответить на вопросы, написати твір
показати весь коментар
21.05.2018 20:26 Відповісти
Це звичайні конторльні роботи за рік.До них готуються протягом другого семестру 4 класу. Більшість дітей мають успішні результати.
показати весь коментар
21.05.2018 21:48 Відповісти
Это не 'звичайні контрольні', а всеукраинские ДПА. Плюс у нас два экзамена - английский и математика. И при чем здесь результаты , если речь идёт о стрессе.
Я с ужасом думаю, что реформа образования УЖЕ произошла. Совок сменил постсовок.
показати весь коментар
22.05.2018 05:31 Відповісти
Істерію наганяють дорослі.
показати весь коментар
22.05.2018 07:03 Відповісти
Та однозначно зрада! Всі табелі продали, бабусі перевели в офшори, а тепер розмовляють, що школярі будуть мати доступ у широкострічковий інтернемає! Та з таким зубожінням скоро не те що немає - електрохарчування відрубають! Де табелі?!
показати весь коментар
21.05.2018 19:26 Відповісти
А зря. Как родители должны оценивать успехи ребенка. Смайликами, звездочками. Какая разница какое будет оценивание? Оно должно быть. Это по факту уровень работы учителей.

Я заканчивал школу в прошлом веке. И тоже с реформами образования. И так каждые 2-4 года. Теперь у нас каждый год реформа. За.бали.
Доведите хотя бы одну до логического конца. Т.е. полный цикл от 1 до 10 класса (или какого там).
Уровень преподавания скатился ниже некуда.
показати весь коментар
21.05.2018 19:44 Відповісти
Уровень работы учителя это - во что он смог превратить ребёнка, а не что он в нём развил?
показати весь коментар
21.05.2018 20:59 Відповісти
Бредятина!
Уже отменили оценки. Ходил ребенок в первый класс, приносил - смайлики, цветочки, хмарки и прочую лабуду! Домашнего не задавали - не положено!
В результате оказалось во втором классе полная ЖОПА!!! Пришлось работать в два раза больше пока к третьему классу вышли на какие то нормальные оценки.
показати весь коментар
21.05.2018 19:59 Відповісти
Мы тоже в школе обнуляемся. Английский у нас супер, потому как мама знает лучше любого учителя и заставляет, то есть я.
Математика - тоже, читают хорошо тоже. Школа только отнимает знания . Спрашиваю, как успехи- ответ- Сегодня вели себя хорошо. То есть , если ребёнок сидит как бревно- это приветствуется.
Самое , что меня бесит, это то, что учат стучать друг на друга. Заставляли одного моего ребёнка закладывать своего же брата! Пришлось потом ставить мозг на место. Объяснять, что этого нельзя делать ни при каких обстоятельствах
показати весь коментар
21.05.2018 20:36 Відповісти
Надо бежать от учителя . Может, даже в соседний клас. Такие отношения в младшей школе превращают в ад их учебу в дальнейшем.
показати весь коментар
21.05.2018 21:51 Відповісти
так їх уже років 3 чи більше нема.
показати весь коментар
21.05.2018 20:12 Відповісти
щоб їй чоловіка з таким імпотентним розміром, як ця реформа.
показати весь коментар
21.05.2018 20:14 Відповісти
Табелей не будет, оценок не будет, учёбы не будет... ничего не будет...
Равняйтесь на дебилов!... Чтоб им не обидно было...
показати весь коментар
21.05.2018 23:27 Відповісти
Табелей не будет.
Будут дюбеля.
показати весь коментар
21.05.2018 23:29 Відповісти
как все меняется
показати весь коментар
22.05.2018 05:56 Відповісти
Наш народ законослухняний? Наш народ дисциплінований? Наш народ педантичний? Наш народ старанний? Наш народ пунктуальний? Саме ці речі створюють комфортне середовище. Комфортне середовище для всього. Хто виховає в дітях ці якості? Батьки? Та їх самих вже не виховувати треба, а карати. Залишається школа. Котра повинна виховувати законослухняність, дисциплінованість, педантичність, пунктуальність, старанність. У школі кожен крок, кожен вчинок учня повинен контролюватися, та враховуватися.

Однозначно, ліквідація табелів - величезна дурниця. Інша річ, що потрібно вести ******** електронний табель. Точніше, журнал. Доступний для батьків. І не лише успішності. Крім того, ряд показників має бути публічним.
показати весь коментар
22.05.2018 08:54 Відповісти
Даа, абсолютно правильные отзывы, наверняка это родители учащихся детей. Недостаток программы - что она сверстана из разных лоскутков! Другими словами - учитель физики, для того чтобы пояснить понятие силы, должен вначале рассказать детям о векторах в математике, патамушта учитель математики им это еще не рассказал по программе. Она как бы предметно не связана. И результат - дети усвоив например векторные диаграммы, через полгода не могут их вспомнить, потому что программа ввела курс химии и т.д. Доходит до серьезных курьезов! Современные дети со смартфонами не могут возле доски решить обычные дроби!!! А ведь это --- наши с вами реализаторы! Что они нам с Вами завтра продадут! Да мы без карманов останемся!
показати весь коментар
22.05.2018 09:34 Відповісти