5279 відвідувачів онлайн
10 375 39

Артилерійський обстріл Талаківки поліція розслідує як теракт, організовано нічне патрулювання населеного пункту

Артилерійський обстріл Талаківки поліція розслідує як теракт, організовано нічне патрулювання населеного пункту

За фактом обстрілу Талаківки розпочато кримінальне провадження за ст. 258 Кримінального кодексу України - терористичний акт.

"По околицях прифронтового селища було випущено близько 100 снарядів, 20 з яких не розірвалися. За попередньою інформацією, мирні мешканці не постраждали", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення прес-служби поліції Донеччини.

За даними правоохоронців, артилерійський обстріл Талаківки з боку окупованої території розпочався близько 18:45 і тривав майже до 20:00.

"Снаряди калібром 120 та 150 мм потрапили у нежитловий сектор. Було пошкоджено будівлю місцевого підприємства, яке тимчасово не працює, та близько 10 автомобілів, які йому належать. Унаслідок вибухів зайнялося поле. У селищі організовано нічне чергування. Поліцейські патрулюватимуть Талаківку до ранку та в разі необхідності надаватимуть громадянам усю необхідну допомогу. Наразі ситуація в селищі перебуває під контролем", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 22 травня найманці РФ обстріляли мирне українське селище Талаківка, що за кілька десятків кілометрів від Маріуполя. За попередніми даними, було випущено понад 90 мін 122 калібру, частина з яких не розірвалася. Інформації про втрати серед населення немає. Пошкоджено будівлі.

Топ коментарі
+14
Теракт? 100 снарядов - теракт, лять?! Вы совсем там уже ипанулись?
показати весь коментар
23.05.2018 01:39 Відповісти
+7
Більші гібриди це ті жителі Донбасу, що закликали путіна ввести війська, а тепер говорять про свій патріотизм щодо України.
показати весь коментар
23.05.2018 03:16 Відповісти
+7
ещё и оштрафует, точно говорю, ага
показати весь коментар
23.05.2018 07:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
«Возрождение России» будет продолжаться, пока страна полностью не развалиться
показати весь коментар
23.05.2018 01:31 Відповісти
Теракт? 100 снарядов - теракт, лять?! Вы совсем там уже ипанулись?
показати весь коментар
23.05.2018 01:39 Відповісти
Тільки зараз зрозуміли?
показати весь коментар
23.05.2018 01:41 Відповісти
_Я понял ещё в начале марта 2014, когда остальные по идиотски округляли глаза и говорили "какая война, ты что".
показати весь коментар
23.05.2018 01:44 Відповісти
Тероризм це теж війна.
показати весь коментар
23.05.2018 03:11 Відповісти
_Да будет же вам тогда известно, сударь, что никакой Второй Мировой вовсе не было. Были только отдельные акты терроризма и нарушения мира. Это абсурд, вы что не понимаете?
показати весь коментар
23.05.2018 03:19 Відповісти
Те, що ви написали дійсно абсурд.
показати весь коментар
23.05.2018 03:33 Відповісти
якщо оголосити військовий стан у донецький області, то це фініш мінським домовленностям? Тому "Ато" і продовжується хоч формально це вже ООС.
показати весь коментар
23.05.2018 02:27 Відповісти
Вот никак не догоню. кто же из них болльбший гибрид : порох или пупкин?????
показати весь коментар
23.05.2018 02:23 Відповісти
Більші гібриди це ті жителі Донбасу, що закликали путіна ввести війська, а тепер говорять про свій патріотизм щодо України.
показати весь коментар
23.05.2018 03:16 Відповісти
_Вы правда верите, что оккупант решился на агрессию из-за каких-то лозунгов близоруких дураков на митингах, которые он сам же и организовал? Вы не способны видеть разницу между предлогом и мотивом? Это не делает чести вашему интеллекту.
показати весь коментар
23.05.2018 03:24 Відповісти
Ви самі висуваєте версію і мене в ній звинувачуюте. Все я розрізняю, але агресія росії без підтримки місцевих Донбасу була би неможлива. Тому, якщо ви цього не розумієте, то це вам не робить честі.
показати весь коментар
23.05.2018 03:32 Відповісти
_(с) "Все я розрізняю, але агресія росії без підтримки місцевих Донбасу була би неможлива." - С чего вы это себе придумали? Агрессор предлог найдёт. Потому что у него есть желание, есть мотив. Цель есть, компрендо? Если даже вы не дадите ему малейшего предлога для нападения, это вас не защитит - он организует его сам! Что неоднократно и было в веке ХХ - а это недавно, информация об этом есть, и те, кто ищут ответы, их найдут.
показати весь коментар
23.05.2018 03:52 Відповісти
Я щось придумав? Місцевих жителів обробили і вони дійсно закликали путіна ввести війська. Саме так росія там утримує владу, а інакше її агресія не мала би сенсу. Тому місцевих Донбасу не просто використали як привід для агресії, а вони є частиною цієї агресії. На добраніч, бо мені скоро на роботу.
показати весь коментар
23.05.2018 04:01 Відповісти
(с) "Саме так росія там утримує владу, а інакше її агресія не мала би сенсу." - Тю! Это почему ещё не имела бы смысла?
показати весь коментар
23.05.2018 06:05 Відповісти
Уяви, що там було би населення Галичини.
показати весь коментар
23.05.2018 07:42 Відповісти
_Представь, что это вообще Польша. И что? От вторжения в Польшу спасло то, что там на площадях не звали русских?
показати весь коментар
23.05.2018 07:49 Відповісти
Чехи і венгри теж не звали кацапів
показати весь коментар
23.05.2018 08:26 Відповісти
И финны.
показати весь коментар
23.05.2018 15:41 Відповісти
Зараз рашка маскується, не захоплює у відкриту. Тому підтримка серед місцевих це ключове питання.
показати весь коментар
23.05.2018 09:51 Відповісти
_Пока что. Включали дурочку, а Запад прикидывался, что им верит. Но спектакль уже давно протух, превратившись в театр абсурда, и, думаю, рашисты вот-вот его отбросят, как змея старую кожу. Уже неэффективно. В любом случае, никто уже в истории про "ихтамнет" не верит, даже если рашисты им за это платят и они прикидываются дурачками у всего мира на виду (многие деятели из Европы). Так что дальше они пойдут, очень возможно быть, масштабно и не скрываясь. Перед тем организовав какой-либо предлог (подставу) а-ля Гляйвицкий инцидент. Это запросто. С Грузией они именно так действовали и полностью прогнившая ОБСЕ в отчёте мерзавки тальявини Грузию ещё и виноватой в нападении на неё расии признали... Эта мерзость тальявини, кстати, была после нападения на нас рашки спецпредставителем ОБСЕ в Украине... Ну разве это не *******?
показати весь коментар
23.05.2018 10:34 Відповісти
"Но спектакль уже давно протух, превратившись в театр абсурда, и, думаю, рашисты вот-вот его отбросят, как змея старую кожу"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Можливо так і буде, але поки саме населення Донбасу та Криму вплинуло на російську окупацію.
показати весь коментар
23.05.2018 12:49 Відповісти
Разговор немого со слепым...
1.Возьми толковый словарь.
2.Прочти что значат слова "предлог" и "мотив".
3.Сформулируй в чём заключается различие. Если не удалось - вернись к п. 1. Если удалось - см. п.4.
4. Поздравляю, теперь ты ближе к тому, чтобы понять неизбежность нападения агрессора, если уж таков его метод достигнуть своей цели. И это никак не зависит от жертвы нападения. Заставить отказаться от агрессии ещё на этапе планирования может только неизбежность нанесения агрессору неприемлемого для него ущерба. И только это. Вот в Грузии всякие юродивые не орали на площадях "путен", что совсем не спасло их от войны.
_Дошло мало-мало?
показати весь коментар
23.05.2018 13:22 Відповісти
Если по размерам тела, то порох. Если по размерам страны, то пупкин. Но одно понятно уже, что они друг другу не враги.
показати весь коментар
23.05.2018 08:11 Відповісти
С каких пор войсковая операция стала называться терактом? Полиция расследует артиллерийский удар? Серьезно?!!
показати весь коментар
23.05.2018 07:10 Відповісти
ещё и оштрафует, точно говорю, ага
показати весь коментар
23.05.2018 07:21 Відповісти
Но не смешно, хотя абсурдно.
показати весь коментар
23.05.2018 07:39 Відповісти
Не, на первый раз выпишут предупреждение...
показати весь коментар
23.05.2018 07:49 Відповісти
Артеллиристов посадит на 15 суток
показати весь коментар
23.05.2018 09:35 Відповісти
И кто же такой богатый оплачивает столько договорных матчей? Такое впечатление, что весь чемпионат договорной, вернее - заранее известен его результат.
Ну, не могут так играть те, кому не поставили в задачу результат заранее.
А мы сокрушаемся, как профессиональный футболист умудряется с 5-ти метров пробить выше ворот, в которых нет вратаря. И футболисты не вперёд смотрят, а себе под ноги и придумывают, как естественнее отдать мяч сопернику.
Но, тогда не понятен случай с этим арбитром. Не знал, что ли?
показати весь коментар
23.05.2018 08:24 Відповісти
4 года идет "антитеррористическая операция" , по статье терроризм нет ни одного осужденного. Сколько можно нам вешать лапшу на уши?
показати весь коментар
23.05.2018 08:28 Відповісти
ІГІЛ також терористична організація,підарашка на теріторії України - це також терористична організація.На теперішній час буде проводитись слідчі дії та результати будуть передані в Гаагу що до причетніост рашки в обстрілі мирних мешканців України.
показати весь коментар
23.05.2018 08:56 Відповісти