3324 відвідувача онлайн
11 937 44

Держсекретар США Помпео закликав Росію вивести війська з окупованих регіонів Грузії

Держсекретар США Помпео закликав Росію вивести війська з окупованих регіонів Грузії

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що США засуджують російську окупацію грузинських територій Абхазії Південної Осетії. Його заява прозвучала в понеділок у Вашингтоні під час зустрічі з прем'єр-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Голос Америки.

"США однозначно засуджують російську окупацію на грузинській землі. Насильницьке вторгнення Росії в Грузію є чистим порушенням міжнародного миру і безпеки і суперечить основним принципам Статуту Організації Об'єднаних Націй і Гельсінського Заключного акту", - зазначив держсекретар США.

Помпео підкреслив, що окуповані Росією грузинські території Абхазії і Південної Осетії є частинами Грузії. Сполучені Штати підтримують суверенітет Грузії і територіальну цілісність в її міжнародно визнаних кордонах, додав він.

Держсекретар США закликав Росію вивести свої сили з окупованих нею грузинських територій Абхазії і Південної Осетії.

"Ми закликаємо Росію виконати всі її зобов'язання за угодою 2008 року про припинення вогню, вивести війська до позицій, які передували конфлікту, повернути своє визнання грузинських регіонів Абхазії і Південної Осетії як незалежних одиниць і надати вільний доступ для гуманітарної допомоги для кожного із цих регіонів", - заявив він.

Топ коментарі
+13
Тебе, кацапчик, в твоем хабаровске только китайские тушеные пенисы оленя светят
Держсекретар США Помпео закликав Росію вивести війська з окупованих регіонів Грузії - Цензор.НЕТ 9587
показати весь коментар
22.05.2018 00:34 Відповісти
+7
У тебя проблема с руцкоязычной челюстью . Лечится калибром 7,62 . Прямо в черепушку .
показати весь коментар
22.05.2018 00:37 Відповісти
+6
название судна какое то мокшанское,правильно арестовали,нечего песок тырить
показати весь коментар
22.05.2018 00:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украина арестовала российское судно "Печора" за добычу песка у берегов Крыма
показати весь коментар
22.05.2018 00:07 Відповісти
название судна какое то мокшанское,правильно арестовали,нечего песок тырить
показати весь коментар
22.05.2018 00:10 Відповісти
Небось вся кацапская матросня была полностью забухана . А окромя того в кокошниках , лаптях и с балалайками ...
показати весь коментар
22.05.2018 00:25 Відповісти
не тільки. мало хто знає шо сарафан - це для кацапів одяг унісекс (і для чоловіків і для жінок)
принаймні до 16 століття.
показати весь коментар
22.05.2018 08:50 Відповісти
как то ходил на российское судно,забирать от туда нашего старшего механика,который пошел за отверткой и забухал,там реально весь экипаж бухой включая практикантов
показати весь коментар
22.05.2018 10:19 Відповісти
Очаков,Николаев... тоже как-то не очень звучат.
показати весь коментар
22.05.2018 01:02 Відповісти
Шо насчет Сыктывкар,Салехард? А шо и на каком из Славянских языков значат исконно русские названия типа рязань,кострома,мААсква?
показати весь коментар
22.05.2018 01:30 Відповісти
Очаков название татарское,Николаев от Николай имя греческое,каким боком к этим названиям племя мокши?
показати весь коментар
22.05.2018 10:26 Відповісти
Теперь наверное его посадят.
показати весь коментар
22.05.2018 00:29 Відповісти
Его на мель, тебя традиционно на бутылку
показати весь коментар
22.05.2018 00:46 Відповісти
все по закону!
показати весь коментар
22.05.2018 00:08 Відповісти
До тех пор пока михо считается не агентом кремля
показати весь коментар
22.05.2018 01:19 Відповісти
Отличный фон на двадцать пять минут в процессе приготовления фашистского борща з реберцями та квасолею https://www.youtube.com/watch?v=GoKoP0UCg70
показати весь коментар
22.05.2018 00:11 Відповісти
а зачем коверкать слова "фасоль" и "рёбра"?
показати весь коментар
22.05.2018 00:26 Відповісти
показати весь коментар
22.05.2018 00:37 Відповісти
Ну, зачем вы начинаете эти дешевые понты, как клоун в цирке? Была в Израиле и там наткнулась на такую же клоунессу, которая собирала подписи на счет русского как государственного в Израиле. Им иврит не нравится видите ли.
показати весь коментар
22.05.2018 09:26 Відповісти
сдается мне - кое-для кого пахнет помпеями
показати весь коментар
22.05.2018 00:15 Відповісти
Кацапам уже давно жопеями пахнет, но они все еще считают, что это дым отечества возвещает величие.
показати весь коментар
22.05.2018 00:17 Відповісти
Это просто смрад от догорающей нефти первой тормозной ступени гигантского кацолёта, которй будет в ближайшие годы разваливаться стремительным домкратом.
показати весь коментар
22.05.2018 00:30 Відповісти
А так-же вывести свои войска из Сирии,Ирака,Афганистана,Косово.Южной Кореи,Германии,Японии.
показати весь коментар
22.05.2018 00:24 Відповісти
ты удмуртъ, или комикорякъ?
показати весь коментар
22.05.2018 00:40 Відповісти
комик-морякъ
показати весь коментар
22.05.2018 01:09 Відповісти
рускей,короче,ясно..
показати весь коментар
22.05.2018 09:24 Відповісти
О! Я была права, когда назвала вас клоуном. Так что без обид
показати весь коментар
22.05.2018 09:27 Відповісти
Вядро, пойди приляг на рельсы....
показати весь коментар
22.05.2018 00:48 Відповісти
Для тех, кто в танке. Заявление об ошибке в Грузии Столтенберг признал только в конце августа 2015 года...
показати весь коментар
22.05.2018 00:50 Відповісти
"Покажем, куда и как бить": американский офицер рассказал, как США помогут при вторжении РФ
https://www.obozrevatel.com/crime/pokazhem-kuda-i-kak-bit-amerikanskij-ofitser-rasskazal-kak-ssha-pomogut-pri-vtorzhenii-rf.htm
показати весь коментар
22.05.2018 00:55 Відповісти
Фашисты призывов не понимают
показати весь коментар
22.05.2018 01:00 Відповісти
кацапи - не фашисти, кацапи - нацисти.
показати весь коментар
22.05.2018 08:52 Відповісти
Цирк) и не прошло и десять лет)) а что дальше? Будапештский Меморандум,когда вспомнят?Америкосы вас трахают,а вы даже не крепчаете)) трампа,купил ***** с потрохами!
показати весь коментар
22.05.2018 04:00 Відповісти
нагадати - хто був презом США ще два роки тому?
показати весь коментар
22.05.2018 08:52 Відповісти
Упс!
А рашка- то думала, 'шо всё уже забыто'!
показати весь коментар
22.05.2018 05:39 Відповісти
Одни "призывают", другие "озабочены", а третьи на всё "кладут"! И это СОВРЕМЕННЫЙ БАРЫЖНЫЙ мир торжества РАБСТВА и БОЛЬШЕВИЗМА!
показати весь коментар
22.05.2018 07:04 Відповісти
крутой парень этот Помпео … правильно, дави засРашку … чем чаще будут звучать обвинения преступлений окурка, тем быстрее произойдёт его изоляция
показати весь коментар
22.05.2018 07:22 Відповісти
чайний рух США - головна надія антиглобалістів та антиліберастів всього світу.
Хайль Трамп!
показати весь коментар
22.05.2018 08:56 Відповісти
Рашка зайнята, в неї ж будівництво керченського моста, північного потоку та ЧС 2018...
показати весь коментар
22.05.2018 08:40 Відповісти
Правильно сделал.
показати весь коментар
22.05.2018 09:33 Відповісти
І що ви хочете від дохлого ведмедя?!
показати весь коментар
22.05.2018 09:59 Відповісти